Jump to content



Big Brother (2024)


Препоръчани коментари

преди 25 минути, Balkandji1 каза:

Инжектирала си мазнините от тялото в гъ***за. Скандални мазнотии! :D

Майката на съученичка в Португалия направи същото преди 12 години. Чудо голямо 🤷🏻‍♂️😇 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, FolkEmpire каза:

И гласа му е като на Емили Тротинетката :D

Аз лично очаквам след Бай Брадър да запише поп-фолк песен и да си плати ротация по Кокошарник ТВ. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрйети гу бийе!

"Аз пия протнивозачатъчни всеки ден" Е в къщата те чука някой 24/7 ли ма? :D 

Петър: Момичета и момчета, извинявам се ПРЕДВАРИТЕЛНО. Хахаах след дъжд качука :D

"Начи, многу му става!"  :D :D :D

Този с причастието ми заприлича на дърт поп който си търси малки момченца в лицето на Ивоне :D Айй млъкни че вие гадно къбайле :D

Като повдигнаха темата за половете, Ивоне що се прави на хетеро :D

Този с това Дарик Радио много ми се наби като реклама :D

Този набожния почва да ме дразни.

Биг Брадър бил полубог :D :D :D :D :D :D

 

image.png.67fc0e68355189ad6f5b6d3b2103eed4.png

:D :D :D

https://gospodari.com/lafove-i-gafove/2024/10/09/adat-tova-e-big-brother-video?fbclid=IwY2xjawFzwM9leHRuA2FlbQIxMQABHcC3zt8_swtwTFmCxsDW0xmC9ksffEIChhl5cU1oroub_Z7IkC3BOfPz_w_aem_yaqUIxSFglYhfk0PpAEDNw

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя сезон е топ. Дори пияниците изглеждат класно. :D 

1728480111.png

Бтв направо е с мизерен рейтинг аххаха Направо НОВА ги закопа.

53d9387dd46fa275bbd5a717fbe9a96e.png

Доста слаб сезон им се очертава на БТВ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Тоя сезон е топ. Дори пияниците изглеждат класно. :D 

1728480111.png

Бтв направо е с мизерен рейтинг аххаха Направо НОВА ги закопа.

53d9387dd46fa275bbd5a717fbe9a96e.png

Доста слаб сезон им се очертава на БТВ.

Е къде сравняваш пенсионерските предавания на БТВ с Игри на Волята и Биг Брадър.

Ще видят рейтинг чак на пролет с Ергенът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

Тоя сезон е топ. Дори пияниците изглеждат класно. :D 

1728480111.png

Бтв направо е с мизерен рейтинг аххаха Направо НОВА ги закопа.

53d9387dd46fa275bbd5a717fbe9a96e.png

Доста слаб сезон им се очертава на БТВ.

Мда, имало е доста повече трафик по иптв платформите на откриването на Брадъра отколкото на всички други Игри на волята и Ферми.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Emanuela.Carey каза:

Е къде сравняваш пенсионерските предавания на БТВ с Игри на Волята и Биг Брадър.

Ще видят рейтинг чак на пролет с Ергенът.

Ергенът също не блестеше с рейтинг

0a810b99632e1f2f8b8135f3432684fe.png

При това тук са 4+. А това е любимата група на БТВ, там години наред бяха доминиращи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Днес много оскъден епизод. Трябва спешно да ги раздвижат - 6 години хората чакаха нов сезон.

Тъпите Игри на Волята са им приоритет.

Добре си беше. ББ винаги е бил по час в дейли епизодите. А това дето направиха с ИВ е заради вчера. Явно си наваксват 30те минути. От утре ще са си от 22ч според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Ергенът също не блестеше с рейтинг

0a810b99632e1f2f8b8135f3432684fe.png

При това тук са 4+. А това е любимата група на БТВ, там години наред бяха доминиращи.

Ергенът не блестеше с телевизионен рейтинг защото го гледаха главно хора без телевизори.

Без съмнение ще си остане най-коментираното предаване за цялата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Ергенът не блестеше с телевизионен рейтинг защото го гледаха главно хора без телевизори.

Без съмнение ще си остане най-коментираното предаване за цялата година.

Не съм сигурен, че хората без телевизори наистина са го гледали. По-скоро следяха подкастите и коментарните студиа. Аз бях така. Гледах само първите епизоди и финалния. Останалото научавах от нета. Дори се коментира, че може да няма нов сезон или ще обърнат в Момата. Поправете ме, но по това време не трябва ли вече да са обявили новия ерген и да снимат някъде?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

* братя

Вече - сестри. Това братя е било в миналото. Да живеем тук и сега ❤️ 
Както Емилия казва "Да не ми е сестра"? ЕМИ, да! Сестри са!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Не съм сигурен, че хората без телевизори наистина са го гледали. По-скоро следяха подкастите и коментарните студиа. Аз бях така. Гледах само първите епизоди и финалния. Останалото научавах от нета. Дори се коментира, че може да няма нов сезон или ще обърнат в Момата. Поправете ме, но по това време не трябва ли вече да са обявили новия ерген и да снимат някъде?

Абсурдно да са гледали подкастите повече от самото предаване. Този сезон произведе толкова лапсуси наведнъж, колкото не бяхме виждали в едно предаване от доста време. 
Определено ще си остане запомнен сезон.

Иначе кастинга беше отворен до преди няколко седмици. Забавиха се тази година с подбора и ще започнат снимките по-късно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Вече - сестри. Това братя е било в миналото. Да живеем тук и сега ❤️ 
Както Емилия казва "Да не ми е сестра"? ЕМИ, да! Сестри са!

Зависи дали са си отрязали махалата отдолу :D

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Emanuela.Carey каза:

Абсурдно да са гледали подкастите повече от самото предаване. Този сезон произведе толкова лапсуси наведнъж, колкото не бяхме виждали в едно предаване от доста време. 
Определено ще си остане запомнен сезон.

Иначе кастинга беше отворен до преди няколко седмици. Забавиха се тази година с подбора и ще започнат снимките по-късно.

Не подценявай. Лесно е да видиш лапсусите в тикток, а да не се занимаваш да гледаш 3 часови епизоди.  А финалът беше разочароващ за повечето зрители.

Имало е кастинг? Кой е Ергенът в такъв случай? Нали винаги обявяват преди кастингите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

А финалът беше разочароващ за повечето зрители.

Зрителите винаги се преструват на разочаровани, но истината е че ако беше избрал някоя щеше да има далеч по-малък интерес към финала. 
Публиката иска драма и зрелище.

преди 11 минути, meleto каза:

Имало е кастинг? Кой е Ергенът в такъв случай? Нали винаги обявяват преди кастингите?

Не са го обявили, може и да го пазят в тайна до по-късен етап когато вече снимат предаването.

Така или иначе участничките не се записват заради него, а заради популярност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Зрителите винаги се преструват на разочаровани, но истината е че ако беше избрал някоя щеше да има далеч по-малък интерес към финала. 
Публиката иска драма и зрелище.

Не са го обявили, може и да го пазят в тайна до по-късен етап когато вече снимат предаването.

Така или иначе участничките не се записват заради него, а заради популярност.

То тогава се обезсмисля формата.  А и май си има Библия, която не могат да променят. Някой спомена, че Наум вече не е ангажиран с предаването. Според мен най-рано ще има сезон другата есен. Но абсурд за следващия тв тур да го пуснат. 

Брутално е, че ББ има такъв брутален рейтинг при наличието на КИ и ДК в интернет. Очевидно онлайн форматите все още са твърде бедни, за да задоволят таргета 18-59, който се кефи на сеир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , meleto каза:

То тогава се обезсмисля формата.  А и май си има Библия, която не могат да променят. Някой спомена, че Наум вече не е ангажиран с предаването. Според мен най-рано ще има сезон другата есен. Но абсурд за следващия тв тур да го пуснат. 

Брутално е, че ББ има такъв брутален рейтинг при наличието на КИ и ДК в интернет. Очевидно онлайн форматите все още са твърде бедни, за да задоволят таргета 18-59, който се кефи на сеир.

Все още въобще не е сигурно дали ще има "Ергенът" през пролетта, защото след забраната за реклама на хазарт, "бТВ" хвърлиха доста средства за този есенен сезон, но форматите им са крайно неконкурентноспособни с изключение на "Гласът на България". А "Островът" тотал щета, хем го снимаха на Филипините и тн. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...