Jump to content



Поп фолк скандали (Октомври 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 22:01


Препоръчани коментари

преди 4 часа , Sunlight каза:

Вече имам клипа на Сиана- Както преди ot Планета в HD. Много е секси този клип. Преди 2 дена го даваха някъде сутринта и като се прибрах от работа на другия ден си го върнах и го записах. 

Да не е от Еон? Бляк ужасно качество!

преди 4 часа , Gerganafen каза:

За мен беше ясно, че са напазарували за премиерата, та да си кажат хората "Я, какъв хит". 400К+ дори Преслава не прави вече. Честит пореден флоп, Еми!😘

Знаех си, и аз така, трудно ще хванеш 400+ на премиерата... Пак е бъркала в буркана с пари на Башурката за вредни :D

преди 3 часа , DevilWish каза:

Абсолютно! Хайде, време е да има разнообразие след песните на Ганев. Искам Преслава с песен от Пашев и нова от автора на "Нищо" и "Спомени", че му забравих името.
 

И Галош да не се ослушва и тя да си направи една от него. Малко да раздвижат пляскащите барабани :D

  

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

 

Пашев! Връщай Драганински, че много зле ти звучат песните! :D

 

  

преди 1 час , Just_Me каза:

😂😂😂

20241004_123141_50.jpg

20241004_123212.jpg

Галка винаги е имала big ti*s. А Гюра къде са й? :D

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 3 часа , Just_Me каза:

😂😂😂

20241004_123141_50.jpg

20241004_123212.jpg

Снимка на годината, не, хилядолетието даже! 

Едната се опитва да даде тайно знак, как не е ок, дивата селянка се опитва да я издере, но без бабешките очила не може да уцели ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Снимка на годината, не, хилядолетието даже! 

Едната се опитва да даде тайно знак, как не е ок, дивата селянка се опитва да я издере, но без бабешките очила не може да уцели ... 

Не разбирам коя коя е в това описание. Аз виждам две диви селянки-баби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Приличат на нещо мъжко и нещо женско в едно.... Но новата мода е да не са различни. Пак са назад!

Тоест самото Гюрулту? Иначе не са пак назад, тая си е скарана с модата от поне 5 петилетки, не всеки може да е фйешън. Или дори Стефи Фйешън. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Снимка на годината, не, хилядолетието даже! 

Едната се опитва да даде тайно знак, как не е ок, дивата селянка се опитва да я издере, но без бабешките очила не може да уцели ... 

Тя на една репортерка един шЪмар не може да забиЙ правилно, ти ми говориш за дране.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Тоест самото Гюрулту? Иначе не са пак назад, тая си е скарана с модата от поне 5 петилетки, не всеки може да е фйешън. Или дори Стефи Фйешън. 

 

Къде забравяш нашите любими шимейли - Дион? Или дъртите такива - Данчето и Ивайла? Ъм?
На Ванеса новия прякор е Малката свирка.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.INSTAGRAM.COM

2,589 likes, 124 comments - preslava_official on October 4, 2024: "Днес отново се борих със себе си да съкратя броя на песните за концерта в зала...

Пиано лайв на "Откакто те познавам":heart: Най-накрая да направи нещо интересно за нереализирана песен.:1000(33): 

Пита от коя песен в сетлиста за концерта да се откаже - ами дай списъка мила, за да ти кажем. Ние да не сме ясновидци, та да знаем кои песни е избрала?:rolleyes: Важното е коментари да има.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

2,589 likes, 124 comments - preslava_official on October 4, 2024: "Днес отново се борих със себе си да съкратя броя на песните за концерта в зала...

Пиано лайв на "Откакто те познавам":heart: Най-накрая да направи нещо интересно за нереализирана песен.:1000(33): 

Пита от коя песен в сетлиста за концерта да се откаже - ами дай списъка мила, за да ти кажем. Ние да не сме ясновидци, та да знаем кои песни е избрала?:rolleyes: Важното е коментари да има.

 

Юджа Уанг се е покрила след този клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mr. Greshen каза:

Пак от Асенов 😅

Значи с Ганев нещо не са се разбрали - или следващата е негова.

Три пъти беше казала, че песента ще е от него 🤡

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм тазиииииииииии - с неговите именаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа !!!
Аз съм тазиииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии , до края с него ще вървяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя !!!!!!!
Аз съм тазииииииииииииииии - дето му родиииииииииииих децаааааааааааааааааааааааааа!
Аз съм тазииииииииииииииииииииииии, дето много мразиш яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя!
Приятно ми ееееееееееееее - НЕГОВАТААААААААААААА ЖЕНАААААААААААА! ❤️ 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Комбинацията Асенов и Супер Саш не ми вдъхва доверие.

Мавродиева ще спасява положението.

spacer.png

Мавродиева обаче има и изцепки. Чуй оня текст на онзи парцал Лина , там на "Спирай на места за инвалиди" брутално гадно, гнусно и не знам как си е позволила да го напише, а онази мръсница да го изпее за да е интересна. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DevilWish каза:

Аз съм тазиииииииииии - с неговите именаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа !!!
Аз съм тазиииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии , до края с него ще вървяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя !!!!!!!
Аз съм тазииииииииииииииии - дето му родиииииииииииих децаааааааааааааааааааааааааа!
Аз съм тазииииииииииииииииииииииии, дето много мразиш яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя!
Приятно ми ееееееееееееее - НЕГОВАТААААААААААААА ЖЕНАААААААААААА! ❤️ 

 

Яша бейби! Гърмеж да става 
ох боли ме ох сърби ме 
Аз съм Барби ти си Кен 
напълни хралупата! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Яша бейби! Гърмеж да става 
ох боли ме ох сърби ме 
Аз съм Барби ти си Кен 
напълни хралупата! 

 

ХИТ на световно ниво! ❤️ Ваня Великова е само една!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

2,589 likes, 124 comments - preslava_official on October 4, 2024: "Днес отново се борих със себе си да съкратя броя на песните за концерта в зала...

Пиано лайв на "Откакто те познавам":heart: Най-накрая да направи нещо интересно за нереализирана песен.:1000(33): 

Пита от коя песен в сетлиста за концерта да се откаже - ами дай списъка мила, за да ти кажем. Ние да не сме ясновидци, та да знаем кои песни е избрала?:rolleyes: Важното е коментари да има.

 

Убиец. Шедьовър от най-силния и албум. Просто обожавам това парче заедно с “Умирам”, “Наивница на годината”, “Не можеш да си влюбен”. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Убиец. Шедьовър от най-силния и албум. Просто обожавам това парче заедно с “Умирам”, “Наивница на годината”, “Не можеш да си влюбен”. 

На мен не ми е от любимите й песни. Аз харесвам от неклипираните там най-много "Умирам" следвана от "Наивница на годината" и "Не можеш да си влюбен".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...