Jump to content



Поп фолк скандали (Октомври 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 22:01


Препоръчани коментари

@DevilWish Най-накрая нещо, което да ми събуди фантазиите :D Изрусения бобър Любо пак се е върнал :D И пак започват с тъпите си шегички един час... Айде говорете по същество бе!

15 минути губят в излишни приказки. Да бяха ги изрязали.

И Невека допълнително разтяга още повече локумите.

 

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 9 минути, FolkEmpire каза:

@DevilWish Най-накрая нещо, което да ми събуди фантазиите :D Изрусения бобър Любо пак се е върнал :D И пак започват с тъпите си шегички един час... Айде говорете по същество бе!

15 минути губят в излишни приказки. Да бяха ги изрязали.

 

В момента го гледам. ❤️  
Много ми е интересно и гостенката разказва интересни неща. Между другото мисля, че това Невена го е снимала преди няколко месеца. С тебе май получаваме Дежа вю по едно и също време? :D 
Като стана дума, първият мюзик айдъл го гледах само заради Невена. За мен си остава най-добрия талант печелил такъв формат.
Чувал ли си как изпълнява "Песен за Червената шапчица"? Уникален глас! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

В момента го гледам. ❤️  
Много ми е интересно и гостенката разказва интересни неща. Между другото мисля, че това Невена го е снимала преди няколко месеца. С тебе май получаваме Дежа вю по едно и също време? :D 
Като стана дума, първият мюзик айдъл го гледах само заради Невена. За мен си остава най-добрия талант печелил такъв формат.
Чувал ли си как изпълнява "Песен за Червената шапчица"? Уникален глас! ❤️ 

И аз съм го пуснал за звуков фон докато работя в момента. 

И аз си падам по такива истории с фантастика :D Как виждала неща, какво ще стане. Какво е виждала и т.н. :D

Те снимат няколко месеца назад. 

И аз исках тя да спечели Айдъла. Имаше хора в обкръжението, които искаха този който сега е вокалист в Ку-Ку Бенд в предаването "Коя е тази песен?" Един гологлав. Тогава имаше коса. А аз им виках тоя пък ме дразни :D

 

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

И аз съм го пуснал за звуков фон докато работя в момента. 

И аз си падам по такива истории с фантастика :D Как виждала неща, какво ще стане. Какво е виждала и т.н. :D

Те снимат няколко месеца назад. 

И аз исках тя да спечели Айдъла. Имаше хора в обкръжението, които искаха този който сега е вокалист в Ку-Ку Бенд в предаването "Коя е тази песен?" Един гологлав. Тогава имаше коса. А аз им виках тоя пък ме дразни :D

 

Пуснах го, защото на "Игри на волята" заспах на дивана :D Всеки понеделник пуска "Без граници" през седмица, а "Споделено" е в сряда през седмица. 
Ами то не е точно фантастика, а астрално виждане. Лично за мен тези предавания й се получават много добре. Обаче прави впечатление, че всеки гост има различна гледна точка, но има сходни неща и истории. Предполагам, че всеки от нас е имал странни неща, било то повече или по-малко. 
В моето семейство вярваме с изключение на майка ми и тя има странни такива случки, но..... е по-земна.. 
Малко се отклонихме от темата за музика, но ето за това изпълнение говоря:

Обожавам ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Пуснах го, защото на "Игри на волята" заспах на дивана :D Всеки понеделник пуска "Без граници" през седмица, а "Споделено" е в сряда през седмица. 
Ами то не е точно фантастика, а астрално виждане. Лично за мен тези предавания й се получават много добре. Обаче прави впечатление, че всеки гост има различна гледна точка, но има сходни неща и истории. Предполагам, че всеки от нас е имал странни неща, било то повече или по-малко. 
В моето семейство вярваме с изключение на майка ми и тя има странни такива случки, но..... е по-земна.. 
Малко се отклонихме от темата за музика, но ето за това изпълнение говоря:

Обожавам ❤️ 

Мда, дразни ме че са през седмица. Споделено-то ми е малко по-скучно. Невенка се мъчи да се прави на остроумна. Започна да леко да ме дразни като почне да се чуди какво да каже и т.н. :D 

Няколко пъти с онази прическа на опашка ми приличаше на момиченцето от Аз проклетникът :D

Agnes.webp.2903f389a5e333a836d400950c173e92.webp

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FolkEmpire каза:

Мда, дразни ме че са през седмица. Споделено-то ми е малко по-скучно. Невенка се мъчи да се прави на остроумна. Започна да леко да ме дразни като почне да се чуди какво да каже и т.н. :D 

Няколко пъти с онази прическа на опашка ми приличаше на момиченцето от Аз проклетникът :D

Agnes.webp.2903f389a5e333a836d400950c173e92.webp

И тях ги гледам. Аз съм се абонирал :D  Да с тази опашка ми е много смешна. На мен ми е и много смешно пък когато започне да се смее. :D:D :D 
Откакто се махнаха от Слави започна да пуска по-често нови песни.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

И тях ги гледам. Аз съм се абонирал :D  Да с тази опашка ми е много смешна. На мен ми е смешно пък когато започне да се смее. :D:D :D 
Откакто се махнаха от Слави започна да пуска по-често нови песни. На мен много ми харесва как изпълнява и поп-фолк. Дано прави по-често също такива песни.

До колкото разбрах, това са стари песни - нейни авторски. Но не е получила отговор от Слави и компания дали може да ги пуска. Венко същата работа. Искал да правят нови песни, но никой в бенда не му се занимавало. Та явно им е писнало и са решили да си бият камшика и да си правят каквото си искат. Това ми напомня на случаите с Пайнера. Когато е давал ограничения на определени артисти по колко песни да пускат и за какъв период от време. Сещам се и за една песен на Лилия, която май така и не видя бял свят. Големи бъзици й пускаха в шоуто, кога ще я пуска, кога ще снимат клип...

Ако си прохождащ изпълнител и нямаш идея как да ти потръгне кариерата си е добре да се довериш на продуцент. Но ако имаш план в главата и имаш материал за издаване, не е добра оферта да работиш за продуцент. Защото ще получиш повече ограничения и заповеди от него отколкото да можеш да си пускаш каквото ти се иска..

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

До колкото разбрах, това са стари песни - нейни авторски. Но не е получила отговор от Слави и компания дали може да ги пуска. Венко същата работа. Искал да правят нови песни, но никой в бенда не му се занимавало. Та явно им е писнало и са решили да си бият камшика и да си правят каквото си искат. Това ми напомня на случаите с Пайнера. Когато е давал ограничения на определени артисти по колко песни да пускат и за какъв период от време.

Повечето от песните са и по нейна музика, сега последната й песен която пусна, дуетната. Като гледам се хареса. Даже сега се сещам около 2012 година когато излезна "Десет нощи" беше дала интервю в Сигнал, че има много и различни песни. Не се ограничава в жанр. Сегашните комерсиални поп-фолк песни не харесва как звучат. Не съм сигурен дали не беше засегнала някъде и темата за кавърите на една и съща песен? Но може и да бъркам. Последните два дуета са си поп-фолк. Предполагам, че тепърва ще пуска песни щом вече не са в Куку-Бенд. Просто сега има свободата да се развива и като певица и като водещ на предаването което върви доста добре сред хората на които тази тема ни е интересна и го разбираме. Т.е. тя вече си има аудиторията.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, FolkEmpire каза:

 

Ако си прохождащ изпълнител и нямаш идея как да ти потръгне кариерата си е добре да се довериш на продуцент. Но ако имаш план в главата и имаш материал за издаване, не е добра оферта да работиш за продуцент. Защото ще получиш повече ограничения и заповеди от него отколкото да можеш да си пускаш каквото ти се иска..

И за това да допълня. Така е. Това я е спирало по мое мнение да пуска песните си. Въпреки, че тя казва, че това й е било мечта, все пак има своите минуси. Но това важи и за други изпълнители. 
На времето в поп-фолка продуцентите решават коя песен да снима, коя да не снима. Кога да ги снима, кога да пусне албум и т.н. Ние се чудим защо някои песни нямат клипове. Ами по тази причина.
Сега даже се замислям Преслава като я обвиняват за някои песни..... ами това не е зависило само от нея.
При Токича - Анелия, Гергана, Малина.... Виж, при Малина почти всичко е било снимано. Та така и сега с Невена. Вече може да си пуска спокойно песните. За последната си песен е чакала 8 години.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , pacho каза:

Ами, можеше поне да слезе и да помогне, а не да се крие в колата, щото е Анелия.

Какво да помага като онзи бил пощръклял?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като излезе сънена и шокирана доброволно да я пребият, щеше магически да излекува детето ли, какво? Поне новината щеше да бъде "Пребиха Анелия" и завистливите и злобни българи щяха да са доволни. "Да помогнела, какво се прави на велика"... Раздува се само защото е Анелия и медиите си правят рейтинг на неин гръб. Ако бяха само неизвестни хора на никой нямаше да му пука нито за детето, нито за самата случка - това е истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

И като излезе сънена и шокирана доброволно да я пребият, щеше магически да излекува детето ли, какво? Поне новината щеше да бъде "Пребиха Анелия" и завистливите и злобни българи щяха да са доволни. "Да помогнела, какво се прави на велика"... Раздува се само защото е Анелия и медиите си правят рейтинг на неин гръб. Ако бяха само неизвестни хора на никой нямаше да му пука нито за детето, нито за самата случка - това е истината.

Спорът не е за това. Ставаше дума за неадекватното й интервю, в което твърди, че била над нещата, да не се съдели и да търсят кой е виновен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, meleto каза:

Спорът не е за това. Ставаше дума за неадекватното й интервю, в което твърди, че била над нещата, да не се съдели и да търсят кой е виновен.

И все пак, някои форумци питат защо не била "помогнала", какво като е Анелия.

Не ми се занимава да пускам интервюто, но вие сериозно ли сте очаквали някакви мъдрости и адекватност от Анелия в интервю?:Тя си е такава. Та тя непосредствено след инцидента ни подканяше да правим видеа на "Буря" и даже вече и нов комерс пусна. За нея животът продължава. Но че не е виновна за самия инцидент и е нямало с какво да "помогне", за мен е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, FikLena каза:

А дали помагала на семейството финансово.?

Едва ли. Щом не знае, че детето е с извадени далак и други части на органи. Но и не съм убеден, че това е в нейна полза. Може да се приеме като рушвет с обещание за мълчание. И все пак вината евентуално е на нейния шофьор (може би).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия не била виновна... А да не би да е невинен тоя файтун?!

- Човекът не е бил с положителна проба за амфетамини, след кръвния тест. По принцип те са синтетика, могат да позитивират на бърз тест и пи прием на други неща. Кръв и урина отчитат много повече дни назад. Доказа се, че човекът не е употребявал това, в което селянката го обвини.

- Скоростта на шофьора ѝ няма да я коментирам. Те си мислят, че като са със скъпи коли, се недосегаеми и безсмъртни.

- Да категоризираш другия или действията му като неадекватни, без да го познаваш, е признак на прибързаност и ниска култура, каквато Анелия видно от интервютата си притежава.

- Скъса се да обикаля медия и да пропагандира популизъм. Нагла до безобразие, още на следващия ден след катастрофа играеше кючеци в кръчмата в Приморско. Това означава да нямаш съвест, страх и срам.

- Посъветвали да не ходи в интензивното. Тя може всичко да каже, че са я посъветвали... Ако го е почувствала да го направи, нямаше какво да я спре. От чисто човешка гледна точка, едва ли бащата щеше да я спре.

- Всеки, който е учил съдебната медицина, ще ви каже кой колко е виновен - и не, вината не е в бащата, той е овладял ситуацията някак, а в рискованите маневри на Аниния шофьор. Ще се види всичко при тройния анализ, стига някой да не плати случаят да се потули или да се компрометира в полза на селянката.

- Всичко може да се случи на всеки. Може да си виновен, може да си невинен. Гаранции няма. Но е важно кой как отиграва ситуацията. Чалга култура е точно наглостта и чувството за безсмъртие. И Глория реагира тъпо след нейната катастрофа. И там обвинения в неадекватност спрямо другия човек - може и така да е било, но ти какво правиш веднага на следващия ден на участия бясна-побесняла?! Ма тия жени после защо реват и се жалват, като преди това получават знаци и сигнали да се спрат... и въпреки всичко не го правят. После за Бог ми говорят, не искам да ги слушам! Не им вярвам.

Още някой да защити или оправдае селянката?! Ако нейното бе стигнало до болница с разкъсани връзки и органи, нямаше да е толкова любезна. По езика на тялото си личи, че е объркана и гузна, но го прикрива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият Габана клуб Пловдив открива с Емануела на 17 октовмри, защото имаше запитване сред хората на стори с кой искате да открием и бяха дали Меди, Преслава и Емануела, и Емануела получи най- много гласове. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Траклист?

WWW.EMAG.BG

Избери Пайнер хит 3 от широката гама продукти на eMAG.Поръчай онлайн и вземи с доставка до твоята врата или куриерски офис!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , z_o_ каза:

Трета част на ретро подборката на Пайнер хитове

b91945e4877c9b549b9cf8f0013eaeae.webp.463651f7184f296bb72a3b86dd52498b.webp

Навремето беше голям кеф любимката ти да е на корицата на компилация - знак за статус

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...