Jump to content



Поп фолк скандали (Октомври 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 22:01


Препоръчани коментари

Обожавам да чета хейт за стари чалгарки. Заслужават си. С възрастта ли затъпяват, или просто сега ги бутат навсякъде и прекалено личи острата мозъчна недостатъчност... не знам. Във ФБ 100% плюят Анелия, но Лидия има едно 30% позитивни коментари. Явно има защо.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 4 минути, meleto каза:

Обожавам да чета хейт за стари чалгарки. Заслужават си. С възрастта ли затъпяват, или просто сега ги бутат навсякъде и прекалено личи острата мозъчна недостатъчност... не знам. Във ФБ 100% плюят Анелия, но Лидия има едно 30% позитивни коментари. Явно има защо.

 

 

Просто не знаят не-Чипса и не намират смисъл да хейтят никому неизвестна женица от народа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лиди е над Глора - това е!:heart: Между другото, би ми станало тъпо ако си направя труда да напиша комплимент на Гера или Лида и тя да ми се накара в 100 реда как Кама примерно е милион пъти по-добра. Глора е типичната фейсбук лелка - неграмотна, но мислеща си, че знае всичко и само нейното мнение е от значение. Сигурно под прикритие е от онези, които хулят Райна, че не е омъжена и с деца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А сега последно Лида и Наско Колев не са заедно, така ли?

Защото преди дни бяха заедно на сватба и той в едно клипче се пошегува, че сигурно е следващия за женитба.

Може да се правят, че са скъсали за да не ги обсъждат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Emanuela.Carey каза:

А сега последно Лида и Наско Колев не са заедно, така ли?

Защото преди дни бяха заедно на сватба и той в едно клипче се пошегува, че сигурно е следващия за женитба.

Може да се правят, че са скъсали за да не ги обсъждат.

Дано да са скъсали!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

А сега последно Лида и Наско Колев не са заедно, така ли?

Защото преди дни бяха заедно на сватба и той в едно клипче се пошегува, че сигурно е следващия за женитба.

Може да се правят, че са скъсали за да не ги обсъждат.

Либия е

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Дано да са скъсали!

Съвсем нормално. То идва момент в който не може да мислиш постоянно дали си с точно твойта Тройница или е дошло някое от безкрайните ментета. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Gerganafen каза:

Утре Есил Дюран с нов машъп.

Аз искам Преслава да пусне с нейни песни един с избрани нереализирани балади, един с бързи нереализирани , които са били по-харесвани и отделно един с хитове..... Това не пречи да пусне албум или нови песни, но ще е хубаво освен с чужди песни да пусне и с нейните.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 20 години между София и Димитровград , Татяна най-накрая са прибра дОма и се възвърна към старите си навици, примерно говорене с пълна уста.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

След 20 години между София и Димитровград , Татяна най-накрая са прибра дОма и се възвърна към старите си навици, примерно говорене с пълна уста.

 

Лидерка!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

След 20 години между София и Димитровград , Татяна най-накрая са прибра дОма и се възвърна към старите си навици, примерно говорене с пълна уста.

 

Все пак не може да снася във фитнесите на празен стомах

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pacho каза:

След 20 години между София и Димитровград , Татяна най-накрая са прибра дОма и се възвърна към старите си навици, примерно говорене с пълна уста.

 

По-важното е фекалии да има, мани яденето! Че яде е ясно!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, DevilWish каза:

Аз искам Преслава да пусне с нейни песни един с избрани нереализирани балади, един с бързи нереализирани , които са били по-харесвани и отделно един с хитове..... Това не пречи да пусне албум или нови песни, но ще е хубаво освен с чужди песни да пусне и с нейните.

Би било супер. Не е като да не се сеща от време на време за старите си нереализирани песни. Не съм активен в ТикТок, но видях, че удобно е сложила на всяко клипче плочка със заглавието на песента - може би най-добре поддържаният ТикТок на певица. Та там има изпълнения на "По-влюбен от всякога", "Умирам", "Остави ми", "Пет промила любов"... Явно понякога на участия пее акапелно някоя непопулярна песен за кеф. Още чакам да разбера какво има да анонсира след лятото, дано част от новините е машъп. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, asylum каза:

Гюрга да говори за импровизации, дето си монтира концертите с месеци, за да изпили всеки звук 🙄

Ама тя една своя песен не е изпяла по различен начин от записа. Какво знае за импровизации. Кокоши мозък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Все пак не може да снася във фитнесите на празен стомах

Може и веднага след ядене да го прави. Две меки круши, един килограм грозде и една кана горещо кафе знаеш ли колко добре ще се отрази на метаболизма й? 
Лично аз й препоръчвам Бира и сладолед! Гарантирам ти..... даже комфорт не й трябва! Няма да излезе от тоалетната!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Би било супер. Не е като да не се сеща от време на време за старите си нереализирани песни. Не съм активен в ТикТок, но видях, че удобно е сложила на всяко клипче плочка със заглавието на песента - може би най-добре поддържаният ТикТок на певица. Та там има изпълнения на "По-влюбен от всякога", "Умирам", "Остави ми", "Пет промила любов"... Явно понякога на участия пее акапелно някоя непопулярна песен за кеф. Още чакам да разбера какво има да анонсира след лятото, дано част от новините е машъп. :D

Аз мисля, че ще е албум, но ще видим.... Тя има навика на есен или около Коледа да пуска нови албуми. Може и около концерта. Ще е яко да има втори концерт, нов албум, нови клипове и песни, но това е Преслава.... нашата любима мързелана на тема клипове. Това ако го направи, пък било то и с обикновени няколко клипа я признавам!

преди 1 минута, DarkChild каза:

За да има фекалии, трябва да яде.

Тя си хапва жената.... Даже беше рекламирала един ресторант в Пловдив, но не се сещам кой.... Там има много яки ресторанти.... така, че я разбирам. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...