Jump to content



Big Brother (2024)


Препоръчани коментари

преди 1 час , xroflx9 каза:

Твърдението че Радослав е спал с 500 жени е точно толкова вярно колкото твърдението че ние с @fengergana сме хетеро💅🏻

аз за 7 години откакто ме пукат съм минала към 70🤪

@Gerganafen ще ми е 71-вия 😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , FolkEmpire каза:

То е ясно, че обича да лапа пишоци. Все пак е около попове, там редовно си консумират :D

 

 

Другият сигурен знак е, че точно тези които се правят на хомофоби и колко нали мразили, защото НАЛИ са НОРМАЛНИ, т.е. НАЛИ хетеросексуални и са велики, НАЛИ - са най-големите пе**расти на света. Но това е друга тема.
То е ясно, че обича да лапа пишоци както казваш, може и да близка дупенца, може също да обича да го задушават с дупета.... но  тук е много морален! Ай, моралиста! Хванахме те! Не се прави, че не обичаш! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Balkandji1 каза:

Аз съм бил с около 115, но това ми отне 24 години. Не вярвам да е бил с 500.

Най-интересното обаче е как точно ги преброиха 500, а Ивоне 1800 ли каза? Стига, бе, хора..... Всичко това е от ясно по-ясно, че не е вярно. Аз също съм имал много гаджета, но не мога да посоча бройка.... това е несериозно.... Твоето звучи много по-реално. Бил е с 500, друг път.... Нали сме по телевизията, трябва да сме оборотни. То се вижда, че е симпатичен, но 500.... въпреки неговите 49 като махнем 450 повече върви.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Най-интересното обаче е как точно ги преброиха 500, а Ивоне 1800 ли каза? Стига, бе, хора..... Всичко това е от ясно по-ясно, че не е вярно. Аз също съм имал много гаджета, но не мога да посоча бройка.... това е несериозно.... Твоето звучи много по-реално. Бил е с 500, друг път.... Нали сме по телевизията, трябва да сме оборотни. То се вижда, че е симпатичен, но 500.... въпреки неговите 49 като махнем 450 повече върви.... 

Ивоне в първия момент почна да ги брои на пръсти сякаш са 4-5, след което отсече "1820". Тя, като чу онзи с петстотинте и реши да надцака, ама се изложи. Раздава го елитарна и изискана, а накрая спала с половин Китай. :be:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Ивоне в първия момент почна да ги брои на пръсти сякаш са 4-5, след което отсече "1820". Тя, като чу онзи с петстотинте и реши да надцака, ама се изложи.

Абсолютно. 18 да са, 20 да са при нея..... ама нали се сещаме, че трябва да си падат по трансове.... Но пък те имат доста фенове. Е, колкото и да са, нито са имали по 500, пък 1820 пълен абсурд... Всичко това го правят за шоуто. Но тоя наистина е доста симпатичен.... и пак.... повече от 50 едва ли..... освен ако не е някой ку**ар. По-скоро не говори много добре за него.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, fengergana каза:

аз за 7 години откакто ме пукат съм минала към 70🤪

@Gerganafen ще ми е 71-вия 😘

Мила,мислех че отдавна си минала стотака,а се оказа че явно са те сондирали за първи път на абитуриенския ти бал😏

Аз няма да казвам бройка,за да не ми излезе име,но ще използвам лафчето,че ако всички мъже,с които съм спала се хванат на хоро последния няма да чува музиката😛

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Мила,мислех че отдавна си минала стотака,а се оказа че явно са те сондирали за първи път на абитуриенския ти бал😏

Аз няма да казвам бройка,за да не ми излезе име,но ще използвам лафчето,че ако всички мъже,с които съм спала се хванат на хоро последния няма да чува музиката😛

да,мила

до 18 годишна се давах само на жени,след това се разкрачих и на мъже, но повече подробности като пием кафе🤪

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, DevilWish каза:

Най-интересното обаче е как точно ги преброиха 500, а Ивоне 1800 ли каза? Стига, бе, хора..... Всичко това е от ясно по-ясно, че не е вярно. Аз също съм имал много гаджета, но не мога да посоча бройка.... това е несериозно.... Твоето звучи много по-реално. Бил е с 500, друг път.... Нали сме по телевизията, трябва да сме оборотни. То се вижда, че е симпатичен, но 500.... въпреки неговите 49 като махнем 450 повече върви.... 

Ваньо е на колко, видима възраст 60? Да кажем упражнява най-древната професия от поне 10на години, щото поне оттогава снимков матрял с хубави цици, вероятно са повече, понее 30, тоест дори до христова възраст да не е бил полово активен, са си едни едва 600 души на година, съвсем малко повече от средно около 1 бройка на ден. Направо си е скромно, дори срамно, за труженичка от занаята. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Марио е неадекватен. Много ми е досаден.

Щом вотът е положителен, Анджела остава, тя ще има най-голяма подкрепа.

Това беше най-интересния епизод до този момент като изключим първия лайв. Дано да продължи да става все по-интригуващо.

Не се знае. Май в другия формат излетя първа. Макар че сега не е станала дразнител. Хитри са от формата. Номинираха две известни, че да има активност. По-скоро младежът ще литне. Той няма никаква активност. Още не съм му запомнил името даже. То не, че Веска влиза в полезрението. И нея май я изгърмяха сред първите в другия формат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Ваньо е на колко, видима възраст 60? Да кажем упражнява най-древната професия от поне 10на години, щото поне оттогава снимков матрял с хубави цици, вероятно са повече, понее 30, тоест дори до христова възраст да не е бил полово активен, са си едни едва 600 души на година, съвсем малко повече от средно около 1 бройка на ден. Направо си е скромно, дори срамно, за труженичка от занаята. 

Била на 49. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, fengergana каза:

да,мила

до 18 годишна се давах само на жени,след това се разкрачих и на мъже, но повече подробности като пием кафе🤪

Знам,мила,не се тревожи. Всички гейове,които познавам дори женствените са били поне веднъж с жена😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм забелязал само аз явно старта на брадъра, че е на запис :D То си личеше от километри как е монтирано всичко в идеален синхрон. При лайфовете винаги има едни мълчаливи паузи.

WWW.BURGAS24.BG

Çðèòåëè ñå ÷óäÿò êîãà âñúùíîñò çàïî÷íàëî ðèàëèòè øîóòî "Áèã Áðàäúð�, âèäÿ Burgas24.bg.  ñîöèàëíèòå ...

 

И Псевдо лайфа им пак е на запис и то избирателно ти го пускат :D

PLAY.NOVA.BG

NOVA News и телевизия NOVA HD на живо изцяло онлайн. Записи на новини, предавания, спортни новини и подкасти, сериали и филми онлайн от Нова телевизия.

Тоя Краси Ванков както си знаех е направил брадъра пълен леш. Липсва ми Тупарев и компания.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, lucellent каза:

Александра защо толкова мяза на Емилия 😭 с тия коригирани лица като клонинги

Защото освен с височината си, с друго не иска да е индивидуална. :D :D :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, FolkEmpire каза:

На Еската това й е 2-рото ТВ участие днес в национален ефир :D

image.png.56d39c449b59695a2f91548682203319.png

 

Затова ли и тя е пратила Емилия да я замества? Ех тая Башурка, много е търсена като Тройница ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Затова ли и тя е пратила Емилия да я замества? Ех тая Башурка, много е търсена като Тройница ... 

Марио пръцнал без да иска :D Кога стана фризьор, не беше ли поп :D

Анжето изяде самангесара :D 

Свинеселка се чуди как да не пръдне по време на крещенето и да не я усетят :D

 

vlcsnap-2024-10-12-21h56m47s10.png

Тази я хвана абстиненцията :D

image.png.d6f46e21630ce57e9dcb0b5633e32eae.png

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакван развой. Жалко че няма да имаме мачо с транс тази година :D Размина се. Макар че Марио и той малко клони към Ивониту :D А тая наистина е като в абстиненция. Било й скучно. Ми то и на нас тя ни е скучна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Очакван развой. Жалко че няма да имаме мачо с транс тази година :D Размина се. Макар че Марио и той малко клони към Ивониту :D А тая наистина е като в абстиненция. Било й скучно. Ми то и на нас тя ни е скучна. 

Когато такъв голям мъж, мачо, НАЛИ,  каже, че е хомофоб, а харесва Ивонееееееее - ЛЮБИМО! Заслужено излезе! Един шут отзад и да се ши**! 
Нека да клони. Тези с големите заявки са педе*а*** номер 1 в държавата. 
Скучно и е, защото няма цигарки. 

преди 1 час , Grinch каза:

По-гадно същество от Тонка Стефанова няма. Направо не знам защо го канят 🤮 

Тоя пък забрави на какво унижение беше подлаган, а сега коментира. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

Не знам защо всеки от къщата ми прилича на някой от известните :D

Сега Косара ми прилича на Ариа с цайсите :D

Тая е егати истеричката. Чак идея дала да си сушат косите на печката. Направо да си вкара нейната в печката и да остане без коса - най-добре ще й стои! Тоя Марио да й беше титнал направо в устата за да укроти страстите й.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Красота!
В 2 сетил се за мене - казвам НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! Чао! Видя ли само как отрязах те!
В 5 - плача, пия и побърквам се! Пак ми липсваааааааааааааш!
image.png.a0b6e1b8b145cf86ed97d1e3fd92cc23.png

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво за първия изгонен. Подобни филмари и селяни нямат място в обществото,а камоли в национален ефир. Следващата седмица лелката Косара или онази нестабилната трябва да се махнат.

Коментаторите са тотален провал с изключение на Ани Владимирова. Бачорски става много досаден с постоянното си бутане навсякъде,чак ми е чудно как не ни го натресоха като участник. Ако искаха да чуят гледната точка на някой хигиенист да бяха извикали Кали.Пишман интелектуалката Есил Дюран пък е без коментар.

@fengergana докато ми крадеш мъжете,Веселка е налазила твоя🤪

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...