Jump to content



Поп фолк скандали (Октомври 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 22:01


Препоръчани коментари

преди 1 час, FikLena каза:

Доста рязко преминаване от неадекватните й обяснения за катастрофата до тайните за перфектната кожа...

Изчела е "Тайната" и си мисли, че е научила всичко. За да звучи като нормално интервю пуснете клипа на 1.25 скорост...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 33 минути, FikLena каза:

Виждала ли си онази грозната му жена?

За пред хората се правиш на най-
щастливата жена,
Но и те самите знаят, коя живее му в кръвта.
 

Ти си тази – злобната, фалшивата.
И какво, като родила си деца,
Щом я няма между двама любовта?
 

Аз съм тази, дето той си я избра,
Аз съм тази – със мен се чувства у дома.
Аз съм тази, с която сбъдна всяка мечта,
Аз съм тази – от теб във всичко по-добра.
Приятно ми е – болезнената истина.

Тая версия на Беатрис е много гадна. Аз си харесвам на Галена. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Emanuela.Carey каза:

А пък тази ромка се опитала да си качи кавъра в стрийминг. Ало, дала ли си 7 бона на Ганев за аранжимента?

 

Нахална, проста циганка! Направо да й забиеш два шЪмара в грозната муцуна!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Karma93 каза:

Доста рязко преминаване от неадекватните й обяснения за катастрофата до тайните за перфектната кожа...

Изчела е "Тайната" и си мисли, че е научила всичко. За да звучи като нормално интервю пуснете клипа на 1.25 скорост...

Не само "Тайната". Някои от нещата които казва са от "Подсъзнанието може всичко" на Джон Кехоу. По тази тема има толкова да четеш и учиш, че само с една книга и един филм няма да стане. Личи си, че се интересува от тази тема, но това не ме учудва при нея.
"Аз не съм жена която да мие чинии"! Евала! Каза си го! :D Това ме изкефи! 
"Не мога да се занимавам с битовизми! Съжалявам"

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Лорена като Пепеляшка! Очаквайте! :D 
https://www.youtube.com/watch?v=TXEcepKIpRA 

 Я гледай пак, 0:12 да съм по точен, нагласили са го като лявата доведена зла сестра. За дясната са викнали Гален. Ако я бяха нагласили Лорен в главната роля, щеше да е Пепеляшко новото заглавие. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

 Я гледай пак, 0:12 да съм по точен, нагласили са го като лявата доведена зла сестра. За дясната са викнали Гален. Ако я бяха нагласили Лорен в главната роля, щеше да е Пепеляшко новото заглавие. 

 

 

Ахахахаххахаа..... Анелия да не отмъкне ролята на Пепеляшка от Лоренчето? Ако бързо манифестира и тази роля - като нищо!
"Аз не съм жена която да мие чинии"
Енергията ми е толкова силна, че БЪРЗО материализирам..... 
Много си я харесвам, но като гледам интервю с нея цял ден ми е смешно. :D :D :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия не можа да формулира едно изречение като хората. Чуди се какво да каже, водещата й подава думи. Толкова й е беден речникът. Прочела е нещо, опитва се да го пресъздаде, но как като не са нейни съждения? Много трудно за слушане. Неадекватни позиции... вика била над нещата. Ако тя или щерка й бяха пострадали, дали пак щеше да е над нещата? Едва ли не да не си търсят отговорност двете семейства. Не е ли по-логично да се установи кой направил нарушението и да го санкционират???

Абе, елементарна история.  Не мога да повярвам, че тия елементарни чалгарки сме подкрепяли като малки.

А колко нелепо беше да вкарат някаква песен, набедена за хит, след уж сериозната тема. 

 

преди 16 минути, DevilWish каза:

 
Много си я харесвам, но като гледам интервю с нея цял ден ми е смешно. :D :D :D 

А на мен ми е тъжно. Тая жена трябва да не дава интервюта - НИКОГА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

 

 

А на мен ми е тъжно. Тая жена трябва да не дава интервюта - НИКОГА!

Аз се чудя дали това не е еуфория от камерата и все още да има някаква сценична треска? Притеснение? Не знам..... Ако е така, наистина разбирам. Не мисля, че е такава в живота? Човек пред камера е един - в действителност съвсем друг.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Аз се чудя дали това не е еуфория от камерата и все още да има някаква сценична треска? Притеснение? Не знам..... Ако е така, наистина разбирам. Не мисля, че е такава в живота? Човек пред камера е един - в действителност съвсем друг.

Като се знае - да дава интервюта на запис. Така само се излага. За 20 години не се ли усети?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Нахална, проста циганка! Направо да й забиеш два шЪмара в грозната муцуна!

WWW.INSTAGRAM.COM

1 likes, 0 comments - krislenakrilena on July 23, 2020

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FikLena каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

1 likes, 0 comments - krislenakrilena on July 23, 2020

 

Егати приликата. Направо са 1 към 1, но онази е откраднала нечия перука?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Като се знае - да дава интервюта на запис. Така само се излага. За 20 години не се ли усети?

Ако откаже интервю един път е ок. Втори път - ок, трети път и вече никъде няма да я канят. 
Съвсем не означава, че е тъпа, паникьосва се и се обърква. Така мисля.... Просто има по-чувствителни и притеснителни хора. За мен Анелия е от този тип. Друг е въпросът как изглежда и се държи по клипове. Там сигурно и най-срамежливия да си ще те докарат.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , FikLena каза:

Поне знае как да се облече за интерню по телевизията, не е като Камелия. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Ако откаже интервю един път е ок. Втори път - ок, трети път и вече никъде няма да я канят. 
Съвсем не означава, че е тъпа, паникьосва се и се обърква. Така мисля.... Просто има по-чувствителни и притеснителни хора. За мен Анелия е от този тип. Друг е въпросът как изглежда и се държи по клипове. Там сигурно и най-срамежливия да си ще те докарат.

Не е вярно. Ако откаже с конкретен мотив -  простъ ще е пич. Затова никога няма да се приема като голямо име. С такива шити интервюта...

И елементарно поведение. Да не мислиш, че сега ще й скочат гледанията? Просто няма нужда от показност.  А и личностно е доста зле. Много от разсъжденията й са потресаващи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

Не е вярно. Ако откаже с конкретен мотив -  простъ ще е пич. Затова никога няма да се приема като голямо име. С такива шити интервюта...

И елементарно поведение. Да не мислиш, че сега ще й скочат гледанията? Просто няма нужда от показност.  А и личностно е доста зле. Много от разсъжденията й са потресаващи. 

Те са я поканили да каже едно изречение за песента и главно заради случката....
Не мисля, че заради някакво интервю ще скочат гледанията на песента. Или се харесва или не. За мен лично е най-доброто в момента, най-много го слушам, но интервюто си беше комично. Както винаги ми беше забавна и се посмях. Мен Анелия ме разтоварва :D 

преди 15 минути, meleto каза:
VM.TIKTOK.COM

познайте коя бг песен пее иви адаму

 

 

То е ясно. Нещо неТипично. Голям хит!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Те са я поканили да каже едно изречение за песента и главно заради случката....
Не мисля, че заради някакво интервю ще скочат гледанията на песента. Или се харесва или не. За мен лично е най-доброто в момента, най-много го слушам, но интервюто си беше комично. Както винаги ми беше забавна и се посмях. Мен Анелия ме разтоварва :D 

Ще ти стане лошо ако прочетеш коментарите в социалките.  Няма нито едно положително и я хранят за всичко. И то с право. 

Да, най-комичното беше, че й казвали, че била млада :D Тя си изглежда на 40.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , FikLena каза:

Аз не знам защо продължават да викат Анелия да говори по казуса като вече стана ясно, че нито е шофирала, нито е била будна по време на катастрофата.

В случая и за свидетел не става.

Да се занимават с шофьора и другото семейство. Ана очевидно няма какво повече да разкрие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, meleto каза:

Не е вярно. Ако откаже с конкретен мотив -  простъ ще е пич. Затова никога няма да се приема като голямо име. С такива шити интервюта...

И елементарно поведение. Да не мислиш, че сега ще й скочат гледанията? Просто няма нужда от показност.  А и личностно е доста зле. Много от разсъжденията й са потресаващи. 

Понякога има попадения. Гостуванията й в подкастите на Ивка Бейбе и Найчи бяха много добри, показа мъдрост и разсъждения. Тук по Нова много спече 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, meleto каза:
VM.TIKTOK.COM

познайте коя бг песен пее иви адаму

 

 

Много добро произношение!:1000(33): Иви си е кралица:heart:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

Понякога има попадения. Гостуванията й в подкастите на Ивка Бейбе и Найчи бяха много добри, показа мъдрост и разсъждения. Тук по Нова много спече 

Гледах я при Ивка Бейби, това че е научила 20 фрази - не я прави мъдра. Самият факт, че е "над нещата" за неща, които не трябва да бъдат неглижирани е показателно що за мъдрост излиза от нея.

 И това не е първата й изцепка. Тежко е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Emanuela.Carey каза:

Спотифай България най-после да направят чалга плейлист и са го наблъскали с флопове и сръбско

 

Това не е официална класация на Спотифай. Виж, че пише Топсифай, а не Спотифай.

преди 36 минути, Gerganafen каза:

Много добро произношение!:1000(33): Иви си е кралица:heart:

 

 

При положение, че майчиния й език е български.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...