Jump to content



Поп фолк скандали (Октомври 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 22:01


Препоръчани коментари

  • Отговори 1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 12 часа , meleto каза:

Въй това кърти с гледания :D 

Чудя се тези анимации дали са купени или откраднати. Леко ме съмнява да са правени за клипа.

Напомни ми за този клип

Не съм най-големият фен на Кама, но този проект е уникален и за и напред във времето си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, meleto каза:

 

АХАХАХХАХАХА точно щях да го постна тук. ИЗНЕНАДААААААААААААААА !

С пожелание да бъдете СЕКСИ като Нелина!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Gerganafen каза:

Галош още от сряда тръгва по участия, има 11 до края на месеца.:blink: А вие се чудехте дали ще присъства на Пресовия концерт.

Ще присъства в публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Ще присъства в публиката.

Само защото от Столична община са и провалили плановете да се курдиса с тавата пред залата и да продава семки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DarkChild каза:

Гюря да вземе пример и да запише нещо, че липсата й на речник и познания си личат от космоса.

Роксана има по-богати речник и култура от Гюра.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

10 дни до пууууууууууууууУТлудявъш мееее

SIGNAL.BG

Андреа подлуди последователите си в социалните мрежи с горещ кадър, с който анонсира предстоящата премиера на новото попълнение в репертоара си.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

10 дни до пууууууууууууууУТлудявъш мееее

SIGNAL.BG

Андреа подлуди последователите си в социалните мрежи с горещ кадър, с който анонсира предстоящата премиера на новото попълнение в репертоара си.

 

Подлудя’ааш ме

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/stories/alisiaofficial_/3476859907906000870?utm_source=ig_story_item_share&igsh=aTAyeW9nNWIxNTJv
Алисия е започнала участия с Алисия Бенд, изглежда ми като да е следващата с концерт. Доста прилични аранжименти дори на бързите комерси 🤍

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Гальо каза:

https://www.instagram.com/stories/alisiaofficial_/3476859907906000870?utm_source=ig_story_item_share&igsh=aTAyeW9nNWIxNTJv
Алисия е започнала участия с Алисия Бенд, изглежда ми като да е следващата с концерт. Доста прилични аранжименти дори на бързите комерси 🤍

Видях в Тикток... не знам... не е бездарна, ама с бенд ми изглежда бездарна. Някак гласчето й се губи :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Видях в Тикток... не знам... не е бездарна, ама с бенд ми изглежда бездарна. Някак гласчето й се губи :D 

WWW.INSTAGRAM.COM

2,294 likes, 63 comments - alisiaofficial_ on October 11, 2024: "Имаме ли връзка #live Кои други песни искате да чуете с моята група?".

Според мен и се получава много добре. Освен това и се разчупи повече на сцената. За Арената се съмнявам да рискува, но НДК напълно възможно

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

2,294 likes, 63 comments - alisiaofficial_ on October 11, 2024: "Имаме ли връзка #live Кои други песни искате да чуете с моята група?".

Според мен и се получава много добре. Освен това и се разчупи повече на сцената. За Арената се съмнявам да рискува, но НДК напълно възможно

Да, тук звучи доста добре. Аз други клипове гледах. Май не пееше нейни неща. Но не се задълбочих.

Чудно ми е дали има публика дори за НДК. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.INSTAGRAM.COM

584 likes, 19 comments - megastar_bg on October 12, 2024: "🤩 Представяме ви Криси - добре позната на публиката, талантлива и харизматична. С...

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, DevilWish каза:

10 дни до пууууууууууууууУТлудявъш мееее

SIGNAL.BG

Андреа подлуди последователите си в социалните мрежи с горещ кадър, с който анонсира предстоящата премиера на новото попълнение в репертоара си.

 

Поне правилно са го написали, последователи :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Гальо каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

2,294 likes, 63 comments - alisiaofficial_ on October 11, 2024: "Имаме ли връзка #live Кои други песни искате да чуете с моята група?".

Според мен и се получава много добре. Освен това и се разчупи повече на сцената. За Арената се съмнявам да рискува, но НДК напълно възможно

НДКто мисля ще и твърде голяма летва. Виж читалището във Вакарел ще и е тамън! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

584 likes, 19 comments - megastar_bg on October 12, 2024: "🤩 Представяме ви Криси - добре позната на публиката, талантлива и харизматична. С...

 

Къде са тръгнали да взимат още изпълнители като Селина им е единствения успешен опит за продуциране?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...