Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , DevilWish каза:

Предпочитам "Белег на врата" на Теодора. Не разбирам защо тази година има по толкова много кавъри на нейни песни? Доника, Мария, сега и тази Ая...

Всички изброени, включително и на Теодора са кавъри на гръцката. Оригинала си е най, след него на Теодора. Просто стана някаква луда мода да претворяват стари песни. При някои се получи доста успешно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Jake каза:

Много досадна жена...а тази блуза на Мики Маус в национален ефир.... Тъжно.

Мики Маус пак е добре - Сека Алексич дава едно от последните си интервюта облечена с анцуг Адидас 😄 Интересно е че съседските медии не са й скочили. Ако беше тук - щеше да е разкостена 🤣

20240923_185134.jpg

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Just_Me каза:

Мики Маус пак е добре - Сека Алексич дава едно от последните си интервюта облечена с анцуг Адидас 😄 Интересно е че съседските медии не са й скочили. Ако беше тук - щеше да е разкостена 🤣

20240923_185134.jpg

Страшно противна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Just_Me каза:

Мики Маус пак е добре - Сека Алексич дава едно от последните си интервюта облечена с анцуг Адидас 😄 Интересно е че съседските медии не са й скочили. Ако беше тук - щеше да е разкостена 🤣

20240923_185134.jpg

Опитала се е да е народен човек.

Нека вземе челен опит от Ивана - варяща рядка лютеница и слушаща по случай Независимостта ... сръбско.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Jake каза:

Ох, уморен съм от тази. Не спря да обикаля по медии за това., че някой поискал песничката и от 99-та... С този грозен нос, изглежда като пинокио.  Много досадна жена...а тази блуза на Мики Маус в национален ефир.... Тъжно.

Какво й е на блузата? Доста непринудено облекло, подходящо за радио гостуване. Даже май е без грим. Ако се наконти или наковри - проблем. Ако е ежедневна, пак проблем…

преди 19 часа , DevilWish каза:

Коментар за Анджи. @asylum коментирай
 

до вчера работеше в пип шоу на лъвов мост и правеше танци за 20лв и други неща по кабинките сега певица немам думи дъното emoji_u1f602.pngemoji_u1f602.pngemoji_u1f602.pngemoji_u1f602.pngemoji_u1f602.pngemoji_u1f602.pngemoji_u1f602.png там не е скована изобщо да знаете като тука

Знам го. Четох с възхита!

преди 18 часа , DarkChild каза:

Имала е и албум навремето. Беше солидно между 100 и 110-то място на изпълнителите.

hqdefault.jpg

Май два албума имаше

преди 9 часа , HIStory каза:

Ето ви задачка - който познае коя е фолк дивата печели оригиналната й глава във формалдехид

 

Screenshot_20240923_014722_Facebook.jpg

Джена

преди 5 часа , Stela каза:

Кравите кога почнаха да се самоизяждат... 😁

Опасна е Ванчето. Яли 5 човека и се мръщи на сметката накрая.

Все пак е от Габрово 😛

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DarkChild каза:

Страшно противна.

Противен.

иначе хубав анцуг. Да го бе облякла Есил Дюран, обаче 🤭

преди 1 час, Stela каза:

Всички изброени, включително и на Теодора са кавъри на гръцката. Оригинала си е най, след него на Теодора. Просто стана някаква луда мода да претворяват стари песни. При някои се получи доста успешно. 

И турската версия беше готина и хит

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Всички изброени, включително и на Теодора са кавъри на гръцката. Оригинала си е най, след него на Теодора. Просто стана някаква луда мода да претворяват стари песни. При някои се получи доста успешно. 

Това което Преслава направи още 2022 година с "Дете съм" на Мария- "От утре". Там се получи най-добре, както и версията на Галена на "Па-па-па" ми харесва повече, защото аз другата не съм я слушал.... Иначе аз харесвам на Теодора версиите на Белег на врата, Моят номер и Онази. На Малина и Ая също не ми допаднаха повече от Оф, оф на Ажда. При Райна ми хареса повече как се получи Туп-туп от версията на Тереза, а също и "Порив на страстта", но там не е сменен текста както беше и при "Ток по тялото", там Галена е направила много малко промяна.
А Преслава още през 2009 беше взела "Пробвай върху мен" на Дилан - "Жените след мен", но тогава не беше такава тенденция. На времето в поп-фолка когато не са били платени кавърите често са се дублирирали. Например имаме други версии на "Ти ме лъжеш най-добре" на Райна, на Камелия "Ти си" и няколко други песни и още много... Както и Глория имаше една песен кавър на Драгана, години по-късно Анна я направи с един Диджей "Лятна побърквация"

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, DevilWish каза:

На тая все нещо и мирише....

Как мирише любовта? Ъм?

Другата и песен беше "С душ или направо", прави си сам извододите на какво точно мирише ... любовта на Ванча. 

image.png.603c85c35402376532a4338c915d43a1.png

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да маа чорба и кебапчета с Лиди, а не може да й пусне песента.:gun_bandana:Иска да я угои, та тунингованата и наковрена Дрисита да я измести:gun_bandana:

WWW.INSTAGRAM.COM

4,280 likes, 25 comments - lidia_alpha on September 23, 2024: "Хубав понеделник си имахме🌸🦋☀️🍀🌼".

 

  • Haha 2
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Gerganafen каза:

Може да маа чорба и кебапчета с Лиди, а не може да й пусне песента.:gun_bandana:Иска да я угои, та тунингованата и наковрена Дрисита да я измести:gun_bandana:

мило, ела у нас да ти ударя една свфирка да те успокоя🤪

  • Wow 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Gerganafen каза:

Може да маа чорба и кебапчета с Лиди, а не може да й пусне песента.:gun_bandana:Иска да я угои, та тунингованата и наковрена Дрисита да я измести:gun_bandana:

 
WWW.INSTAGRAM.COM

4,280 likes, 25 comments - lidia_alpha on September 23, 2024: "Хубав понеделник си имахме🌸🦋☀️🍀🌼".

 

И коя от трите на тая конкретна снимка, е не-Чипса? 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

И коя от трите на тая конкретна снимка, е не-Чипса? 

Ангелът в светлия суичър, естествено :heart: Онова с подутото лице май е Мирела, и маман Галина по средата.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Sunlight каза:

Може да дава рядко интервюта, но всеки път е удоволствие да я слушаш:

 

 

Похвално е, че виетнамка се интересува от българска историяб

  • Haha 4
  • skull 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Sunlight каза:

Може да дава рядко интервюта, но всеки път е удоволствие да я слушаш:

 

 

Гледах част където се е изказала по повод случая с "Луда по тебе" и ми хареса.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.INSTAGRAM.COM

60 likes, 2 comments - pandora_show_bg_dstv on September 23, 2024: "Пандора отново отваря кутията в ефира на 📺DSTV 👉090363910...

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, asylum каза:

Похвално е, че виетнамка се интересува от българска историяб

Тя и затова не дава интервюта - трудно и е да говори на български кучеядката. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Другата и песен беше "С душ или направо", прави си сам извододите на какво точно мирише ... любовта на Ванча. 

image.png.603c85c35402376532a4338c915d43a1.png

 

На тоалетна, разбира се! :D❤️ 
Чувствам каааааааааааак мирише пак на ЛЮТОООООООООО и на ГРААААААААААААХ!

 

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

На тоалетна, разбира се! :D❤️ 
Чувствам каааааааааааак мирише пак на ЛЮТОООООООООО и на ГРААААААААААААХ!

 

 

  • Haha 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...