Jump to content



Big Brother (2024)


Препоръчани коментари

преди 1 час , Lelqtian каза:

Нашите водещи Бонд от Али Експрес и Голямото пиле .... 

Супер са. Идеално се справят. Нямам забележки.

преди 22 минути, Emanuela.Carey каза:

#11 Веселка

image.png

Тая не беше ли дето й трябва минимум чернокожов атрибут на размер? хахх Иначе не го усещала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Sunlight каза:

Без Коце няма Биг Брадър!

Утре го пропускам завинаги!

Мда, няма нито Ванчето, нито Рашия, явно хич не искат да гледаме. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, xroflx9 каза:

Тоя Радостин ми е много познат от някъде. @fengergana май ни е поръчвал на адрес🤪

София Ден и нощ/ Съдби на кръстопът

Ама защо всички искат да влизат разни популярни лица? Това не е VIP Brother :D

Освен ЦиглеЖа, която макар и с минимална популярност не е за формата и се учудих. Други май няма такива. Сега тепърва ще стават известни всички вътре.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, lucellent каза:

Май и в гриндр

Като му чух гласа и се сетих за приятеля на Боби от София ден и нощ с мотора където имаше дъщеря. Там нямаше брада.

Между другото тоя Брадър май е на запис. Не пише LIVE и си личи, че не е на живо :D 

Предишните брадъри винаги са прекъсвали за реклами и са връщани с едни паузи в чакане и с ръкопляскания без шапки.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, lucellent каза:

Май и в гриндр

Ама той нали не е привърженик на евро-гей-транс-атлантическите ценности и се надява да дойде спасение от друг епицентър? 

Или съм просто малък и неразбирам завоалираните начини да си каже в прав текст как мастурбира на тази снимка? 

image.png.d92e192aa1bf643c44c9bd35bc625e5e.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Трябваше последните трима да ги набутат всичките и да изгонят двама от другите в събота.

100% ще измислят как да вкарат скоростно поне това неопределеното. А както номираха уонъби счетоводителката още тая вечер някой ще види пак вратата от външната страна. 

Все пак поне двама вече заявиха че уж са хомофоби. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Just_Me каза:

Я, Ванеска - на Емануела дружката..след като и 2те приключиха с Митко Динев де 😄

@Emanuela.Carey Разкажи повече за тази звИзда. Познаваш ли я, знаеш ли някоя клюка? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има някакъв шанс това да го гледам дългосрочно. Най-хубавото е, че са кратки епизоди. Визитките не бяха разточителни и досадни. Дреме ми, че не е на живо хаха

Много нагласено иначе. 34% на 33% на 33% - да не са гласували 3ма души хахах

Това разменяне на подаръци - също беше ясно на кого ще ги дадат.

Номинация от някакви тъпи игри? Наистина малко детинско. То се видя, че искат да привлекат малките от Къщата на И.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Stela каза:

@Emanuela.Carey Разкажи повече за тази звИзда. Познаваш ли я, знаеш ли някоя клюка? :3fdb8960598fa63e:

Често я виждам с Емануела, но не знам повече за нея.

Току що, meleto каза:

Има някакъв шанс това да го гледам дългосрочно. Най-хубавото е, че са кратки епизоди. Визитките не бяха разточителни и досадни. Дреме ми, че не е на живо хаха

И според мен има потенциал за много силен сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Има някакъв шанс това да го гледам дългосрочно. Най-хубавото е, че са кратки епизоди. Визитките не бяха разточителни и досадни. Дреме ми, че не е на живо хаха

И аз мисля, че ще го гледам. На този етап ми изглежда интересно, има закачка от началото. Ще видим. Нямам любимец все още 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

И аз мисля, че ще го гледам. На този етап ми изглежда интересно, има закачка от началото. Ще видим. Нямам любимец все още 😁

И аз нямам, но от сега залагам, че милинерчето ще спечели. Има подходящ вайб.

А да, и игрите им са заимствани от стари сезони. Дано по-нататък измислят нещо по-различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...