Jump to content



Поп фолк скандали (Октомври 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 22:01


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Stela каза:

Нали имаше някакви проблеми с правата тази песен, може би затова не я пеят. Какво точно беше станало, помниш ли? 

Не беше ли изтрита защото Кама се махна от Пайнер? Май нямаше проблеми с правата понеже гледам че и в Епъл мюзик я има качена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

@Stela @DevilWish @Gerganafen чухте ли моята "Мръсница" ххх. Стратегията ми да обера очакванията по Азо е повече от отлична. Даже ако бях пуснал песента вчера щеше да е още по-силно. За 7 часа обрах 2 000 гледания, 40 лайка и 20 последователи. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

@Stela @DevilWish @Gerganafen чухте ли моята "Мръсница" ххх. Стратегията ми да обера очакванията по Азо е повече от отлична. Даже ако бях пуснал песента вчера щеше да е още по-силно. За 7 часа обрах 2 000 гледания, 40 лайка и 20 последователи. 

 

Това е добра идея. ❤️ Ще я чуя и ще дам мнение. Днес ли я пусна?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Това е добра идея. ❤️ Ще я чуя и ще дам мнение. Днес ли я пусна?

Да в 16ч.  И вече се превърна в най-успешното до сега като метрики. Все пак вкарах хитрост - който не знае  ... ххх Но и явно хората си я слушкат/лайкват, дори да не е на Азис. Казвайте кои са премиерите - всичките чалга премиери ще ги използвам :D 

Следващата сигурна жертва ще е Сиромах. Вече направих песента :P 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Да в 16ч.  И вече се превърна в най-успешното до сега като метрики. Все пак вкарах хитрост - който не знае  ... ххх Но и явно хората си я слушкат/лайкват, дори да не е на Азис. Казвайте кои са премиерите - всичките чалга премиери ще ги използвам :D 

Следващата сигурна жертва ще е Сиромах. Вече имам песента :P 

Достатъчно е да лепнеш едно заглавие както аз бях направил с Преслава "Лак за нокти" и една страница във фейсбук публикувала, че скоро ще пуска такава песен. :D Това Дзен можеше да е Джена - ДЗЕН :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Достатъчно е да лепнеш едно заглавие както аз бях направил с Преслава "Лак за нокти" и една страница във фейсбук публикувала, че скоро ще пуска такава песен. :D Това Дзен можеше да е Джена - ДЗЕН :D 

И ти си прав. Сигурно ще сработи, но по-бавно. И това ще го тествам. Концепцията е, че съм се вдъхновил от дадена песен/изпълнител, което си е вярно. Чух "Мръсница" и веднага направих моя песен. Даже Сиромах щеше да ми е първият експеримент, но Василка бе така добра да си пусне по-рано парчето. Тук хората активно търсят песента на Василка и грабя от трафика от търсенията. Радостното е, че се закачат за канала, което означава, че не се разочароват и не изчезват, а лайкват и се абонират. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, xroflx9 каза:

Не беше ли изтрита защото Кама се махна от Пайнер? Май нямаше проблеми с правата понеже гледам че и в Епъл мюзик я има качена.

Може и така да беше 😁 Иначе песента си е много яка, и аз я харесвам. Може все пак да нямат права да я пеят и заради това да не я изпълняват по участия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, meleto каза:

Да в 16ч.  И вече се превърна в най-успешното до сега като метрики. Все пак вкарах хитрост - който не знае  ... ххх Но и явно хората си я слушкат/лайкват, дори да не е на Азис. Казвайте кои са премиерите - всичките чалга премиери ще ги използвам :D 

Следващата сигурна жертва ще е Сиромах. Вече направих песента :P 

А какво значи тази хитрост, би ли обяснил на невежите като мен 😁

Песента ти се е получила и наистина е хитро да използваш премиерата, но от предните имам по-любими. ❤️ Скоро ще ти отговоря как ги класирам. 

Сиромах мъжко изпълнение ли ще е?

Само не ползвай премиерите на Галена, иначе нямаш проблем :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Karma93 каза:

На 13 се разбивах на тази песен без да осъзнавам за какво се пее

И аз я харесвах 😮 :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

@FolkEmpire

Не знам кой е тоя от този подкаст.... но е поканил Невена ❤️ 

Не беше ли поканил и Диона? Ще се гледа. Иначе последните Без граници бяха много добре. Отдавна чаках история с духове :D Момичето, което говореше без да я гледам имах чувството, че слушах Ванеса :D

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Stela каза:

А какво значи тази хитрост, би ли обяснил на невежите като мен 😁

Песента ти се е получила и наистина е хитро да използваш премиерата, но от предните имам по-любими. ❤️ Скоро ще ти отговоря как ги класирам. 

Сиромах мъжко изпълнение ли ще е?

Само не ползвай премиерите на Галена, иначе нямаш проблем :3fdb8960598fa63e:

Пускам песен със същото заглавие и споменавам, че е вдъхновено от Азисината песен. Реално алгоритъмът ме закача към търсенията на неговата песен. И така стигам до аудиторията, която въпреки че търси песента на Азис - попада на моята. В случая е лека манипулация и може да се подразнят хората, но като гледам метриките - това не е така. Явно на повечето им харесва съдържанието ми. Даже броя абонаменти е над средното за 1000 гледания - около 1-5 души. Аз имам 10-15. :D 

Не, Сиромах е женско изпълнение и е много свежа тупалка. Гарантирам подмокряне :P 

Ооо, естествено, че ще ползвам на Галена. Там търсенията ще са още по-брутални. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

Може и така да беше 😁 Иначе песента си е много яка, и аз я харесвам. Може все пак да нямат права да я пеят и заради това да не я изпълняват по участия. 

Едва ли. Те на участия всичко пеят без права. Балкански хитове; песни на колеги, предварително записани…

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Едва ли. Те на участия всичко пеят без права. Балкански хитове; песни на колеги, предварително записани…

Доколкото помня я скриха като всички други песни с нейно участие след като напусна фирмата. Като излезе песента беше с малко гледания за онова време. Е, не беше Престъпно е, но генерално не стана хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , FolkEmpire каза:

Гласа на Азо тук звучи очудващо добре

Аранжимента е микс между Хайде на морето + още 100 други на Ганев.

 

Някак очаквах повече за цялата подготовка. Все пак толкова години не е пускал солов проект. Става за слушане иначе. И това накрая беше излишно с тия нецензурни части.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , DanielPiliov каза:

@SunlightСнимах се с Коцето преди 30мин пред къщата му в Бояна😎

 

Как тъй ?

Утре Алекс има рожден ден и Коце ще е в Лондон. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, meleto каза:

Доколкото помня я скриха като всички други песни с нейно участие след като напусна фирмата. Като излезе песента беше с малко гледания за онова време. Е, не беше Престъпно е, но генерално не стана хит.

Не беше с малко гледания и доста я пускаха по дискотеките

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Имала трето око. :D 

Не разбрах... всичките й "умения" в духовен план за какво ги ползва? Лекува ли? Или само си словоблудства... за лайкове. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Не беше с малко гледания и доста я пускаха по дискотеките

За онова време си бяха малко. Мисля, че гръмна първите дни и после заби. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , FolkEmpire каза:

Гласа на Азо тук звучи очудващо добре

Аранжимента е микс между Хайде на морето + още 100 други на Ганев.

 

Тъпотия, но ще има интерес само защото е на Азис

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...