Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)


Препоръчани коментари

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Абе и тая не е по малък транс. Добре че си хвана милионер,че да има кой да й плаща Faceapp

WWW.INSTAGRAM.COM

georgiamusic10 on July 7, 2024

 

Ма е по-млада от другата 🤓

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

И пак не е AI песента… Купила я е така от лакомия, колкото да не я вземе някой друг.

Композитора да си я взима обратно или да я пре-продава.

Пази я за пълнеж за бъдещ албум

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гнусната Е ми ли я е напълно наясно,че никога няма да може да напълни самостоятелен концерт затова сега се лепна за Слави. Уви той отдавна не е гаранция за хит,доста опротивя на хората

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва някъв римейк на "Да бях от гадните" ли ще е ?!?! Тия хора съвсем изгубиха акъла си, толкова ли се изчерпаха вече откъм музика и текстове... егати мързеливия народ сме. 

Ще видите как Анелия тихо мълком ще ги затрие всичките с нейната тупалка! ;) 

  • Like 1
  • Love 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Mr. Greshen каза:

На Емилия новата песен май е със Слави ?

Няма ли да пусне песента от тикток? Тя тотално издрънча... Съсипа хубавата песен като я купи и заряза. Ако имаше поне малко останал усет и акъл щеше да я пусне още лятото докато имаше еуфория по нея. Сега става излишно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Stela каза:

Какво ще пуска Анелия? 

Това няма значение. Утре пускам "Ти си болна тема" a.k.a Истеричка :P 

Премиерата е в 18ч. 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Емилия защо пък ще записва дует със Слави във Вирджиния Рекърдс?

Или е напълно чатната или ще пусне повече от една песен в кратък период от време.

След “Прощавам ти” си мислех, че ще хване силна серия, но и тази година нещо не ѝ се получи да е лидерка.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Обаче Емилия защо пък ще записва дует със Слави във Вирджиния Рекърдс?

Или е напълно чатната или ще пусне повече от една песен в кратък период от време.

След “Прощавам ти” си мислех, че ще хване силна серия, но и тази година нещо не ѝ се получи да е лидерка.

Че то кога й се е получавало да е лидерка? 2019 имаше шансове първата половина от годината,но втората половина Преса я размаза със скандала с носа,мегахита Пиян и с албум,в който дори някакви тотални пълнежи станаха хитове. 2021 покрай Турбуленция също имаше някакви шансове,но тогава пък Галена я унижи с мегахитове,така че не й е лесно на Счета. Не разбирам защо вече над 20 години не спира да ни тормози с безплодните си напъни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Lelqtian каза:

Не са прави. Много добре ще направи да си стои на село и да бърка лютеница, храни кокошки, дои кози, затваря буркани, полива пипера, копае царевицата и всичко друго. 

Абсолютно. Селското стопанство има нужда от работна ръка. А и това й се отдава доста повече от т. нар. й пеене.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.09.2024 г. от 16:20, Sunlight каза:

Танцьорите от Куба oт LAV Premium Club, Слънчев бряг се пренасят в Благоевград на участието на Коце и Софи в новия клуб Billion Night Club от създадетлите на Lav Premium:.

Лично аз ги видях тези танцьори  и танцьорки от Куба в Слънчев бряг на участието на Коце с Крско и Борис Дали и на самостоятелно участие на Коце пак в La Premiem. Доста атрактивен балет са. Особено мъжете танцуват голи до кръста с едни скъсани дънки ама единия беше много готин и танцуваше точно до мен и понеже явно забеляза ,че го снимам и наблюдавам и беше дошъл пред мен на бара да се кълчи. :P

 

Ще им разкажеш играта на кубинците.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Обаче Емилия защо пък ще записва дует със Слави във Вирджиния Рекърдс?

Видя, че Кати отиде в Милена Рекърдс и да не остане по-назад - пак женско име и рекърдс 🤷🏻‍♂️

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

На 16 високосни години е.

Така съм съгласен. Как е възможно тая стара чанта да е на 16? Айде, сега. Да не говорим небивалици.

преди 49 минути, Lelqtian каза:

Дамска си превръзка, само леко употребявана. 

Забита в лицето на аунт Данна , за да прикрие гушката.

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Stela каза:

Няма ли да пусне песента от тикток? Тя тотално издрънча... Съсипа хубавата песен като я купи и заряза. Ако имаше поне малко останал усет и акъл щеше да я пусне още лятото докато имаше еуфория по нея. Сега става излишно.

Пак залага само на дуети. Много е неуверена в себе си счетоводителката. Защо така? Пак ли има липса на :

Егати неориентираната простакеса. 

  • Like 2
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , ANGEL каза:

Тва някъв римейк на "Да бях от гадните" ли ще е ?!?! Тия хора съвсем изгубиха акъла си, толкова ли се изчерпаха вече откъм музика и текстове... егати мързеливия народ сме. 

Ще видите как Анелия тихо мълком ще ги затрие всичките с нейната тупалка! ;) 

Анелия в годините има много по-хитови песни от Счетоводителката. 
Да, от 2019-2024 е по-добра за Счета благодарение на Турбуленция, някои от дуетите с Денис Теофиков и Прощавам ти, но до там. 99% се крепи на дуети.
Пускай вече тая песен от Тик-ток, накрая няма да стане хит, а имала клип готов. За кога я гласи? 2025 година ли? Пу!!!

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От днес забраняват продажбата на райски газ на физически лица.

Нека се преклоним към поетите, които запечатаха този важен културен момент с дърпане на балони в историята ❤️

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали тази песен ще е дует или ще е просто ft. Слави Трифонов? Между другото не звучи никак лошо.... за балада?! Аз мисля да дам шанс на песента. НО да не остава само с нея, поне след това да пусне и песента на която имала заснет клип. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...