Jump to content



Поп фолк скандали (Октомври 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 22:01


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Lelqtian каза:

И двете им песни са кавъри. Пял е малко пресилено казано ;) Но пак по-добре от мед в ушите или Азис. Тия май бяха някъв опит Пайнер да си направят чалга Каризма, но уви, никой от дуета няма това, а още по-малко талант, гласови данни, или някви други умения музикални. 

 

 

Минали са покрай Каризма. По-скоро искаха да направят разнообразна програма. Виж че имаха всякакви групи. Близнаци. Близначки. Дуети. Триота. Квартети. 88 и тн. Проблемът е, че трудно се пробутват няколко за участия - поне в ония времена. Сега не мисля. В днешни дни си ходят с озвучители и някаква тайфа. 88 сигурно щяха да са топ ххх

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 4 минути, meleto каза:

Тази винаги ми е давала вайб на 50 годишна, но сега като гледам, сигурно е била 35 годишна.

Какво става с нея? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Изобщо нямам представа. Може би @Fast знае...

Ами жената от Екстази? Коя е? Каква е? Нещо повече? Доста по-добре пее от Виктор...

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Ами жената от Екстази? Коя е? Каква е? Нещо повече? Доста по-добре пее от Виктор...

Тя ми е много позната като физиономия, но и за нея нищо не знам.  Реално за тоя Виктор знам покрай Жалена и песните дето пускаше. По този повод е коментиран тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, DevilWish каза:

Е за тая яка песен се сетих, но клипът го няма.

Това не е ли тоя дето имаше една песен "ако ме видиш само по кожа, ще ме молиш по гръб да те сложа" :naked:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, meleto каза:

Тя ми е много позната като физиономия, но и за нея нищо не знам.  Реално за тоя Виктор знам покрай Жалена и песните дето пускаше. По този повод е коментиран тук.

От там го знам и аз. На времето много хвалеха неговата версия на "Дай ми всичко" на Андреа - "Парите са ни мания". Даже се пускаше тази песен.

преди 10 минути, Stela каза:

Това не е ли тоя дето имаше една песен "ако ме видиш само по кожа, ще ме молиш по гръб да те сложа" :naked:

Да, същия. И в един клип където участват Галена и Весела.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, meleto каза:

Минали са покрай Каризма. По-скоро искаха да направят разнообразна програма. Виж че имаха всякакви групи. Близнаци. Близначки. Дуети. Триота. Квартети. 88 и тн. Проблемът е, че трудно се пробутват няколко за участия - поне в ония времена. Сега не мисля. В днешни дни си ходят с озвучители и някаква тайфа. 88 сигурно щяха да са топ ххх

Е да де, минали са покрай Каризма, но впредвид годината на появата им, и липсата на популярност в баш тоя формат - дует на мацка и гей преди или след Миро и Галка - първообраза е очевиден. 

В днешно време като гледаме е е трудно да пробутат всичките тройници по-отделно, да ги компилират на общи участия, та съществена разлика с групите нещо не виждам. За един хонорар - колкото повече дупки, толкова по-добре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Е да де, минали са покрай Каризма, но впредвид годината на появата им, и липсата на популярност в баш тоя формат - дует на мацка и гей преди или след Миро и Галка - първообраза е очевиден. 

В днешно време като гледаме е е трудно да пробутат всичките тройници по-отделно, да ги компилират на общи участия, та съществена разлика с групите нещо не виждам. За един хонорар - колкото повече дупки, толкова по-добре. 

То като се замислиш наистина е евтин опит да се докара Каризма, но уви. Резултата е бил на лице. Аз за първи път чувам за тази група. Интересно какви ли още песни и образи съм изпуснал? Пантерите също не ги знам където коментирахте за песента на Тита и една тяхна песен, бях много малък.... голям хит беше "Секретарката добра ааааааааа аааааа". :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

То като се замислиш наистина е евтин опит да се докара Каризма, но уви. Резултата е бил на лице. Аз за първи път чувам за тази група. Интересно какви ли още песни и образи съм изпуснал? Пантерите също не ги знам където коментирахте за песента на Тита и една тяхна песен, бях много малък.... голям хит беше "Секретарката добра ааааааааа аааааа". :D 

Ето ти Пантерите. Тази знаеш ли я? 😁 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

То като се замислиш наистина е евтин опит да се докара Каризма, но уви. Резултата е бил на лице. Аз за първи път чувам за тази група. Интересно какви ли още песни и образи съм изпуснал? Пантерите също не ги знам където коментирахте за песента на Тита и една тяхна песен, бях много малък.... голям хит беше "Секретарката добра ааааааааа аааааа". :D 

Аз като бях на 9-10 и имаше един сайт mp3-bg.com и там качваха някакви тотални анонимки. Оттам научих за Каролина и още някакви, дето не помня, щото реално следя от 1999 към 2000. 

И да, вярно Екстази мязат на Каризма. Мъжът такъв клечест, хърбав. Ма, по убав не можаха ли да кастнат. С това ли разполагаха? Или този Персиан хахах

 

Абе, тва не е ли близначката? Добре, че не са я пуснали солово, че скимти на умрЕло.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

Ето ти Пантерите. Тази знаеш ли я? 😁 

 

Слушал съм я някъде. Интересно?  Тази песен била ли е хит?

преди 10 минути, meleto каза:

Аз като бях на 9-10 и имаше един сайт mp3-bg.com и там качваха някакви тотални анонимки. Оттам научих за Каролина и още някакви, дето не помня, щото реално следя от 1999 към 2000. 

И да, вярно Екстази мязат на Каризма. Мъжът такъв клечест, хърбав. Ма, по убав не можаха ли да кастнат. С това ли разполагаха? Или този Персиан хахах

 

Абе, тва не е ли близначката? Добре, че не са я пуснали солово, че скимти на умрЕло.

 

Същата е. Аз Любена и Албена ги научих наскоро от тук. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Аз като бях на 9-10 и имаше един сайт mp3-bg.com и там качваха някакви тотални анонимки. Оттам научих за Каролина и още някакви, дето не помня, щото реално следя от 1999 към 2000. 

И да, вярно Екстази мязат на Каризма. Мъжът такъв клечест, хърбав. Ма, по убав не можаха ли да кастнат. С това ли разполагаха? Или този Персиан хахах

 

Абе, тва не е ли близначката? Добре, че не са я пуснали солово, че скимти на умрЕло.

 

Как имитира Фатмес. Че се обърка на едно място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DevilWish каза:

Е, така е.... Звучи като фенка на Кати. Няма лошо. Нека се дава глас на всеки, дори и на феновете. Но къде се скри Лета?

преди 5 часа , meleto каза:

Трябва да е това.

не знаеш хита Мръсница, който всички тук харесват, а споделяш песни, които никога не сме чували. Интересно!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

То като се замислиш наистина е евтин опит да се докара Каризма, но уви. Резултата е бил на лице. Аз за първи път чувам за тази група. Интересно какви ли още песни и образи съм изпуснал? Пантерите също не ги знам където коментирахте за песента на Тита и една тяхна песен, бях много малък.... голям хит беше "Секретарката добра ааааааааа аааааа". :D 

И аз наскоро открих Паннерите. Преди им знаех 2-3 песни, но туй е хит

 

преди 4 часа , DevilWish каза:

От там го знам и аз. На времето много хвалеха неговата версия на "Дай ми всичко" на Андреа - "Парите са ни мания". Даже се пускаше тази песен.

Да, същия. И в един клип където участват Галена и Весела.

Имаше хитове

преди 5 часа , meleto каза:

Тя ми е много позната като физиономия, но и за нея нищо не знам.  Реално за тоя Виктор знам покрай Жалена и песните дето пускаше. По този повод е коментиран тук.

Имаше хитове и в Съни. После се преориентира към Бутик Резерве и сега облича много чалгарки, моделки и коври

преди 5 часа , meleto каза:

Изобщо нямам представа. Може би @Fast знае...

Гостува преди година при противния водещ от Евроком, в нещо като Топ 100 вечни хитове, и пя две песни 🤣 някой ми каза, че бижута прави в Хасково

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

Това силиконово дупе вече се пече в къщата на Биг Брадър!

@asylum гледа ли твоята любима Атиджа?

Тъй ли? Хит! Победителка! Ще спечели!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Stela каза:

Това не е ли тоя дето имаше една песен "ако ме видиш само по кожа, ще ме молиш по гръб да те сложа" :naked:

Само като певец ли го знаеш 😁 Не че нямаше известни песни де

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Само като певец ли го знаеш 😁 Не че нямаше известни песни де

Да, определено имаше известни песни и беше атркактивен, но никога не съм го харесвала. 😁 Знам, че беше шофьор на Галена и бяха приятели. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквано Ванеса урочаса втората песен на малкия Томас и тя не е такъв хит като дебюта му с Константин. Триото Робов/Томас/Ванеса вече са с под 30К на изхода на дневния топ 20, а "Моята принцеса" все още държи тяга на №3 с 89К за вчера. Вече 4 пъти съм чул хора в града да надуват "Моята принцеса" - хит на годината на този етап.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Balkandji1 каза:

Очаквано Ванеса урочаса втората песен на малкия Томас и тя не е такъв хит като дебюта му с Константин. Триото Робов/Томас/Ванеса вече са с под 30К на изхода на дневния топ 20, а "Моята принцеса" все още държи тяга на №3 с 89К за вчера. Вече 4 пъти съм чул хора в града да надуват "Моята принцеса" - хит на годината на този етап.

Очаквах, че няма да има интерес. Песента е слаба. Дори и толкова й е много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...