Jump to content



Popnable - Ти си болна тема (Истеричка)


meleto

Препоръчани коментари

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Излишно грубо. Можеше просто да подминеш. Човекът го кефи да твори по този начин, не е задължително песните да се харесват на всички музикални спецове.

Мен ме радва парчето, звученето е свежо и текстът е готин. Успех! :1000(30):

Сигурно не е видял,че е на шефа😀 Мен мелето ме дразни понякога,но му пожелавам успех в това начинание,да продължава да трупа опит и рано или късно ще има успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Сигурно не е видял,че е на шефа😀 Мен мелето ме дразни понякога,но му пожелавам успех в това начинание,да продължава да трупа опит и рано или късно ще има успех.

Той вече е блокиран :D Шегувкам се, ама знае ли се, де. 

Танкю.

Най-гледаната песен е вече с 30к. 

Screenshot - 2024-09-26T221138.490.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Зако си цитирал и себе си 🤣

припевът става и е запеваем. Глас - Магда. Ще отива на Мара Отварачката иначе.

Не знам, видях, че и други се самоцитират и аз да съм в тренда :D

Марчето въй... Значи Магда и Райна са ми топ. Втората заради текста, а първата заради гласа. Марчето може да я изпее в Арена 8888. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Не знам, видях, че и други се самоцитират и аз да съм в тренда :D

Марчето въй... Значи Магда и Райна са ми топ. Втората заради текста, а първата заради гласа. Марчето може да я изпее в Арена 8888. :D 

За Магда трябва някаква друга песен, например "Дзен", а Райна да си пее "Истеричка". Мисля, че така е най-добре. Само да му мислим Преслава, Галена, Анелия, Емилия и Глория.... какви песни ще им дадеш? То аз исках "Дзен" за наша Петя, ама хайде.... Райна и Магда нека са първи.
П.С. Защо не направиш песен "Лак за нокти", откога говоря, че нашата Преслава ще пуска такъв хит? Имам идеи за заглавия. Чакам си "Медуза", но и "Лак за нокти".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

За Магда трябва някаква друга песен, например "Дзен", а Райна да си пее "Истеричка". Мисля, че така е най-добре. Само да му мислим Преслава, Галена, Анелия, Емилия и Глория.... какви песни ще им дадеш? То аз исках "Дзен" за наша Петя, ама хайде.... Райна и Магда нека са първи.

Преса ще пее една по-рокаждийска балада. Нищо че е за насилието над жени, то тя май го е преживявала. :P 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Преса ще пее една по-рокаждийска балада. Нищо че е за насилието над жени, то тя май го е преживявала. :P 

Както написах по-горе, нека пее "Лак за нокти". :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа това звучи много добре. Има някаква ретро нотка в мелодията и текста е топ. Истеричка! Много добро определение, открих се и в нея! 😁💓 

Вече имам топ 3, тази е в него! Другите две ги знаеш. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Ааа това звучи много добре. Има някаква ретро нотка в мелодията и текста е топ. Истеричка! Много добро определение, открих се и в нея! 😁💓 

Вече имам топ 3, тази е в него! Другите две ги знаеш. 😁

истеричка, която мисли за друг и вика ДЦЕН!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Ако Райна я вземе, няма да е хит.

С това заглавие ще е хит, повярвай ми! 
ХИТ: РАЙНА

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DevilWish каза:

С това заглавие ще е хит, повярвай ми! 
ХИТ: РАЙНА

Това, че Райна е куку, не означава, че песента е за нея. Не съди по заглавието. Аз я виждам в изпълнение на Симона или Мирела. По-скоро Симона. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Това, че Райна е куку, не означава, че песента е за нея. Не съди по заглавието. Аз я виждам в изпълнение на Симона или Мирела. По-скоро Симона. 

аз пък Лидия :P А и тя напоследък се е отдала на драматични песни с токсична тематика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, meleto каза:

аз пък Лидия :P А и тя напоследък се е отдала на драматични песни с токсична тематика.

Прати на Галин! Може да се видиш в екипа на Алфа Мюзик. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Stela каза:

Това, че Райна е куку, не означава, че песента е за нея. Не съди по заглавието. Аз я виждам в изпълнение на Симона или Мирела. По-скоро Симона. 

По принцип би звучала добре от Райна.Мирела сама си пише текстове и музика в повечето време, до колкото знам. 
Има такива които ни четат и съм сигурен, че някой ще чуе нещата които прави, защото говорим за това. Заслужава успех. Аз се надявам и Преслава да го набара. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DevilWish каза:

По принцип би звучала добре от Райна.Мирела сама си пише текстове и музика в повечето време, до колкото знам. 
Има такива които ни четат и съм сигурен, че някой ще чуе нещата които прави, защото говорим за това. Заслужава успех. Аз се надявам и Преслава да го набара. :D 

Много секси пожелание, но ме е страх от пазача й :D 

В четвъртък идва песен за някоя нахъсана принцеса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Много секси пожелание, но ме е страх от пазача й :D 

В четвъртък идва песен за някоя нахъсана принцеса.

Ще викнем Глория да му забие един шЪмар и ще ти я освободи да си поработите спокойно....
"Нахъсана принцеса"..... интересно коя ще е тая? :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Това ми звуча в главата цял ден днес.

 

Доказателство, че щом си го тананикаме и го помним това си е ХИТ. @meleto нека направим така, че да стигне до някой по-популярен изпълнител, че понякога и името е важно?
Аз си искам Райна, но примерно до имена като Преслава, Галена, Анелия, дори Емилия! Или пък при Алфа Симона ако го чуе? Там, Десита или Лидия? Не се сещам още коя може да го превърне в хит, но самата песен си е..... щом и другите ти казват. Има неща които няма да е лошо да ги чуят. Или някой да им пише лично съобщение ако си съгласен? Трябва да стигнат до песните ти, защото наистина са нещо различно и свежо.
@Stela няма ли начин да пратиш на Галя да ги чуе?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, DevilWish каза:

Доказателство, че щом си го тананикаме и го помним това си е ХИТ. @meleto нека направим така, че да стигне до някой по-популярен изпълнител, че понякога и името е важно?
Аз си искам Райна, но примерно до имена като Преслава, Галена, Анелия, дори Емилия! Или пък при Алфа Симона ако го чуе? Там, Десита или Лидия? Не се сещам още коя може да го превърне в хит, но самата песен си е..... щом и другите ти казват. Има неща които няма да е лошо да ги чуят. Или някой да им пише лично съобщение ако си съгласен? Трябва да стигнат до песните ти, защото наистина са нещо различно и свежо.
@Stela няма ли начин да пратиш на Галя да ги чуе?

Факт е, че ако ги изпее известен изпълнител ще гръмнат. Аз също си слушам продукцията хихих

Има неща, които още не съм ги публикувал, а са masterpiece. Но определено не бих писал по фейсбук/инстаграм страници на изпълнители като цветарка. Те не си ги и поддържат сами. Ако се появи реален контакт - може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Факт е, че ако ги изпее известен изпълнител ще гръмнат. Аз също си слушам продукцията хихих

Има неща, които още не съм ги публикувал, а са masterpiece. Но определено не бих писал по фейсбук/инстаграм страници на изпълнители като цветарка. Те не си ги и поддържат сами. Ако се появи реален контакт - може.

Така е. Те самите е редно да те потърсят ако си харесат нещо. А в тик-ток има ли ги песните? Има ли как да ги чуят? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

Така е. Те самите е редно да те потърсят ако си харесат нещо. А в тик-ток има ли ги песните? Има ли как да ги чуят? 

WWW.TIKTOK.COM

Реално и в Ютюба ги има, тъй че има канали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:
WWW.TIKTOK.COM

Реално и в Ютюба ги има, тъй че има канали.

Да, за ютюб знам, но и в тик-ток могат да стигнат до още повече аудитория. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...