Jump to content


Томас x Алекс Робов x Ванеса - В чуждите очи


Препоръчани коментари

  • DevilWish changed the title to Томас x Алекс Робов x Ванеса - В чуждите очи

Няма да стигне песента с Коцето! Тази няма хитов потенциал за разлика от "Моята принцеса", колкото и да не я харесвам. Ако се получи нещо, то ще е само заради момченцето, но съм сигурен, че всеки ще слуша повече дуета с Константин.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Sunlight каза:

Знаех си, че ще е слаба. 

Константин може да се появи веднъж на няколко години с песен, но съм му признал нюхът за хитове! Следователно, тези нямат такъв..... нищо, че харесвам песни много на Ванеса, има тук-там някой хит, дуета с Робов - Аномалия.... но идея си нямат от хитови песни....... както казах и да се получи нещо, ще е само заради малкия който се е раздал в песента, а тя е толкова скучна..... че не знам дали и преди 20 години щеше да е хит.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Константин може да се появи веднъж на няколко години с песен, но съм му признал нюхът за хитове! Следователно, тези нямат такъв..... нищо, че харесвам песни много на Ванеса, има тук-там някой хит, дуета с Робов - Аномалия.... но идея си нямат от хитови песни....... както казах и да се получи нещо, ще е само заради малкия който се е раздал в песента, а тя е толкова скучна..... че не знам дали и преди 20 години щеше да е хит.

Taka si e. Aз пък сега ще се сдобия с диска на Коце- Върни се най-накрая, ще ми го пратят в понеделник. Откога го търся. Само него нямах . 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малкия прави песента, тия двамата натегачи са излишни. 

Генерално, румънците правиха такива песни преди 20 години.... никаква мисъл за развитието на този малкия, никакво новаторство, всичко крадено, чуто, видяно... 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак гаден запис - звука е отврат. Явно песента на Яница сама си е търсила човек за мастер. Пашев нещо яко може и звучи гадно.

Това цигане е адски противно с това гадно гласче и фейс на мургаво кюфте.

Ако я беше изпяла само Ванча щеше да е супер ама...

Напомня на Милион на Денис и Ана. Сега се сетих и за Нищо на Преслава :D

  

преди 2 часа , ANGEL каза:

Малкия прави песента, тия двамата натегачи са излишни. 

Генерално, румънците правиха такива песни преди 20 години.... никаква мисъл за развитието на този малкия, никакво новаторство, всичко крадено, чуто, видяно... 

Минала е тази боза през хитачките на румънците... По-скоро опит за модерно звучене но излязло през задника на Пашев...

  

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Много са долни, експлоатирайки таланта на момчето.

Голям талант - цвилене като заклано агне + обработки и звучащо допълнително още по отвратително.

  

преди 2 часа , DevilWish каза:

Няма да стигне песента с Коцето! Тази няма хитов потенциал за разлика от "Моята принцеса", колкото и да не я харесвам. Ако се получи нещо, то ще е само заради момченцето, но съм сигурен, че всеки ще слуша повече дуета с Константин.

Тя и онази какафония с отсвир като от развален грамофон и надраскана плоча по която е драскала котката е тотаен траш.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Много са долни, експлоатирайки таланта на момчето.

Каква ти експлоатация. Много такива песни по света има и всички са доволни.

Оная Паола, дето се върти по Планета, и тя ли е експлоатирана!? 🙄

Хит!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , asylum каза:

Каква ти експлоатация. Много такива песни по света има и всички са доволни.

Оная Паола, дето се върти по Планета, и тя ли е експлоатирана!? 🙄

Хит!

 Да ги пратят да копат кървави диаманти в Африка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Thecranfan каза:

Какъв е хайпа сега по това детенце с пискливия глас? 

 

 

На МанGO-Тока новия хит сигурно ще е там нали преобладават такива повечето. И те си обичат материала да го папат и да се фукат с него.

Сигурно като влезе в пубертета рязко ще му изчезне "таланта". :D

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FolkEmpire каза:

На МанGO-Тока новия хит сигурно ще е там нали преобладават такива повечето. И те си обичат материала да го папат и да се фукат с него.

Сигурно като влезе в пубертета рязко ще му изчезне "таланта". :D

Абе аз чувам за къде е правена, ама това дете пее все едно току-що си е счупило лопатката за пясък, което баща му е казал да не чупи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е толкова лоша песента. даже като я заслужах днес откакто я започнаха днес в Hot да я пускат си е много смислен текста , И даже е гръмнала в Тик Ток. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...