Jump to content



Popnable - Дзен


meleto

Препоръчани коментари

Поп фолк фит 2024! Новата песен "Дзен" ще те покори до риплей. За още българска музика, не пропускай:

Харесай, сподели и се абонирай за канала! @popnable-bg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured and pinned this Тема

АААААААААААААА!!!!!!!!! Какво е това? 😮 НЕНОРМАЛНО ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! 😮 😮 😮 
Преславоооооооо, това е песен за теб! 😮 😮 😮 
Наистина, мисля, че това е най-добрата ти песен? :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

АААААААААААААА!!!!!!!!! Какво е това? 😮 НЕНОРМАЛНО ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! 😮 😮 😮 
Преславоооооооо, това е песен за теб! 😮 😮 😮 
Наистина, мисля, че това е най-добрата ти песен? :D 

Казах ти, че ви загрявах до сега. Следващите са и по-яки :D Но дано се разгърне, че не върви много добре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, meleto каза:

Казах ти, че ви загрявах до сега. Следващите са и по-яки :D Но дано се разгърне, че не върви много добре. 

Направо уау! Щом има и по-добри , не знам? Наистина заслужава внимание и да стигне до повече хора? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Направо уау! Щом има и по-добри , не знам? Наистина заслужава внимание и да стигне до повече хора? 

Ще видиш. Но забелязвам, че 2 песни на седмица са много. Затова ще карам бавно. Тази песен очаквам да гръмне по един или друг начин. Заслужава си. Като цяло повечето песни тръгват така, но се разгръщат за няколко дни.

Но всичко зависи от алгоритъма. На ръба съм да пусна реклама хахах и да буустна ДЗЕН. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Ще видиш. Но забелязвам, че 2 песни на седмица са много. Затова ще карам бавно. Тази песен очаквам да гръмне по един или друг начин. Заслужава си. Като цяло повечето песни тръгват така, но се разгръщат за няколко дни.

Но всичко зависи от алгоритъма. На ръба съм да пусна реклама хахах и да буустна ДЗЕН. 

Наистина заслужава повече и мисля, че ако се пуска по една на седмица ще успее да се разгърне. Много зависи какви ще са и другите песни, но тази според мен надмина предните за България които чухме. Хареса ми. Аз не знам как още Емилия не се е свързала с теб? :D След песента в Тик-ток или ако ги пускаш в Тик-ток, ще стигнат до Таня Боева първо и някой ще набара хита :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Наистина заслужава повече и мисля, че ако се пуска по една на седмица ще успее да се разгърне. Много зависи какви ще са и другите песни, но тази според мен надмина предните за България които чухме. Хареса ми. Аз не знам как още Емилия не се е свързала с теб? :D След песента в Тик-ток или ако ги пускаш в Тик-ток, ще стигнат до Таня Боева първо и някой ще набара хита :D 

Албумът вероятно ще  е в Спотифай  и Тикток утре. Още вчера съм го заредил. Тъй че и клипчета ще могат да се правят :P Най-важното за алгоритъма е да има лайкове и риплей, и коментари под видеото. Което не зависи от мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Албумът вероятно ще  е в Спотифай  и Тикток утре. Още вчера съм го заредил. Тъй че и клипчета ще могат да се правят :P Най-важното за алгоритъма е да има лайкове и риплей, и коментари под видеото. Което не зависи от мен.

Хаха, това в Тик-ток трябва да стигне до Таня Тик-Тока. Току-виж гръмнала с някой хит? :D Представяш ли си да ти вземат Дзен и да стане песен на годината? 😮 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Хаха, това в Тик-ток трябва да стигне до Таня Тик-Тока. Току-виж гръмнала с някой хит? :D Представяш ли си да ти вземат Дзен и да стане песен на годината? 😮 

Жалко, че няма награди хахха Ако ти кажа, че тая песен я въртя от юли-август (не помня кога точно я направих) и не ми е втръснала още. Доста се постарах за нея. А колко смотана беше в началото :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Жалко, че няма награди хахха Ако ти кажа, че тая песен я въртя от юли-август (не помня кога точно я направих) и не ми е втръснала още. Доста се постарах за нея. А колко смотана беше в началото :D 

Щяло да има на Радио Веселина. :D За това и нищо чудно, че още май не се е появила песента на годината..... До момента "Мой си мерак", но тя е дует? Соло песен не знам все още..... Тази ако я вземат нищо чудно и да грабне награда. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Щяло да има на Радио Веселина. :D За това и нищо чудно, че още май не се е появила песента на годината..... До момента "Мой си мерак", но тя е дует? Соло песен не знам все още..... Тази ако я вземат нищо чудно и да грабне награда. 

Между другото пробвал съм да сменя гласа с този на Ивана. Пасва си. Но беше кофти качеството и не го запазих. @Stela все още ли "Мисля за друг" ти е любимата ти :P 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Между другото пробвал съм да сменя гласа с този на Ивана. Пасва си. Но беше кофти качеството и не го запазих. @Stela все още ли "Мисля за друг" ти е любимата ти :P 

След тази песен сигурно и Стела ще промени мнението си. Иначе и аз харесвах Мисля за друг най-много, но до този момент.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

@Stela все още ли "Мисля за друг" ти е любимата ти :P 

Сега я чух тъкмо и съм WOW! Брутално звучи, мелодията е топ. От първия път ме грабна. И "Мисля за друг" си ми остава все така любима, но тази определено ще я настигне по любимост. ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Сега я чух тъкмо и съм WOW! Брутално звучи, мелодията е топ. От първия път ме грабна. И "Мисля за друг" си ми остава все така любима, но тази определено ще я настигне по любимост. ❤️

Подмокрих се хихи :P 

Между другото всичките дето пуснах преди ДЗЕН бяха в една серия от експерименти, затова са все за к*чки хах. Като това:  

 

Това не те ли грабна? Чудех дали да го пусна без пегели, че с това "чу**л".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Подмокрих се хихи :P 

Между другото всичките дето пуснах преди ДЗЕН бяха в една серия от експерименти, затова са все за к*чки хах. Като това:  

 

Това не те ли грабна? Чудех дали да го пусна без пегели, че с това "чу**л".

Винаги съм със смучки :D :D :D Това го помня ахахахаххааха 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Винаги съм със смучки :D :D :D Това го помня ахахахаххааха 

Това не е пято в чалгата, май! Тук е по-младежка. Аз си знаех, че няма потенциала на ДЗЕН, но все пак Емануела щеше да я изпее безапелационно. @Gerganafen бива ли такова мълчание? :P 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, meleto каза:

 

Това не те ли грабна? Чудех дали да го пусна без пегели, че с това "чу**л".

И тази е доста добра. "чу**л" точно прави текста. На доста хора им харесват такъв тип текстове без цензура. Нека има за всеки вкус по нещо. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, meleto каза:

Това не е пято в чалгата, май! Тук е по-младежка. Аз си знаех, че няма потенциала на ДЗЕН, но все пак Емануела щеше да я изпее безапелационно. @Gerganafen бива ли такова мълчание? :P 

И аз нямам спомен да е пято така директно. 😁

Емануела или Ариа? Не знам защо си я представих и в изпълнение на Ариа. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

И тази е доста добра. "чу**л" точно прави текста. На доста хора им харесват такъв тип текстове без цензура. Нека има за всеки вкус по нещо. 😁

Да, и аз така го прецених, а и не е съвсем брутално. Ххх в чалгата е много скучно, аз ще ви разнообразявам плейлистите. :)

Но аз си те знам, ти се припозна в Мисля за друг :P 

преди 1 минута, Stela каза:

И аз нямам спомен да е пято така директно. 😁

Емануела или Ариа? Не знам защо си я представих и в изпълнение на Ариа. 😁

То наистина пасва на Ариа, както тя се дере. За смучки някой пял ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, meleto каза:

Това не е пято в чалгата, май! Тук е по-младежка. Аз си знаех, че няма потенциала на ДЗЕН, но все пак Емануела щеше да я изпее безапелационно. @Gerganafen бива ли такова мълчание? :P 

Толкова директно не.... Иначе Леля Данче и Робов - "И него чу**ла си"? Ако става въпрос за конкретната дума?
Иначе аз харесвам такива директни песни. Трябва да има от всичко.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Толкова директно не.... Иначе Леля Данче и Робов - "И него чу**ла си"? Ако става въпрос за конкретната дума?
Иначе аз харесвам такива директни песни. Трябва да има от всичко.

Аз говорех за смучките по принцип :D За другата дума е имало, да ти го набия и тем подобни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Аз говорех за смучките по принцип :D За другата дума е имало, да ти го набия и тем подобни.

Мисля, че съм я чувал веднъж, но не съм сигурен :D 
И един тънък намек в "Като за финал" на Преслава?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Мисля, че съм я чувал веднъж, но не съм сигурен :D 
И един тънък намек в "Като за финал" на Преслава?

Боже, тая песен вече не помня как звучи дори. Трябва да си я пусна.  Но щом е намек, не се брои. Реално е странно, че не са се сетили, щото смучките не са изолирани случаи в любовните отношения, особено в тийн възраст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Боже, тая песен вече не помня как звучи дори. Трябва да си я пусна.  Но щом е намек, не се брои. Реално е странно, че не са се сетили, щото смучките не са изолирани случаи в любовните отношения, особено в тийн възраст.

Мисля, че съм я чувал веднъж, но...... може и да греша.... А, да Бони - "Най-яка"
"Какво ти даде тази кучка, какво ми криеш тази смучка" :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Мисля, че съм я чувал веднъж, но...... може и да греша.... А, да Бони - "Най-яка"
"Какво ти даде тази кучка, какво ми криеш тази смучка" :D 

Не мисля, че съм чувал тази песен. Значи все пак е ползвана тази дума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...