Jump to content



Поп фолк скандали (Октомври 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 22:01


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

Маман гледа като Рени еклери

WWW.INSTAGRAM.COM

252 likes, 6 comments - kolko_mi_davash on October 10, 2024: "🤩📺 Адам и Галин правят не само добри предположения, а и...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Маман гледа като Рени еклери

WWW.INSTAGRAM.COM

252 likes, 6 comments - kolko_mi_davash on October 10, 2024: "🤩📺 Адам и Галин правят не само добри предположения, а и...

 

Тоя еклер го е яла няколко пъти

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, SG каза:

Мирела е с вайб на поредна жестока наследница на Камелия, с тази разлика, че не се доближава дори до Лидия, Десита и Симона по начален интерес. Като си намери някоя нова Гальо ще я зареже на мига, той се оказа по-несериозен и от Митака, който поне изцеди Гло, Иви и Преси на макс преди да тръгне да ги заменя.

Лидия трябва да си тръгне от там!

Това пък изобщо не е така. А колко неглижираше?. 99% от изпълнителите си бяха в Б група и им даваха утайката. Тъй че сега Жалин поне ги продуцира в истинския смисъл на думата. И пускат поне продукция заедно. Нормално е да натиска определени изпълнители за даден период и после други. Тъкмо да не омръзват. Митака никога не е бил продуцент, а по-скоро мениджър-ресурси. Затова си имаше Токича и други дето вършеха музикалната част. При Жалин - неговият съдружник представлява функциите на Митака. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Пак не пее добре, но дрезгавината я няма. Преди сякаш имаше полип на гласните струни. Не знам дали е оперирана. Едва ли. Така или иначе не знам как би откарала на живо цял концерт. Но и Лилиту е с 80% беквокали тъй че. Онзи ден я гледах в тикток, много тъжно ми стана. Просто си има визията на бабе... а пеенето вече го няма. А тия високи токчета колко ли още ще ги носи, не знам. Изобщо не изглежда стабилна на тях. Но явно й помагат да си представи, че не е на 85 години.

Дрезгавото вече го няма и това е достатъчно. Сега да обяви концерта!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Дрезгавото вече го няма и това е достатъчно. Сега да обяви концерта!

Според мен ще изчака да мине този на Преситу. :D 100% ще е в публиката хиххи на първи ред. Иначе какви приятелки са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Това пък изобщо не е така. А колко неглижираше?. 99% от изпълнителите си бяха в Б група и им даваха утайката. Тъй че сега Жалин поне ги продуцира в истинския смисъл на думата. И пускат поне продукция заедно. Нормално е да натиска определени изпълнители за даден период и после други. Тъкмо да не омръзват. Митака никога не е бил продуцент, а по-скоро мениджър-ресурси. Затова си имаше Токича и други дето вършеха музикалната част. При Жалин - неговият съдружник представлява функциите на Митака. 

Говоря за това как Митака е лансирал лидерките си, а не всички останали. Галин можеше да направи много повече с една Лидия примерно, вместо само да й урежда сезонни комерс дуети с големи имена. Липсва й тежестта сред народа, макар и чисто като име вече да е много известна благодарение на многобройните предавания, в които е участвала. При Пайнерските лидерки, които Митака създаде, толкова незавършени звезди нямаше. Глория беше 5-6 години на върха, когато се появи Ивана и после още 4-5 си вирееха заедно, дори когато Иви мачкаше всички. Самата Ивана си имаше също доволен убедителен връх от 6-7 години. После и Преслава. В Алфите това го няма - потенциал на килограм, забит в дискотеките, за да се изкарват бързи $$$ без да се мисли дали някой извън тези среди им обръща внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, SG каза:

Говоря за това как Митака е лансирал лидерките си, а не всички останали. Галин можеше да направи много повече с една Лидия примерно, вместо само да й урежда сезонни комерс дуети с големи имена. Липсва й тежестта сред народа, макар и чисто като име вече да е много известна благодарение на многобройните предавания, в които е участвала. При Пайнерските лидерки, които Митака създаде, толкова незавършени звезди нямаше. Глория беше 5-6 години на върха, когато се появи Ивана и после още 4-5 си вирееха заедно, дори когато Иви мачкаше всички. Самата Ивана си имаше също доволен убедителен връх от 6-7 години. После и Преслава. В Алфите това го няма - потенциал на килограм, забит в дискотеките, за да се изкарват бързи $$$ без да се мисли дали някой извън тези среди им обръща внимание.

Не знам как може да постигне това. Аудиторията е фрагментирана. Чалгата не е толкова масова, както в годините, когато споменаваш. С времето ще се утвърдят като имена. Те са от 5 години на терен. А нечалга аудиторията трудно възприема така или иначе. Да не пропуснем и това че правят дискотечна музика, която няма да остане във времето и без друго. Златни хитове трудно ще имат с тази концепция по принцип. Виж Галена... 10 песни - 1 златен хит, или поне заявка за такъв, другото дискотечно. Не им се рискува. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, meleto каза:

Според мен ще изчака да мине този на Преситу. :D 100% ще е в публиката хиххи на първи ред. Иначе какви приятелки са.

Очаквам мега скучен концерт от Преса.

Криско със сцена от Америка.. а на Преса сигурно от Димитровград.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, xroflx9 каза:

В крайна сметка Сими дует с Мирела ли ще пуска? Няма ли да има дуетна версия на По бельо?

Явно не... Симона си я пее по участия, но Галин от зор не иска дори да я пуснат в платформите без клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2024 категорично е годината на Азис при мъжете и Галена при жените. Другото е изветряла работа - дано поне Преса се е постарала за концерта, за да се забележи и тя малко тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

2024 категорично е годината на Азис при мъжете и Галена при жените. Другото е изветряла работа - дано поне Преса се е постарала за концерта, за да се забележи и тя малко тази година.

За Азис все тая, ама от 2010 насам не е ли всяка година годината на Галена като цяло?! 🤠

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фолк вечер.

Пеят на Ивана "Щом се пее и се пие - то е ясно, че сме ние..." и Глория вика "Ивана добе интерпретира Дара Бубамара" :D - кралица!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Според мен ще изчака да мине този на Преситу. :D 100% ще е в публиката хиххи на първи ред. Иначе какви приятелки са.

Няма да е в публиката, а на сцената 1000%. И за двете ще е плюс тази сензация "Преслава и Галена отново заедно". Предполагам, че ще изпеят и двата дуета в микс. След като Галя вече пее на живо по участия, не знам защо продължавате да си мислите, че ще пропусне Пресовия концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит на Октомври: Ориенталската тройка на Димитричка!:heart:

Официалната денс версия от Драганински също много ми харесва, но с аранжимента на Биолчев повече се набива в главата. Ако "Пайнер" беше действаща фирма, Димана можеше да снима някаква ТВ версия на този вариант, но...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Gerganafen каза:

Няма да е в публиката, а на сцената 1000%. И за двете ще е плюс тази сензация "Преслава и Галена отново заедно". Предполагам, че ще изпеят и двата дуета в микс. След като Галя вече пее на живо по участия, не знам защо продължавате да си мислите, че ще пропусне Пресовия концерт.

Галя най-добре да се яви на сцената като гюбекчийка. Ще е много по-интересно от Толбухинска скумрия разнасяща микрофон докато върви плейбека. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

И къде ще иде, тя заникъде не е…

Ако толкова няма къде да иде, мога да я приютя.:heart: Трябва да сме състрадателни, нека бъдем човеци!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

И къде ще иде, тя заникъде не е…

Е, поне ще издава песни и ще дава стимул на такива като мен и @Gerganafen да я бранят от злото в Рамания.😍

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...