Jump to content


Яница - На пързалката


Препоръчани коментари

Музика: Giorgos Kalogerakos и Diamond Beat Production

Текст: Петя Радева и Diamond Beat Production

Аранжимент: Diamond Beat Production

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От първо слушане не мога да кажа, че е най-доброто от нея, но ми харесва повече от "Най-добрата" и "Сипвай". Видеото е добро. Успех! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Ужасна. Нещо изпяването ли? Текстът ли? Като цяло не ми е запеваема. 

Флопаджийка. 

Текста - повтаря тематиката на песните си. След "Топ любовник".... само "Съвършенство" се получи. Аз харесвам "Дръж ме", но след 2022 няма хит..... Съмнява ме да се получи, но както казах успех. Харесвам я, да се стяга! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DevilWish каза:

Текста - повтаря тематиката на песните си. След "Топ любовник".... само "Съвършенство" се получи. Аз харесвам "Дръж ме", но след 2022 няма хит..... Съмнява ме да се получи, но както казах успех. Харесвам я, да се стяга! 

Мина й времето на Яна. Това е положението. Не сме 2016 да й минава еднообразието. Време е да се преориентира. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли кавър ма Яницо-Баницо...

Иначе напомня на Ламборгинито на Ванча.

В оригинала има повече качествен саунд. Въпреки, че Пашката се сети да си намери някой да му мастерира, че последните му песни бяха много зле откъм звук. Обаче и той е решил да наблегне на баса, усеща се как е на границата да изгърми извън графиката :D

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не беше качила teaser снимка преди над месец и половина щеше за мен да мине като "просто заглавие". Ама просто за това нещо да съм чакал толкова е абсурдно. Става за бройка, но бе си струва и 1 седмица да чакаш за това.

Видеото е яко, определено, въпреки че тя самата не е вложила кой знае колко. Хората, които са го обработвали да му мислят.

В текста няма нищо по-грабващо, в изпяването също - на места даже не ми харесва силата на гласа ѝ как идва спрямо мелодията. Не звучи доизпипано, според мен.

Освен да се връщам към ,,AMG истерия’’, ,,’’За големите мъже, ,,Я се успокой’’, ,,Бом, бом’’, които последните дни слушах хаха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз преди време бях писал текст за песен ,,Пързалка’’ и сега го видях и определено на мен повече ми харесва от сегашния текст на нейната песен хаха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Lelqtian каза:

Следващите песни на Яница, след Въртележката и Пързалката  

На катерушката 

На люлката 

На пясъчника ... 

 

И накрая един албум

На детската площадка :D

Go_Play_Banner-landing-page.jpg.b0bfa904f0285423783971b51d868124.jpg

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Пашев май му свършиха парите и почна да работи с външни изпълнители - Яница, Коцето, Алисия... а бяха времена, в които му вървяха изпълнителите.

Ами, честно казано това е Яница от "Хубаво го запомни", ей тоя вайб ми е, от тези години - 2015,2016, но не е лоша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, alisali1234 каза:

На Пашев май му свършиха парите и почна да работи с външни изпълнители - Яница, Коцето, Алисия... а бяха времена, в които му вървяха изпълнителите.

Ами, честно казано това е Яница от "Хубаво го запомни", ей тоя вайб ми е, от тези години - 2015,2016, но не е лоша.

Винаги е работил с Аня, Коцьо и други.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...