Jump to content



Поп фолк скандали (Октомври 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 22:01


Препоръчани коментари

преди 3 минути, meleto каза:

Защо Малката беше проблем, а Десита не е. Звучи като галено. Представете си на 60годишна бабка да й викаме Десита :D Паломита. Билянита. Райнита. Иванита. Малинита. :D 

Тя ще е бабката Десита. Тя отсега го е приела. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

Следващата звезда на Алфа Мюзик се казва Фанча. Мегастар залагат на Месалина, а за Даймънд остава Пагане. :D 

Алпай трябаше да го ЕФОюлират и щяха да се получат нещата. Все пак има изпълнители дето почват като Галя и преминават...и дебютират 2 пъти, кво пък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Следващата звезда на Алфа Мюзик се казва Фанча. Мегастар залагат на Месалина, а за Даймънд остава Пагане. :D 

Пагане беше известна покрай хита си "Принцове няма". Една руса беше, тая песен беше станала хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Пагане беше известна покрай хита си "Принцове няма". Една руса беше, тая песен беше станала хит.

Да, помня, че съм го гледал този клип и са го въртели по телевизиите, но нищо не ми е останало. Просто името е ... как да кажа... Пагане...:D нещо като цигане и менте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Gerganafen каза:

Или @fengergana поддържа този канал и не си признава, или наистина самата Гери стои зад него и качва стари неща с носталгия.:heart: Кой друг би извадил 19-годишна реклама, която не съм виждал да е била качена другаде?

 

бебко, като е излизала тази реклама още не съм открила самозадоволяването😝

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Защо Малката беше проблем, а Десита не е. Звучи като галено. Представете си на 60годишна бабка да й викаме Десита :D Паломита. Билянита. Райнита. Иванита. Малинита. :D Дотогава да придобие колумбийски корени, за да ни прозвучи натурално.

Защото щеше да й отива по-скоро Малката свирка. Сега вече може да смени Ванеса Парата с Малката свирка след новия си хит.
Десита - Трансита, Палома е тоалетна хартия. Следва: Пресиета, Десиета, Минета, Квартета, Гурбета, Чичовета, Татковета, Майковета, Емилиовета, Наталиотка-Идиотка и т.н.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

На тази кои са и хитовете? Аз само съм чувал Марко и Снежина, но с нищо не ги свързвам. И сега научавам, че са тръгнали от БМК.

Не знаеш Марко и Снежина, а знаеш Виктор и Пагане 🤦🏻‍♂️ясно, никога не си стъпвал в кръчма

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Не знаеш Марко и Снежина, а знаеш Виктор и Пагане 🤦🏻‍♂️ясно, никога не си стъпвал в кръчма

 

Ми сигурно съм бил на 8 години, какви кръчми хаха... Леле-мале е тяхна песен...  въй... чувал съм я, но не знаех на кого е.

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Вижте кой изкара хит!

image.png.6363845b21381629acba2d8d7fff6aab.png

Само да уточним, че гледанията са за около 30 часа, понеже я пуснаха в 20ч. и не влезе в първия ден за 4-5 часа. Ако я бяха пуснали преди 18ч щеше да влезе. А сега като гледам от 1 часа до 17ч има 40к. Предполагам ще се срине до 60-65к още в утрешната класация.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Ми сигурно съм бил на 8 години, какви кръчми хаха... Леле-мале е тяхна песен...  въй... чувал съм я, но не знаех на кого е.

Само да уточним, че гледанията са за около 30 часа, понеже я пуснаха в 20ч. и не влезе в първия ден за 4-5 часа. Ако я бяха пуснали преди 18ч щеше да влезе. А сега като гледам от 1 часа до 17ч има 40к. Предполагам ще се срине до 60-65к още в утрешната класация.

 

Аз и по-малък съм бил. Те и до днес се пеят тия песни

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена днес официално остава с една песен в ТОП 20 от новия си албум. Делта форс на 8-мо място. Всичко друго излезна от топ 20, песните й са разположени в цялата класация чак до 90 и някое място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Само да уточним, че гледанията са за около 30 часа, понеже я пуснаха в 20ч. и не влезе в първия ден за 4-5 часа. Ако я бяха пуснали преди 18ч щеше да влезе. А сега като гледам от 1 часа до 17ч има 40к. Предполагам ще се срине до 60-65к още в утрешната класация.

Само да уточним че Графа такива гледания едвам прави за месец

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Най-добрата песен на Алфа за тази година остана под милион, защото не и купиха реклами.

 

Най-добрата песен на Алфа за тая година е претендент за хит на годината.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Най-добрата песен на Алфа за тая година е претендент за хит на годината.

 

Топ 2 е тази, но леко ме дразни и не мога да я слушам заради кринджовия текст, особено на куплетите с това мале мале искат го за зет...Топ 3 бих затворил със соло песента на Симона. Като цяло само тези две стават тази година от Алфа. Иначе не мисля че може да се бори за хит на годината в Бг, като огромна част идват от балканските страни. Виж коментарите.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Топ 2 е тази, но леко ме дразни и не мога да я слушам заради кринджовия текст, особено на куплетите с това мале мале искат го за зет...Топ 3 бих затворил със соло песента на Симона. Като цяло само тези две стават тази година от Алфа. Иначе не мисля че може да се бори за хит на годината в Бг, като огромна част идват от балканските страни. Виж коментарите.

Те са няколко претендента за хит на годината и засега Константин и Томас са лидерите, да видим Азис какво ще направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Окадар 5 дни преди да направи 5 месеца:

официално видео+топик=11,6млн+1,4млн=13 милиона (реални гледания)

попнейбъл:15 място

Apple music:9 място,в споти все още гравитира в топ 10 с над 1,7 стрийма

Колкото и да повтаряте лъжата че противното цигане и дъртия наркоман са с хита на годината истина няма да стане. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...