Jump to content



Big Brother (2024)


Препоръчани коментари

преди 26 минути, Bunn каза:

Все още въобще не е сигурно дали ще има "Ергенът" през пролетта, защото след забраната за реклама на хазарт, "бТВ" хвърлиха доста средства за този есенен сезон, но форматите им са крайно неконкурентноспособни с изключение на "Гласът на България". А "Островът" тотал щета, хем го снимаха на Филипините и тн. :D 

На мен ми изглежда точно обратното. Разчитат на непопулярни формати, което може да означава, че бюджетът им е нисък. 

Колко да са забранили хазарт, като Ефбет ги рекламират с някаква лига?

Логиката им също куца. Островът е нов формат и няма лоялна аудитория. Как да се конкурира с ИВ? Че ИВ преживя най-силния си сезон през 2023та. И като са наредили 50 игри всяка вечер. Нормално е ББ да ги смаже.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, meleto каза:

На мен ми изглежда точно обратното. Разчитат на непопулярни формати, което може да означава, че бюджетът им е нисък. 

Колко да са забранили хазарт, като Ефбет ги рекламират с някаква лига?

Логиката им също куца. Островът е нов формат и няма лоялна аудитория. Как да се конкурира с ИВ? Че ИВ преживя най-силния си сезон през 2023та. И като са наредили 50 игри всяка вечер. Нормално е ББ да ги смаже.

 

Може и да си прав. Аз също не им разбирам логиката, защото слагат копие на "Сървайвър" срещу друго такова, което е във възход и има лоялност, защото реват за активната аудитория. Но в същото време слагат някакви формати като "Коя е тази песен", "Колко ми даваш" и тн, които не се връзват много с активната аудитория. Не мога да разбера каква точно аудитория искат? Хем взеха Апостол Пенчев, който е страшен професионалист и се видя какво направи с "Нова". Да си бяха държали турските сериали...

За харченето имах предвид за "Островът на стоте гривни".

А за забраната за реклама на хазарт - само за Ефбет е позволено, защото правят футболната Ефбет Лига, като броят на позволените реклами е ограничен. За другите "бетове" е забранено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Bunn каза:

Може и да си прав. Аз също не им разбирам логиката, защото слагат копие на "Сървайвър" срещу друго такова, което е във възход и има лоялност, защото реват за активната аудитория. Но в същото време слагат някакви формати като "Коя е тази песен", "Колко ми даваш" и тн, които не се връзват много с активната аудитория. Не мога да разбера каква точно аудитория искат? Хем взеха Апостол Пенчев, който е страшен професионалист и се видя какво направи с "Нова". Да си бяха държали турските сериали...

За харченето имах предвид за "Островът на стоте гривни".

А за забраната за реклама на хазарт - само за Ефбет е позволено, защото правят футболната Ефбет Лига, като броят на позволените реклами е ограничен. За другите "бетове" е забранено.

Какво има да им разбираш на логиката? Мятат на екран каквото могат и ще видят кое ще лепне със зрителите.

То и тоя Биг Брадър е с бюджета, спестен от съкращаването на някоя от чистачките в офиса на Нова. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Bunn каза:

Може и да си прав. Аз също не им разбирам логиката, защото слагат копие на "Сървайвър" срещу друго такова, което е във възход и има лоялност, защото реват за активната аудитория. Но в същото време слагат някакви формати като "Коя е тази песен", "Колко ми даваш" и тн, които не се връзват много с активната аудитория. Не мога да разбера каква точно аудитория искат? Хем взеха Апостол Пенчев, който е страшен професионалист и се видя какво направи с "Нова". Да си бяха държали турските сериали...

За харченето имах предвид за "Островът на стоте гривни".

А за забраната за реклама на хазарт - само за Ефбет е позволено, защото правят футболната Ефбет Лига, като броят на позволените реклами е ограничен. За другите "бетове" е забранено.

Според мен имаха някакво партньоство зза праймтайма с Турция или с ДПС. Изведнъж отрязаха турските сериали от прайм тайма, а правеха страхотни рейтинги.  Явно някой е плащал през годдините. а да не говорим, че правиха и Ергенът в Турция и изведнъж скочиха на Гърция. Не беше случайно.

преди 45 минути, Lelqtian каза:

Какво има да им разбираш на логиката? Мятат на екран каквото могат и ще видят кое ще лепне със зрителите.

То и тоя Биг Брадър е с бюджета, спестен от съкращаването на някоя от чистачките в офиса на Нова. 

ББ не е толкова беден. На мен ми изглеждаше доста по-аматьорски от клипчетата, но си е ок като качество. По нищо не личи, че са сменили продуцента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.INSTAGRAM.COM

2,032 likes, 80 comments - big.brother.bulgaria on October 8, 2024: " Ето това се казва ЗВЕЗДНО НАЧАЛО! Кристи имаше близка среща с червения килим, която със сигурност ще ѝ държи влага още дълго. #bigbrother #bigbrotherbulgaria #бигбрадър #бигбрадърбългария #България #novatv #novabg #голяматасестра #goliamatasestrapodcast".

 

Обожавам как й пляскаха, докато се въргаля по килима. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За “Биг брадър” какъв бюджет се очаква, като снимат хора в къща? Декорациите са много прилични, камерите снимат в хубаво качество, какво повече трябва?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Bunn каза:

За “Биг брадър” какъв бюджет се очаква, като снимат хора в къща? Декорациите са много прилични, камерите снимат в хубаво качество, какво повече трябва?

Със сигурност е над 1 млн самата ка.  Реално имат около 150к в разход за победителя, с данъците. Водещите сигурно 100к.  и екип и прочее. Но все пак 2 месеца излъчват. Средно 40 епизода. Те на рекламен блок цепят едни  50-100к лева. Сериалите снимат по 50к на епизод...за 1ч...тъй че

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, meleto каза:

Със сигурност е над 1 млн самата ка.  Реално имат около 150к в разход за победителя, с данъците. Водещите сигурно 100к.  и екип и прочее. Но все пак 2 месеца излъчват. Средно 40 епизода. Те на рекламен блок цепят едни  50-100к лева. Сериалите снимат по 50к на епизод...за 1ч...тъй че

Някой беше пуснал снимка в Тредс че рекламите в часовете на Биг Брадър струват 12 хиляди лева. (а при игрите 16)

Рекламите траят около 10 минути - тоест към 20 реклами на блок - 120 хиляди лева.

Избиват си наградата на победителя само с един блок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Emanuela.Carey каза:

Някой беше пуснал снимка в Тредс че рекламите в часовете на Биг Брадър струват 12 хиляди лева. (а при игрите 16)

Рекламите траят около 10 минути - тоест към 20 реклами на блок - 120 хиляди лева.

Избиват си наградата на победителя само с един блок.

Факт, наистина са такива цените, тук може да се видят: 

https://www.piero97.com/wp-content/uploads/2016/11/Nova-and-Diema-channels-Program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_OCTOBER-2024.pdf

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Някой беше пуснал снимка в Тредс че рекламите в часовете на Биг Брадър струват 12 хиляди лева. (а при игрите 16)

Рекламите траят около 10 минути - тоест към 20 реклами на блок - 120 хиляди лева.

Избиват си наградата на победителя само с един блок.

Все пак имат отстъпки, вероятно цените са с ДДС и  тн. Има доста неща, които могат да намалят цената по принцип. Все пак строежът на къщата е милионче. Оттам има заплати, техника и какво ли още не. 100-200 човека по 4000 лв - ей ти 1М само за заплати. А техниката? Издръжката на търтеите в къщата... водещите. Реално 500к на седмица поне ги изкарват от реклами. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Balkandji1 каза:

Дънят се с посредственост и безинтересност в този сезон.

Моите критерии явно са доста снижени... след къщата на инфлуенсърите, всичко ми се струва идеално :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно време какви сезони имаше. Цяла България говореше за Пацо и Пеньо, тризначките бяха култови, връзката между Найден и Зара.

Сега е пълна скука, дори скандалите им са малоумни и безинтересни.

Защо не разкрият, че Ивоне е имала пишле, малко да стане интересно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Едно време какви сезони имаше. Цяла България говореше за Пацо и Пеньо, тризначките бяха култови, връзката между Найден и Зара.

Сега е пълна скука, дори скандалите им са малоумни и безинтересни.

Защо не разкрият, че Ивоне е имала пишле, малко да стане интересно?

Сигурно чакат да забие някого. Няма защо да гърмят този коз толкова скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Сигурно чакат да забие някого. Няма защо да гърмят този коз толкова скоро.

Не виждам към нея да има сексуален интерес от някого. Иначе ми изглежда симпатична и добродушна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Сигурно чакат да забие някого. Няма защо да гърмят този коз толкова скоро.

Тия едва ли могат да си позволят тарифите на Ваньо, най-много да съберат стотинки да им забие по един шЪмар. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, fengergana каза:

@xroflx9 мила , отстъпвам ти Радо и Марио, аз си оставам само с милионерчето😜

Аз Радо така или иначе не го искам,мила. А милионерчето много скучен ми идва,а аз не харесвам скучни мъже. Първо трябва да има хахо-хихи,за да последва ох ох при мен😜

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Аз Радо така или иначе не го искам,мила. А милионерчето много скучен ми идва,а аз не харесвам скучни мъже. Първо трябва да има хахо-хихи,за да последва ох ох при мен😜

аз харесвам такива срамежливи, много лашкат като се отпуснат🤪

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, fengergana каза:

аз харесвам такива срамежливи, много лашкат като се отпуснат🤪

Доста виснал ми се стори днес,нещо си му пропуснала креватното кардио тия дни😛

Какво мислиш за колежката Анджела? Мен ме кефи засега и я подкрепям по миндилска линия, Ванеса съща ми се струва готина,Ивоне също ми е приятна,а за Марио вече казах. Всички останали са уволнени и може да напуснат.💅🏻

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Доста виснал ми се стори днес,нещо си му пропуснала креватното кардио тия дни😛

Какво мислиш за колежката Анджела? Мен ме кефи засега и я подкрепям по миндилска линия, Ванеса съща ми се струва готина,Ивоне също ми е приятна,а за Марио вече казах. Всички останали са уволнени и може да напуснат.💅🏻

аз съм в двете крайности - харесвам мъже с плочки, но и с коремчета🤪

харесвам Ванеса, Ивоне и чакам да дават повече Атиджа, защото ми е симпатична. Анджела ми е писнала като образ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, fengergana каза:

аз съм в двете крайности - харесвам мъже с плочки, но и с коремчета🤪

харесвам Ванеса, Ивоне и чакам да дават повече Атиджа, защото ми е симпатична. Анджела ми е писнала като образ.

Да,мила от онлифенсърките много повече искам да гледам Мартина Юрукова или Вели Георгиева,които са далеч по iconic от разни Анджели,татстонърката и други момичета с точно 0% первезност и сексапил в себе си.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...