Jump to content



Поп фолк скандали (Октомври 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 22:01


Препоръчани коментари

преди 13 часа , Emanuela.Carey каза:

Циганката кога ги купи тия 200 000 гледания? Първите три часа едвам направи 5 хиляди. Реалните гледания в момента са 16 хиляди.

Толкова да е комплексиран и да го е страх, че ще флопне.

 

преди 4 часа , stereoto_ каза:

Брояча му беше забил. 

Броячът не забива, а валидира гледанията. Лайковете ги отчита в реално време, но гледанията ги забавя с няколко минути или часове. Зависи от Ютюб натовареността на сървърите им. Редовно се случва. Азо беше с 5к гледания, но имаше 7к лайка... беше пределно ясно, че гледанията не са се опреснили. 

По принцип издателят - който поддържа канала - вижда гледанията в реално време, а зрителите - със забавяне. Дори на малки гледания - например 100 - не ги опреснява веднага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 13 часа , Karma93 каза:
NEWAGE.BG

| NewAge.bg

Ми баси мазалото е при мене с аурите :D като

 

 

При тебе е от всичко по много. По-скоро това се казва "Дете на дъгата" има всякакви цветове. И твоето е точно толкова колкото жълто-кафяво, зелено, лавандулово, виолетово. Следователно вярваш в тези неща. Особено ако съдя и по ника ти, който сигурно е заради Гергана, нали?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , FikLena каза:

Само Преслава не е споделила тъпнята на Азис.

Права е! И мен не ме кефи особено, но не е крайно лошо. По принцип не харесвам Азис, но.... хит ще е. Не ни се иска, но.... А и няма толкова песни, следователно ще се забележи щом е Азис.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, meleto каза:

Броячът не забива, а валидира гледанията. Лайковете ги отчита в реално време, но гледанията ги забавя с няколко минути или часове. Зависи от Ютюб натовареността на сървърите им. Редовно се случва. Азо беше с 5к гледания, но имаше 7к лайка... беше пределно ясно, че гледанията не са се опреснили. 

По принцип издателят - който поддържа канала - вижда гледанията в реално време, а зрителите - със забавяне. Дори на малки гледания - например 100 - не ги опреснява веднага.

Е и при Преслава имаше повече лайкове от гледания в “Старата ни песен” и тогава категорично определихме че са купувани.

Не знам какво ви е толкова невероятното, че Азис си е купил гледания и лайкове. Той е комплексиран на тази тема и винаги говори за цифри. 
Качва си и лайв ъпдейти на гледанията постоянно за другите песни.

Вървеше към 15 хиляди гледания - след някакво време рефрешнах и беше точно 216 хиляди (когато писах). Абсолютно ясно е какво е станало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Легендарната попфолк певица Ина, прочула се с култовия хит “Зелено”, се завръща на музикалната сцена след дълго отсъствие. Антонина Андонова, както е

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Частта, в която се пее оф, оф, в новата песен на Азис, ми звучи 1:1 с припева на Пате на Фики. Припевът пък ми напомня на неговата си песен Позна ли ме.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, xroflx9 каза:

@fengergana извинявай,но вкуса му знам,вместо с тебе,би си легнал сам! ХИТ ГАЛЕНА👈

 

кой парцал се хвали,че знае вкуса на един, а аз всяка вечер съм на цяло меню
🤪

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Е и при Преслава имаше повече лайкове от гледания в “Старата ни песен” и тогава категорично определихме че са купувани.

Не знам какво ви е толкова невероятното, че Азис си е купил гледания и лайкове. Той е комплексиран на тази тема и винаги говори за цифри. 
Качва си и лайв ъпдейти на гледанията постоянно за другите песни.

Вървеше към 15 хиляди гледания - след някакво време рефрешнах и беше точно 216 хиляди (когато писах). Абсолютно ясно е какво е станало.

Не съм съгласен. Може и да купува по принцип, но за сега няма такива изгледи. 

Само ще ти дам пример... 2-3 дни преди премиерата, някакъв фен канал беше качил клипа от тикток с песента му и за това време направи 50 000 гледания. Дори в моя случай, пуснах песен Мръсница и за денонощие направи 7к при все че над мен се показваше тоя с 50к гледания и клипа на Азис, който беше с предстояща премиера. Нали не твърдиш, че аз или този фен канал сме купували гледания? Дори топика направи 50к гледания за 16ч. преди премиерата (YT Music качва песните в полунощ). Не виждам нищо неестествено да направи 300к и нагоре на ден. Да не говорим, че Сен Тропе вече 12 години е в топ 10 на най-гледаните видеа дневно. И дори не е в канала на Азис, че да налива пари в тая работа.

Що се отнася до забавянето в статистиките - вчера гледанията и на моята Мръсница изоставаха с около 2 000 от реалните, които виждах в акаунта ми. Дори в момента показва 7178, а всъщност са 7262. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И топикът на Азис има 100k+ слушания. Няма нищо странно в цифрите този път. Най-голямото име на фолка, с първа соло песен от години, зарибяваща хитачка и завидна подкрепа от ромите. Не виждам логика да приемаме, че 1М на ВНЛ са реални, а половин милион на Мръсница - не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За топиците също могат да се купуват гледания.

Просто обичате да вървите срещу течението. Ако бяхме казали че е цар и гледанията са реални щяхте да изкажете хиляда довода че е купувал.

И още веднъж - за други изпълнители (като Галена например) точно вие твърдите винаги че била купувала. Въпреки че там такива аномалии като при Азис няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

При тебе е от всичко по много. По-скоро това се казва "Дете на дъгата" има всякакви цветове. И твоето е точно толкова колкото жълто-кафяво, зелено, лавандулово, виолетово. Следователно вярваш в тези неща. Особено ако съдя и по ника ти, който сигурно е заради Гергана, нали?

Вярвам, да! Когато излезе песента,  се запознах със значението на думата "карма". 

Токича още през 2007 се опита да каже на хората, че каквото повикало, такoва се обадило :D 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Emanuela.Carey я кажи сега кой е новият на Емануела, дето й купува Luis Vuitton, Valentino, Dior, Balmain и тн 😁

И Жулиенчо кога ще пропее, че още го гледам барманче в Илюжън 😁

20241011_165154.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

@Emanuela.Carey я кажи сега кой е новият на Емануела, дето й купува Luis Vuitton, Valentino, Dior, Balmain и тн 😁

И Жулиенчо кога ще пропее, че още го гледам барманче в Илюжън 😁

20241011_165154.jpg

В Дубай е с двама гейове и сина ѝ - мисля че сама си ги е купила и е качила това стори да дразни Елвиса. 
Иначе абсолютно се надявам да е намерила някой мултимилионер и да влезе в Цуци ерата си с клипове за 100 бона.

А за Жулиен сега погледнах и вече я няма снимката от студиото на Асенов.
Може и да му работят ушите и да е решил да не се излага като Антонио и Дон Марио.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Emanuela.Carey каза:

За топиците също могат да се купуват гледания.

Просто обичате да вървите срещу течението. Ако бяхме казали че е цар и гледанията са реални щяхте да изкажете хиляда довода че е купувал.

И още веднъж - за други изпълнители (като Галена например) точно вие твърдите винаги че била купувала. Въпреки че там такива аномалии като при Азис няма.

Аз не мисля, че нашите доводи по отношение на Азис са по-слаби, отколкото вашите по отношение на други изпълнители. Азис е кралят на този жанр и неведнъж е показвал, че дори след слаби периоди може да се завърне с groundbreaking хитачки. Извоювал си е и голямо уважение сред хора, които в ранните години може да са го хейтили заради скандалния имидж. А малцинствата ако биха подкрепяли някой най-много, то биха подкрепяли него, а не Преслави, Галени, Десислави и тем подобни наши любимки, които също се борят за този таргет дори докато се правят на много класни. И песента е с тежко, зарибяващо звучене. Азо този път има всички компоненти от формулата за най-малкото сезонен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Да си припомним това хитче!

 

Адам като беше сладурче,за което бих се разкрачила на 360.

Снощи в Колко ми даваш с Галин бяха мега противни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , fengergana каза:

кой парцал се хвали,че знае вкуса на един, а аз всяка вечер съм на цяло меню
🤪

Мила,новото ми гадже е Елвиса. Очаквам новите клетви на Емануела към лирическата к.рва тоест мен в следващата й песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Мила,новото ми гадже е Елвиса. Очаквам новите клетви на Емануела към лирическата к.рва тоест мен в следващата й песен!

Е ти си избрала мъж. Тя му плащаше сметките в Джанам!

Ще издържаш вече трима хрантутника - Андон, Робов и сега Елвиса.

Намери си поне един с професия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Emanuela.Carey каза:

В Дубай е с двама гейове и сина ѝ - мисля че сама си ги е купила и е качила това стори да дразни Елвиса. 
Иначе абсолютно се надявам да е намерила някой мултимилионер и да влезе в Цуци ерата си с клипове за 100 бона.

Честно и аз си го помислих, че нарочно го е качила. Ама пак за Елвиса ли 🤦‍♀️ Тя все качва хапливи сторита, що не го остави в миналото тоз 😐 Толкова е красива, дано си е намерила някой як мъж.

Супер Саш видях че е с нея, то къде без него 🤣

Току що, Emanuela.Carey каза:

Е ти си избрала мъж. Тя му плащаше сметките в Джанам!

Той нали е част от собствениците там..уж 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

Е ти си избрала мъж. Тя му плащаше сметките в Джанам!

Ще издържаш вече трима хрантутника - Андон, Робов и сега Елвиса.

Намери си поне един с професия.

Ами намерих де-теб😛

hey-heyyou.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...