Jump to content



Поп фолк скандали (Октомври 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 22:01


Препоръчани коментари

преди 1 час , THE IIconic каза:

Рашия Джокович

Screenshot_2024-10-02-10-35-40-949_com.facebook.katana.jpg

Доня май е била предрусала с маймунска шарка, Рашия какво има да вкарва на всички от нейния курник? Пък и е бременна, обратното в момента не е в наличност, не че Омега има какво да предложат в тая посока ... 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

2h  · 
Когато срещаш своята половинка, той изглежда идеален — принц на бял кон. Но с времето разбираш,че той не е това,за което се е представял…!Ти усещаш как ти затварят устата, ушите и очите, за да те контролират,физически и психически те матлтретират и се подиграват с теб. 💔Мисля,че мога да говоря много по-тази тема,но не е сега момента!Ще те посъветвам мило момиче така‼️‼️‼️
Мъжете насилници са способни на най-страшни последици!Истинския мъж брани,обича и е като броня до половинката си,а слабия удря и се представя като че ли е той е жертвата!Ако преживяваш психологически или физически тормоз, знай: не си сама!
Не мълчи, когато усещаш насилие! Потърси подкрепа от близки, приятели или специализирани организации. Ти заслужаваш живот без страх и болка!
Да кажем заедно “стоп⛔️на Домашното насилие над жените!🗣️✨ TCP Europe Pageants Planeta4K Georgi Mechechiev
image.png.b2b27d1b78b95d216ee1b79d852e5880.png
image.png.2e19ea28fbcd74064966469240766a0f.png
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , alisali1234 каза:

Защо това нещо няма повече гледания и не стана никакъв хит предвид двете имена, особено това на Слави?

Много добър проект, песен и клип, единствено мутрата на Тото ми е излишна, но се появява само за 2 кадъра и поне не пее. Заслужаваше повече този проект, наистина. И е повече поп, с което я знаят Тита, странно как не потръгна.

Само една дума - Тенекия. Ако ЦицЪ я беше дала на Ку-Ку Бенд изцяло да я обработят щеше да звучи много по-добре от жалката Тенекия. Но парите за всичко останало са били в повечко на ЦицЪ и не са останали много за аранжимент.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Само една дума - Тенекия.

Не знам дали това е причината? Песента не е чак толкова лоша, напротив. Просто не се хареса чак толкова. Различни хора, различни вкусове.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DevilWish каза:

Не знам дали това е причината? Песента не е чак толкова лоша, напротив. Просто не се хареса чак толкова. Различни хора, различни вкусове.

Мен лично точно това ми бърка в мозъка. Като чуя отвратително гадно експортнатите отсвири и звуци и ми идва да се хвърля от някой мост. Заедно с отвратително обработения глас на Тита, която звучи като котка на гладна стачка.

Във форума имаше доста отрицателни мнения за това, че Слави сее навил да пее върху негов аранжимент.

Мисля, че Тита е отишла с готовата песен при него, а той е поел останалата част от проекта.

Знаем, че тя работеше доста с Тенекията.

Галена пък няма нито една песен от него. Защо ли? И аз ако бях на нейно място не бих се унижоил да ходя при него и да ми снесе поредната си Тенекиика.

Преслава обаче се прецака с онази гадно звучаща Улица(това, че има 20милиона е според мен изцяло заради гласа и изпяването, което най-вероятно е измислила тя) и онова недоразумение Право в очите.

П.С. Счети май ще удари милиона на 4-тия ден.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, FolkEmpire каза:

Мен лично точно това ми бърка в мозъка. Като чуя отвратително гадно експортнатите отсвири и звуци и ми идва да се хвърля от някой мост. Заедно с отвратително обработения глас на Тита, която звучи като котка на гладна стачка.

Във форума имаше доста отрицателни мнения за това, че Слави сее навил да пее върху негов аранжимент.

Мисля, че Тита е отишла с готовата песен при него, а той е поел останалата част от проекта.

Знаем, че тя работеше доста с Тенекията.

Галена пък няма нито една песен от него. Защо ли? И аз ако бях на нейно място не бих се унижоил да ходя при него и да ми снесе поредната си Тенекиика.

Преслава обаче се прецака с онази гадно звучаща Улица(това, че има 20милиона е според мен изцяло заради гласа и изпяването, което най-вероятно е измислила тя) и онова недоразумение Право в очите.

П.С. Счети май ще удари милиона на 4-тия ден.

А, защо? Право в очите си е много яка песен 😮 Аз съм доволен от песните които е правил за Преслава. Даже и тая с Лидия я харесвам, но не стана хит.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, FolkEmpire каза:

Мен лично точно това ми бърка в мозъка. Като чуя отвратително гадно експортнатите отсвири и звуци и ми идва да се хвърля от някой мост. Заедно с отвратително обработения глас на Тита, която звучи като котка на гладна стачка.

Във форума имаше доста отрицателни мнения за това, че Слави сее навил да пее върху негов аранжимент.

Мисля, че Тита е отишла с готовата песен при него, а той е поел останалата част от проекта.

Знаем, че тя работеше доста с Тенекията.

Галена пък няма нито една песен от него. Защо ли? И аз ако бях на нейно място не бих се унижоил да ходя при него и да ми снесе поредната си Тенекиика.

Преслава обаче се прецака с онази гадно звучаща Улица(това, че има 20милиона е според мен изцяло заради гласа и изпяването, което най-вероятно е измислила тя) и онова недоразумение Право в очите.

П.С. Счети май ще удари милиона на 4-тия ден.

На масовия слушател не му пука за мастера или качеството на звука. Както се вижда кълве най-много на клиширани текстове. Тита е морално амортизирана. Мина й времето. А и гласът й не звучи готино в чалгиите. Наистина е мяукаща малко,  а това не е яко за тежки ритми. Те затова Полини, Нади, Румини, Милици, Пресияни и тн, и тем подобно не се задържаха. Такива рехави гласчета не вървят. 

Кой е Тенекията, все пак? :D 

 

Сетих се за това като казах Персиян. Персила я търсих първо в гуглето. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Септември ми е бил не-чалгарски 😪

IMG-8716.jpg

Моля? Къде са всички флопове на Маноля? Защо не им трупаш слушания? Бива ли? Залагаш само на топ песните. Що за фен си й?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Моля? Къде са всички флопове на Маноля? Защо не им трупаш слушания? Бива ли? Залагаш само на топ песните. Що за фен си й?

Подтиквам я да не работи с Асенов ♥️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Моля? Къде са всички флопове на Маноля? Защо не им трупаш слушания? Бива ли? Залагаш само на топ песните. Що за фен си й?

Но "Свекървище" му е първа. И на мен ми е много любима. Тази песен заслужава повече!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Подтиквам я да не работи с Асенов ♥️

Точно любимите ми нейни песни от 2021 насам са на Асенов - Направо в коша и Свекървище. Даже трябва да направи още някоя! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, DevilWish каза:

А, защо? Право в очите си е много яка песен 😮 Аз съм доволен от песните които е правил за Преслава. Даже и тая с Лидия я харесвам, но не стана хит.

Звучи ми като песен за треторазрядници. Нищо особено. И ромския вокал е доста неприятен.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Звучи ми като песен за треторазрядници. Нищо особено. И ромския вокал е доста неприятен.

На мен точно вокала ми харесва. Няма ли нещо подобно и "Направо в коша"? Те са в една стилистика и даже като се замислиш и текстовете им..... разярени жени. Едната му хвърля лъжите право в очите, а другата направо в коша.

Току що, meleto каза:

 

Screenshot - 2024-10-02T155816.034.png

Това автоматично трябва да го сложиш към бисерите на ютюб.
Има хубав глас, но НЕ МОЖЕ да пее. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Но "Свекървище" му е първа. И на мен ми е много любима. Тази песен заслужава повече!

Да тази му се получи добре.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

На мен точно вокала ми харесва. Няма ли нещо подобно и "Направо в коша"? Те са в една стилистика и даже като се замислиш и текстовете им..... разярени жени. Едната му хвърля лъжите право в очите, а другата направо в коша.

Това автоматично трябва да го сложиш към бисерите на ютюб.
Има хубав глас, но НЕ МОЖЕ да пее. :D 

И тази песен ми е анти заради Асенов :D

Предпочитам:
Граници, Дърпай я, Подводница, В чуждите легла, Устните ти мръсни, Направи така и още и още...

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:
2h  · 
Когато срещаш своята половинка, той изглежда идеален — принц на бял кон. Но с времето разбираш,че той не е това,за което се е представял…!Ти усещаш как ти затварят устата, ушите и очите, за да те контролират,физически и психически те матлтретират и се подиграват с теб. 💔Мисля,че мога да говоря много по-тази тема,но не е сега момента!Ще те посъветвам мило момиче така‼️‼️‼️
Мъжете насилници са способни на най-страшни последици!Истинския мъж брани,обича и е като броня до половинката си,а слабия удря и се представя като че ли е той е жертвата!Ако преживяваш психологически или физически тормоз, знай: не си сама!
Не мълчи, когато усещаш насилие! Потърси подкрепа от близки, приятели или специализирани организации. Ти заслужаваш живот без страх и болка!
Да кажем заедно “стоп⛔️на Домашното насилие над жените!🗣️✨ TCP Europe Pageants Planeta4K Georgi Mechechiev
image.png.b2b27d1b78b95d216ee1b79d852e5880.png
image.png.2e19ea28fbcd74064966469240766a0f.png

Тотя с л*йна ли са я мазали? Отвратителна е. Малко прилича на Лияна :D 

С тоя смешен грим е като Джокера :D

Този с тази мека ръчичка прилича повече на гинеколог, само му липсва бялата ръкавица :D

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, FolkEmpire каза:

Предпочитам:
Граници, Дърпай я, Подводница, В чуждите легла, Устните ти мръсни, Направи така и още и още...

Най-недооценената чалга песен евър. Виня евтиния клип и Ковид!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...