Jump to content



Big Brother (2024)


Препоръчани коментари

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Just_Me каза:

Мале, мале 😃

20241011_083133_50.jpg

20241011_083142.jpg

Оф, те все едно не знаят какво е Биг Брадър. Да бяха пуснали реклама в бабешките предавания на БТВ тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Оф, те все едно не знаят какво е Биг Брадър. Да бяха пуснали реклама в бабешките предавания на БТВ тогава.

Точно. А какво подсушават тия тъпаци? По-скоро си правят реклама. Ще се откажат от реклама с тройни неустойки. Да не се пенят много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FolkEmpire каза:

Този обаче е на всяка манджа - грозде, може ли на всяка тема да се прани на разбирач?

 

За рейтинг. Като цяло - винаги са му нелепи "анализите". Не знам как интелигентен човек може да му слуша тъпизмите. Но като гледам колко абонати има... явно има доста като него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

За рейтинг. Като цяло - винаги са му нелепи "анализите". Не знам как интелигентен човек може да му слуша тъпизмите. Но като гледам колко абонати има... явно има доста като него.

Хем го играе консерва, хем се вре в западните платформи, как става тоя номер :D :D :D

Като му спрат тубата сигурно ще се върне към сутеньорството.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, FolkEmpire каза:

Хем го играе консерва, хем се вре в западните платформи, как става тоя номер :D :D :D

Като му спрат тубата сигурно ще се върне към сутеньорството.

 Е може вече да се е върнал - и нарочно се занимава баш с тия, може да иска да ги цани за новия курник. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Balkandji1 каза:

Едно време какви сезони имаше. Цяла България говореше за Пацо и Пеньо, тризначките бяха култови, връзката между Найден и Зара.

Сега е пълна скука, дори скандалите им са малоумни и безинтересни.

Защо не разкрият, че Ивоне е имала пишле, малко да стане интересно?

И Мариола. Любимката ми. :D

Мариола : Въй, въй, въй.....

Пацо: Кво въй. Чшшшш, ти си жива селянка.

Мариола: Кой беее, кой е от село Гълъбово, че баща ми е ходил там да заваря. :D:D:D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

LIFEONLINE.BG

Марио влезе в Къщата на „Биг Брадър“ с думите „Писна ми от тези лесбийки, джендъри и пендъри!“

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:
LIFEONLINE.BG

Марио влезе в Къщата на „Биг Брадър“ с думите „Писна ми от тези лесбийки, джендъри и пендъри!“
 

То е ясно, че обича да лапа пишоци. Все пак е около попове, там редовно си консумират :D

 

 

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, FolkEmpire каза:

Тази Ивоне като плажния гларус спала с 1820 мъже :D

И тоя Радослав, с 500 спал. Колко ли венерически болести са хванали :D

Разликата е не само в бройката, но най-вече в заработената пачка от тия креватни упражнения ;) Но явно интереса го няма и маман Ваньо е влезнал да си търси и той нови труженички, и такива като гларусчето, като нищо да се уредят в новия курник ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, xroflx9 каза:

Твърдението че Радослав е спал с 500 жени е точно толкова вярно колкото твърдението че ние с @fengergana сме хетеро💅🏻

Аз съм бил с около 115, но това ми отне 24 години. Не вярвам да е бил с 500.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, FolkEmpire каза:

image.png.da7101a6d9a237e62bc25d1451a3bc7d.png

Свинеселка май ще излети. Най-безинтересния диван :D

Когато няма генерален спонсор на предаването не просто да я избута до финала, ами и даде титлата на Ванчето, така ще е ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Марио е неадекватен. Много ми е досаден.

Щом вотът е положителен, Анджела остава, тя ще има най-голяма подкрепа.

Това беше най-интересния епизод до този момент като изключим първия лайв. Дано да продължи да става все по-интригуващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Emanuela.Carey каза:

Анджела, Георги и Марио са непоносими на моменти. Не млъкват и се опитват постоянно да имат ефирно време. Дано си тръгнат по-бързо.

Не знаеш дали от продукцията нарочно не ги пуска само тях най-много. Може и другите да говорят, но нарочно да не ги монтират. Винаги е било така, на екрана ни показват едно, но там се случват 100 други неща, които не се показват. Липсва му времето когато пускаха 24 часов канал. Въпреки, че там през цялото време стоеше логото на Биг брадър :D

 

  

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Когато няма генерален спонсор на предаването не просто да я избута до финала, ами и даде титлата на Ванчето, така ще е ;) 

Да минат още няколко седмици и ще разберем.

Има нещо във визията на хАнжела което ме кефи. Марио наистина си е много непоносим.

Онзи който влезе със заявката да ги мачка всички и че мразил джендъри също е като няма статуя, никакъв го няма, само стои и гледа :D 

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Не знаеш дали от продукцията нарочно не ги пуска само тях най-много. Може и другите да говорят, но нарочно да не ги монтират. Винаги е било така, на екрана ни показват едно, но там се случват 100 други неща, които не се показват. Липсва му времето когато пускаха 24 часов канал. Въпреки, че там през цялото време стоеше логото на Биг брадър :D

Аз помня че от тези 24 часови нищо не се разбираше защото не им филтрираше микрофоните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Аз помня че от тези 24 часови нищо не се разбираше защото не им филтрираше микрофоните.

Направо си ги mute-ваха :D

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...