Jump to content



Поп фолк скандали (Октомври 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 22:01


Препоръчани коментари

преди 24 минути, meleto каза:

За онова време си бяха малко. Мисля, че гръмна първите дни и после заби. 

Триото с Кристиана и Ани Хоанг имаше много гледания, но никъде не се пускаше. Купените гледания не са критерий за успех, драги

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 9 часа , FolkEmpire каза:

Не беше ли поканил и Диона? Ще се гледа. Иначе последните Без граници бяха много добре. Отдавна чаках история с духове :D Момичето, което говореше без да я гледам имах чувството, че слушах Ванеса :D

Да и Диона гостуваше, даже я спомена. Интересно беше. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, meleto каза:

 

Имала трето око. :D 

Не разбрах... всичките й "умения" в духовен план за какво ги ползва? Лекува ли? Или само си словоблудства... за лайкове. 

Не лекува. Това което вижда е празнини между чакрите, ако някъде има примерно настинка или нещо което се е случило на човека. Тя много пъти го е казвала. Не е врачка. Да виждаш аурата на човек, следователно сядаш и четеш и характеристиките абсолютно си пасват. Седем основни цвята са. Това да си индиго не е нещо свръх естествено, има такива хора които виждат. Вече зависи дали с упражнения или без..... Моето също е индигово. Всеки човек има определен цвят. Като започнеш от първа - червена, която е свързана със земята и накрая седмата която по принцип може да е бяла, лилава, виолетова. Тя се свързва с духовното. На тях пък им казват "кристални" деца. Има един сайт който и Невена потвърди, можеш да си направиш тест и да видиш каква аура си (за тези които не знаят) само, че ако те интересува ще ти го дам в модераторския чат, за да не се отклонявам от музикалната тема.
Третото око е между веждите - епифиза и всеки човек има такъв орган, просто е калцирала. Обяснява го и в подкаста, но накратко. Темата е дълга и трябва доста да се отклоня от музиката,  за тези неща само четене, упражнения и медитации не са достатъчни. Като цяло може да ти трябват месеци, години. Всеки има своя път. Естествено, че много хора не вярват. Но всеки решава в какво точно да вярва и как да мисли. А в началото е трудно , когато си мислил по определен начин да превключиш на друг. Казва много истински неща ако човек се замисли и слуша.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DevilWish каза:

Не лекува. Това което вижда е празнини между чакрите, ако някъде има примерно настинка или нещо което се е случило на човека. Тя много пъти го е казвала. Не е врачка. Да виждаш аурата на човек, следователно сядаш и четеш и характеристиките абсолютно си пасват. Седем основни цвята са. Това да си индиго не е нещо свръх естествено, има такива хора които виждат. Вече зависи дали с упражнения или без..... Моето също е индигово. Всеки човек има определен цвят. Като започнеш от първа - червена, която е свързана със земята и накрая седмата която по принцип може да е бяла, лилава, виолетова. Тя се свързва с духовното. На тях пък им казват "кристални" деца. Има един сайт който и Невена потвърди, можеш да си направиш тест и да видиш каква аура си (за тези които не знаят) само, че ако те интересува ще ти го дам в модераторския чат, за да не се отклонявам от музикалната тема.
Третото око е между веждите - епифиза и всеки човек има такъв орган, просто е калцирала. Обяснява го и в подкаста, но накратко. Темата е дълга и трябва доста да се отклоня от музиката,  за тези неща само четене, упражнения и медитации не са достатъчни. Като цяло може да ти трябват месеци, години. Всеки има своя път. Естествено, че много хора не вярват. Но всеки решава в какво точно да вярва и как да мисли. А в началото е трудно , когато си мислил по определен начин да превключиш на друг. Казва много истински неща ако човек се замисли и слуша.

Аз от време на време блея на бял фон и съм откроявал светлосин цвят около ръката ми, ама наистина е много трудно и енерго изсмукващо.

И за да не се отклоня от темата на чата.

Ивана веднъж говореше за минали и бъдещи животи - дали в чалгата няма някакви духовни течения на мода?  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Sunlight каза:

Как тъй ?

Утре Алекс има рожден ден и Коце ще е в Лондон. 

Ааа е не знам къде ще е утре, но вчера беше тук. Беше голямо съвпадение като цяло, бяхме с приятели на Витоша на разходка. Вече на слизане в Бояна бяхме пуснали негови песни и от нищото го видяхме с жълтото порше с дъщеря му, карах 1мин след него и стигнахме до тях, тва беше😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Karma93 каза:

Аз от време на време блея на бял фон и съм откроявал светлосин цвят около ръката ми, ама наистина е много трудно и енерго изсмукващо.

И за да не се отклоня от темата на чата.

Ивана веднъж говореше за минали и бъдещи животи - дали в чалгата няма някакви духовни течения на мода?  

С повече упражнения човек може да си види аурата. Някой беше дал клип на певицата Милица където говори в Тик-ток за тези неща и показва най-простия вариант. Само, че забравих кой и е профила. Упражнението е с палец и показалец. Светло син - това е синьо което се свързва с комуникация, говорене. Т.е. синя аура. Моето е индигово, но по-скоро към лилав оттенък. 
Кога пък Ивана е говорила на тая тема? Възможно е. От поп-фолк певиците и то бившите знам за Милица, защото бяха дали клип. Интересни неща говори. За регресии, за прогресии. Тя е с кристална аура. И има доста такива чалгарки. Повече са отколкото си мислят.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DevilWish каза:

С повече упражнения човек може да си види аурата. Някой беше дал клип на певицата Милица където говори в Тик-ток за тези неща и показва най-простия вариант. Само, че забравих кой и е профила. Упражнението е с палец и показалец. Светло син - това е синьо което се свързва с комуникация, говорене. Т.е. синя аура. Моето е индигово, но по-скоро към лилав оттенък. 
Кога пък Ивана е говорила на тая тема? Възможно е. От поп-фолк певиците и то бившите знам за Милица, защото бяха дали клип. Интересни неща говори. За регресии, за прогресии. Тя е с кристална аура. И има доста такива чалгарки. Повече са отколкото си мислят.

Май при Мондьо беше подхванала темата леля Ванче.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , xroflx9 каза:

@fengergana какво правиш будна в 4?? Пак ли обикаляш по адреси??

 

какво се правиш на учудена? нали ти се обадих да ме прибереш,защото не можех да вървя.

После разбрах,че и ти си отишла там,откъдето аз се връщам 🤪

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Не лекува. Това което вижда е празнини между чакрите, ако някъде има примерно настинка или нещо което се е случило на човека. Тя много пъти го е казвала. Не е врачка. Да виждаш аурата на човек, следователно сядаш и четеш и характеристиките абсолютно си пасват. Седем основни цвята са. Това да си индиго не е нещо свръх естествено, има такива хора които виждат. Вече зависи дали с упражнения или без..... Моето също е индигово. Всеки човек има определен цвят. Като започнеш от първа - червена, която е свързана със земята и накрая седмата която по принцип може да е бяла, лилава, виолетова. Тя се свързва с духовното. На тях пък им казват "кристални" деца. Има един сайт който и Невена потвърди, можеш да си направиш тест и да видиш каква аура си (за тези които не знаят) само, че ако те интересува ще ти го дам в модераторския чат, за да не се отклонявам от музикалната тема.
Третото око е между веждите - епифиза и всеки човек има такъв орган, просто е калцирала. Обяснява го и в подкаста, но накратко. Темата е дълга и трябва доста да се отклоня от музиката,  за тези неща само четене, упражнения и медитации не са достатъчни. Като цяло може да ти трябват месеци, години. Всеки има своя път. Естествено, че много хора не вярват. Но всеки решава в какво точно да вярва и как да мисли. А в началото е трудно , когато си мислил по определен начин да превключиш на друг. Казва много истински неща ако човек се замисли и слуша.

Аз аура разбирам да е нещо постоянно, което човекът си носи. А тя някакви настинки, стреля на посоки. Пробва се да предполага за водещия... :D Даже на един момент почти се изсмя на глупавите си теории. 

И още един въпрос - и като си знаеш аурата, какво? И на мен редовно ми се случва като кажа нещо и то да стане, дори да не е имало изглед да се случи. Или пък предусещам някой, че ще звънне :D Ама това най-вероятно е защото познавам отсрещния човек и навиците. 

Да взема и аз да откъртя тва трето око и да почна да ви гадая? Не знам.. за мен са супер глупости, които леля Невена умело ползва, за да обхване една не малка част от жените, които вярват в свръх сили. 

 

Тази наистина си вярва, че има някаква кариера. Една песен не й знаем. Било чест да застане до майка й хххх :D 

"Не съм фен на луксозните почивки" - бедните изпълнители сте така ххх

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни бяха надули "Запалката" от едно заведение за бързо хранене в центъра на Пловдив. Една от посетителките знаеше текста и пееше. Дюнерджията също знаеше текста. Песента се знае, вече има 4 млн. гледания.

Междувременно "Делта Форс" все още е в дневния топ 10 на 7-мо място. С почти 13 млн. кумулативни гледания. Изглежда това ще е поредната песен на Галена с над 20 млн. гледания.

Лятната "Зиг заг" в момента е със 7.8 млн и вероятно следващото лято ще направи 10 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Аз аура разбирам да е нещо постоянно, което човекът си носи. А тя някакви настинки, стреля на посоки. Пробва се да предполага за водещия... :D Даже на един момент почти се изсмя на глупавите си теории. 

И още един въпрос - и като си знаеш аурата, какво? И на мен редовно ми се случва като кажа нещо и то да стане, дори да не е имало изглед да се случи. Или пък предусещам някой, че ще звънне :D Ама това най-вероятно е защото познавам отсрещния човек и навиците. 

Да взема и аз да откъртя тва трето око и да почна да ви гадая? Не знам.. за мен са супер глупости, които леля Невена умело ползва, за да обхване една не малка част от жените, които вярват в свръх сили. 

 

Тази наистина си вярва, че има някаква кариера. Една песен не й знаем. Било чест да застане до майка й хххх :D 

"Не съм фен на луксозните почивки" - бедните изпълнители сте така ххх

 

Аз знам само 

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Аз аура разбирам да е нещо постоянно, което човекът си носи. А тя някакви настинки, стреля на посоки. Пробва се да предполага за водещия... :D Даже на един момент почти се изсмя на глупавите си теории. 

И още един въпрос - и като си знаеш аурата, какво? И на мен редовно ми се случва като кажа нещо и то да стане, дори да не е имало изглед да се случи. Или пък предусещам някой, че ще звънне :D Ама това най-вероятно е защото познавам отсрещния човек и навиците. 

Да взема и аз да откъртя тва трето око и да почна да ви гадая? Не знам.. за мен са супер глупости, които леля Невена умело ползва, за да обхване една не малка част от жените, които вярват в свръх сили. 

 

Тази наистина си вярва, че има някаква кариера. Една песен не й знаем. Било чест да застане до майка й хххх :D 

"Не съм фен на луксозните почивки" - бедните изпълнители сте така ххх

 

Правилно разбираш, но всеки от нас има по един основен цвят. Другите цветове се менят в зависимост от настроението ти, нещата които те интересуват и как се чувстваш.
Ето го клипът на Милица. Тук може да кажеш какво виждаш. Това е най-простия начин, но трябва да си достатъчно наблюдателен!

Тук можеш да си направиш тест. Аз колкото и пъти да съм правил основния излиза един - индигов. Но е 100% верен теста, ако отговаряш правилно.
Ето ти мой резултат, може да видиш на теб какво ще ти излезе.

NEWAGE.BG

| NewAge.bg

Давай, да те видиме тебе какво си. :D Долавям съмнения, да не се окажеш от зелените само. 
@FolkEmpire онзи ден щях да ти го дам този сайт и клипът на Милица. Знам, че са ти интересни тези теми. Та, който се чуди къде е отишла Милица - с това се занимава. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, DevilWish каза:

Правилно разбираш, но всеки от нас има по един основен цвят. Другите цветове се менят в зависимост от настроението ти, нещата които те интересуват и как се чувстваш.
Ето го клипът на Милица. Тук може да кажеш какво виждаш. Това е най-простия начин, но трябва да си достатъчно наблюдателен!

Тук можеш да си направиш тест. Аз колкото и пъти да съм правил основния излиза един - индигов. Но е 100% верен теста, ако отговаряш правилно.
Ето ти мой резултат, може да видиш на теб какво ще ти излезе.

NEWAGE.BG

| NewAge.bg

Давай, да те видиме тебе какво си. :D Долавям съмнения, да не се окажеш от зелените само. 
@FolkEmpire онзи ден щях да ти го дам този сайт и клипът на Милица. Знам, че са ти интересни тези теми. Та, който се чуди къде е отишла Милица - с това се занимава. 

Моята аура е зелена🥹

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Emanuela.Carey ме излъга че в клипа на Азис щели да участват двама от Ергена и се принудих да изгледам целия кринджав клип😤 Много взе да ти става вече

 

tenor.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, xroflx9 каза:

Моята аура е зелена🥹

Тест ли си правил или успя да видиш от клипчето на Милица? Зелените са най-земните. Зелена чакра - свързана е със сърцето.  Майка ми е зелена. На Невена Цонева мъжът - Венко също е зелен. Там няма вяра - без доказателства. Същото важи за червени, оранжеви и жълти. :D 
П.С. Червено - контрол. И то много сериозен, но всеки човек го има това. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

@Emanuela.Carey ме излъга че в клипа на Азис щели да участват двама от Ергена и се принудих да изгледам целия кринджав клип😤 Много взе да ти става вече

 

tenor.gif

Казах за Буков и Евгени защото те го бяха обявили

temp-image-0-A40-ED51-682-E-4-EB4-A288-6-B6395-F9-C372.webp

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Тест ли си правил или успя да видиш от клипчето на Милица? Зелените са най-земните. Зелена чакра - свързана е със сърцето.  Майка ми е зелена. На Невена Цонева мъжът - Венко също е зелен. Там няма вяра - без доказателства. Същото важи за червени, оранжеви и жълти. :D 
П.С. Червено - контрол. И то много сериозен, но всеки човек го има това. 

Тест си направих😁

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Казах за Буков и Евгени защото те го бяха обявили

temp-image-0-A40-ED51-682-E-4-EB4-A288-6-B6395-F9-C372.webp

Останах излъгана и разкрачена! Срамота!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, xroflx9 каза:

Моята аура е зелена🥹

Аз съм жълто-кафяв 71%, но и тъмно зелен 68% и оранжев 64% хахахаха

Но още 64% съм зелен и 57% виолетов :D 

Какъв е тоя микс? Обладал съм половината цветове.

Може би съм скептик донякъде, но търся нови идеи, не ги блокирам. А в оранжевото... може би отговаря само продуктивен и дразнещ. Всичко останало не съм аз. :D В същото време виждам, че оранжевото и зеленото са ми равни - по 64%. Значи съм и зелен - не съм ревнив... но тук повече си пасвам, отколкото на оранжево.  Останалите са ми под 50%.

Най-малко съм тъмно червен и Жълт.

Невено, какво ми направи, че стигнах до тук! Ти си истинска:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

Аз съм жълто-кафяв 71%, но и тъмно зелен 68% и оранжев 64% хахахаха

Но още 64% съм зелен и 57% виолетов :D 

Какъв е тоя микс? Обладал съм половината цветове.

Може би съм скептик донякъде, но търся нови идеи, не ги блокирам. А в оранжевото... може би отговаря само продуктивен и дразнещ. Всичко останало не съм аз. :D В същото време виждам, че оранжевото и зеленото са ми равни - по 64%. Значи съм и зелен - не съм ревнив... но тук повече си пасвам, отколкото на оранжево.  Останалите са ми под 50%.

Най-малко съм тъмно червен и Жълт.

Невено, какво ми направи, че стигнах до тук! Ти си истинска:

 

 

Ако си видял моите резултати ще разбереш, че всички хора имаме от всичко, но основния ни цвят е ЕДИН. За зеленото при теб познах - факт. От втория цвят нататък е в момента как си настроен. Основно гледай първия. Жълто-кафяв. Между другото много са ти близки като процент. След месец не е лошо да видиш пак какво ще излезе.
Гаджето ми е жълто-кафяво, основно - води се жълт цвят. Обаче е супер злопаметен..... и най-малките ми обиди и скандали ги помни и ми се припомнят непрекъснато.... Работохолици - също можем да заключим от това. 
Оранжевото е свързано и със секса..... така, че помисли си. Не е задължително обаче да имаш от ВСИЧКО описано, тъй като цветовете са много.


При мен абсолютно си отговаря индигото. И най-вече това, че мразя правила и не ги спазвам. Следвам си своите принципи. От малък е така.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Ако си видял моите резултати ще разбереш, че всички хора имаме от всичко, но основния ни цвят е ЕДИН. За зеленото при теб познах - факт. От втория цвят нататък е в момента как си настроен. Основно гледай първия. Жълто-кафяв. Между другото много са ти близки като процент. След месец не е лошо да видиш пак какво ще излезе.
Гаджето ми е жълто-кафяво, основно - води се жълт цвят. Обаче е супер злопаметен..... и най-малките ми обиди и скандали ги помни и ми се припомнят непрекъснато.... Работохолици - също можем да заключим от това. 
Оранжевото е свързано и със секса..... така, че помисли си. Не е задължително обаче да имаш от ВСИЧКО описано, тъй като цветовете са много.
При мен абсолютно си отговаря индигото. И най-вече това, че мразя правила и не ги спазвам. Следвам си своите принципи. От малък е така.
 

Не е така, на мен ми пишеше, че имам 3 основни цвята - доминиращи. 

Доминация - добра идея за текст. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По повод интервюто с Невена:

Покрай контактите ми с извънземни в последните 3 години миналата година имах възможност да общувам с духове. Тези, които се разкриват пред хората са духове на неиндивиди, те имат определни функции и са хиляди пъти по големи и силни от духовете на хората. Всеки човек има дух, всяко куче също. Но на въпрос дали една муха има дух, ми се отговори с "Не.". Духовете живеят в духовно измерение, което е част от нашата вселена, но човешките са свързани с телата ни без ние да го усещаме. Ненапразно има народни приказки от рода на "Здрав дух, здраво тяло", "Да ти повдигна духа" и т.н. Всеки човек има дух.

Пробваха да ми премахнат духа и вселената става много странна без дух. Първо духовете правят така, че кисолородът, който дишаме да е лековит за нас, променят начина, по който човек усеща храната, тя е по-вкусна и по-питателна, когато имаш дух. Във времето, в което бяха махнали духа ми, се чувствах по-слаб. Въздухът не е толкова лековит без дух.

Всъщност това е и нещото, което се преражда - не тялото, а духа ни се преражда през определен период от време (някъде около 300 години). През тия триста години духа е в състояние на някакво спящо очакване за нов живот. Духовете определят до много голяма степен начина, по който изглеждаме. На мен ми казаха, че и в предните си животи съм изглеждал подобно.

Имах възможността да общувам с дух Бог (българския), всяка държава си има свой най-силен, лековит и справедлив мъжки дух. С духовната му жена, с някои от най-силните и големи женски български духове, с дух Дявол и с духа на неиндивид, по чийто калъп е правен моя човешки дух.

Имах възможност да разговорям със собствения си дух - голям пич е. Като приятел ми говореше телепатично, а като набра сила почна да говори направо с моя глас. Словесните контакти с духове са вредни за човешкото здраве, заради осъществяващата се връзка между нашето и духовното измерения при контакт. Съвсем в началото, като общувах с Дявол от духовното измерение се сипеше директна духовна енергия в тялото ми, което малко ми взе силата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Не е така, на мен ми пишеше, че имам 3 основни цвята - доминиращи. 

Доминация - добра идея за текст. :D 

Да, но жълто-кафяв ти е най-голям като процент. И точно защото са три доминиращи е най-добре да видиш след месец какво ще излезе пак.
Да, допада ми. Мръсницата ти е по-добра от Мръсницата на Азия. Обаче неговата песен ми се струва гепната от някъде? Не знам.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че ми хареса тва. Е, за 1 слушане, но все пак. Доста гледания е направил Папи Шанс. И съвсем замалко не е оглавил дневният топ 100.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...