Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)


Препоръчани коментари

преди 9 часа , xroflx9 каза:

Каква е причината за скока на Up на Cardi B в класацията на Спотифай? Гледам че песента на Джордан онзи ден е била на първо място. Явно дори с по-слаби песни ще му се получава докато е яхнал вълната.

 

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирахте ли това?

 

WWW.FACEBOOK.COM

Представиха наш баскетболист в САЩ с песен на Галена

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

Коментирахте ли това?

 

WWW.FACEBOOK.COM

Представиха наш баскетболист в САЩ с песен на Галена

 

Галрна е годността на Булгар'ия.

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Пак са крити коментари. Значи да се коментират водещите на Фен тв не се смята за спам или? Желязна логика. Поне ги местете в Чат мания.

Част от музикална телевизия са. Докато трите коментара, които скрих са тотален спам. Да не говорим, че клипът, който си оставил не съответства на правилата и трябва да бъде най-малкото в спойлер таг.

Правилно каза, че има Чат Мания и вместо модераторите да местят, ти просто може да пишеш там.

 

 

Дилан май пак се отказа?

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Част от музикална телевизия са. Докато трите коментара, които скрих са тотален спам. Да не говорим, че клипът, който си оставил не съответства на правилата и трябва да бъде най-малкото в спойлер таг.

Правилно каза, че има Чат Мания и вместо модераторите да местят, ти просто може да пишеш там.

 

 

Дилан май пак се отказа?

Същото важи и за клипът на Глория. Водещите са свързани с музикална телевизия.
Не знам кой е решил, че това е чат между потребители, като се обсъжда конкретна тема? Ще бъде чат ако си пишем кой какъв парфюм използва, как се е облякъл и т.н.
Когато някой има претенции към нас - модераторите и @FolkEmpire, нека се включва и пише по-често в темите, вместо само да чете.... и да мрънка. 
Иначе не се е отказал. Миналата година последно пусна "Ергенът"? Не знам след нея има ли песен.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Част от музикална телевизия са. Докато трите коментара, които скрих са тотален спам. Да не говорим, че клипът, който си оставил не съответства на правилата и трябва да бъде най-малкото в спойлер таг.

Правилно каза, че има Чат Мания и вместо модераторите да местят, ти просто може да пишеш там.

 

 

Дилан май пак се отказа?

Трите коментара са в следствие на среднощната дискусия,така че не виждам причина да са скрити. 
 

При положение че в чалгата е мъртвило и в тази тема със зор се изписват 1-2 страници не виждам причина да обикалям темите. Пък и ти отдавна си показал и доказал че търсиш бройка коментари,а не качество.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Lelqtian каза:

Берковица? @Kitty Коте, няяли се включиш с горещ репортаж от мястото на събитието? 

Това е моят профил и моето видео.:bye1:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, xroflx9 каза:

Трите коментара са в следствие на среднощната дискусия,така че не виждам причина да са скрити. 
 

При положение че в чалгата е мъртвило и в тази тема със зор се изписват 1-2 страници не виждам причина да обикалям темите. Пък и ти отдавна си показал и доказал че търсиш бройка коментари,а не качество.

Аз пък не виждам причина да спамиш темите и като няма какво да кажеш - да си останеш в режим "четене". С или без твоите 1-2 спам коментари пак ще се изписват със зор 2 страници на ден.

Това хит ли е? Нещо бързо угасна сякаш? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И не съм играла тенис, беше ми трудно да държа телефона непрекъснато, ръцете ме заболяха, а концертът беше много дълъг.

Имам и видео от концерта на Райна, може и него да постете и да обсъдите.:)

Иначе аз в момента съм на вълна ето това. По здравословни причини, ако се чудите. Текстът на песента страшно много ми харесва.

https://www.youtube.com/watch?v=oB4K0scMysc

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, meleto каза:

Аз пък не виждам причина да спамиш темите и като няма какво да кажеш - да си останеш в режим "четене". С или без твоите 1-2 спам коментари пак ще се изписват със зор 2 страници на ден.

Това хит ли е? Нещо бързо угасна сякаш? 

И аз не виждам смисъл от пишман модерирането тук,но ей го на-търпя го. Занапред също ще гледам да отварям работа на теб и останалите пишман модераторчета.:3fdb8960598fa63e:

Да видим сега дали ще има модериране на коментара на другарката Кити при положение че песента,която е публикувала не е чалга.

 

  • Like 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Танцьорите от Куба oт LAV Premium Club, Слънчев бряг се пренасят в Благоевград на участието на Коце и Софи в новия клуб Billion Night Club от създадетлите на Lav Premium:.

Лично аз ги видях тези танцьори  и танцьорки от Куба в Слънчев бряг на участието на Коце с Крско и Борис Дали и на самостоятелно участие на Коце пак в La Premiem. Доста атрактивен балет са. Особено мъжете танцуват голи до кръста с едни скъсани дънки ама единия беше много готин и танцуваше точно до мен и понеже явно забеляза ,че го снимам и наблюдавам и беше дошъл пред мен на бара да се кълчи. :P

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

 

@fengergana @xroflx9 - по ваш вкус е, нали? 

Много хора дебютираха. 

с този не бих се треснала дори да е последния мъж на земята, даже бих станала хетеро

а тази локация е толкова изтъркана вече

  • Haha 3
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, fengergana каза:

с този не бих се треснала дори да е последния мъж на земята, даже бих станала хетеро

а тази локация е толкова изтъркана вече

Ох,мила,целувам те,тъкмо това щях да пиша и аз. Няма да те питам и директно минавам на въпроса 🤪

 

  • Haha 1
  • Love 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Ох,мила,целувам те,тъкмо това щях да пиша и аз. Няма да те питам и директно минавам на въпроса 🤪

 

батките в залата даже не ги чакам да си вземат душ🤪

 

  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Ох,мила,целувам те,тъкмо това щях да пиша и аз. Няма да те питам и директно минавам на въпроса 🤪

 

Може да му е 

 

  • Kiss 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FolkEmpire каза:

Следващата седмица Галош в Пееш или лъжеш :D

image.png.5f9a2155b5a02ad951453b60ad5e10fb.png

отива й, но защо е нужно, ясно е, че пее. Макар че ако изпее нещо - по-скоро биха казали, че лъже хахах

Знам, че ще е гост. Оле, накрая уж ще пее нейна песен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

отива й, но защо е нужно, ясно е, че пее. Макар че ако изпее нещо - по-скоро биха казали, че лъже хахах

Знам, че ще е гост. Оле, накрая уж ще пее нейна песен. 

Щяла да избира сред участниците

 

 

  • Love 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Знам, шИгувках се. Весио Маринов беше в първия епизод.

Аз си мислех, че ще е там до края на сезона. Явно Магърдич е решил да кани различни гости всяка седмица.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...