Jump to content


≠ Емануела - Сиромах - Popnable


meleto

Препоръчани коментари

"Сиромах" е поп фолк хит от Popnable ≠ Емануела

Харесайте, споделете и коментирайте видеото, ако ви е харесало! Останете свързани за още българска музика и нови песни!

 

 

Абонирай се за канала

(натисни линка)

 @asylum @borisslav1 @meleto @Gerganafen @xroflx9 @Emanuela.Carey @fengergana @Fast @DevilWish @Stela @Willy @Blueberry @DarkChild

@GSA @milesto @THE IIconic @pacho @ribaton @FikLena @DanielPiliov

@presi_fen! @SG @adorable

НОВО
Поздравени сте! ❤️ 

Нацелих Маноля без да искам :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, meleto каза:

"Сиромах" е поп фолк хит от Popnable ≠ Емануела

Харесайте, споделете и коментирайте видеото, ако ви е харесало! Останете свързани за още българска музика и нови песни!

 

 

Абонирай се за канала

(натисни линка)

 @asylum @borisslav1 @meleto @Gerganafen @xroflx9 @Emanuela.Carey @fengergana @Fast @DevilWish @Stela @Willy @Blueberry @DarkChild

@GSA @milesto @THE IIconic @pacho @ribaton @FikLena @DanielPiliov

@presi_fen! @SG @adorable

НОВО
Поздравени сте! ❤️ 

Нацелих Маноля без да искам :) 

Свържи се с Райна и предложи хит моля! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

А тя дали иска хит? Да разбирам, че ти хареса? :P 

Тя щом турския фолклор взе, твоите ли няма? Ще и хареса разбира се. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

"Сиромах" е поп фолк хит от Popnable ≠ Емануела

Харесайте, споделете и коментирайте видеото, ако ви е харесало! Останете свързани за още българска музика и нови песни!

 

 

Абонирай се за канала

(натисни линка)

 @asylum @borisslav1 @meleto @Gerganafen @xroflx9 @Emanuela.Carey @fengergana @Fast @DevilWish @Stela @Willy @Blueberry @DarkChild

@GSA @milesto @THE IIconic @pacho @ribaton @FikLena @DanielPiliov

@presi_fen! @SG @adorable

НОВО
Поздравени сте! ❤️ 

Нацелих Маноля без да искам :) 

Благодаря ти! ❤️ Утре ще успея да я чуя и ще ти дам мнение ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

"Сиромах" е поп фолк хит от Popnable ≠ Емануела

Харесайте, споделете и коментирайте видеото, ако ви е харесало! Останете свързани за още българска музика и нови песни!

 

 

Абонирай се за канала

(натисни линка)

 @asylum @borisslav1 @meleto @Gerganafen @xroflx9 @Emanuela.Carey @fengergana @Fast @DevilWish @Stela @Willy @Blueberry @DarkChild

@GSA @milesto @THE IIconic @pacho @ribaton @FikLena @DanielPiliov

@presi_fen! @SG @adorable

НОВО
Поздравени сте! ❤️ 

Нацелих Маноля без да искам :) 

Текст: Рашия Гранде

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, lucellent каза:

Каква музика като това е AI песен 💀

 

Сега затвори очи. Забрави как е създадена и си отговори на въпроса - харесва ли ти или не. Ако не ти харесва - няма проблем.

Нали не си представяш, че натискаш един бутон и хоп имаш AI песен? На теория е възможно, но резултатът е доста кофти.  

На мен си ми харесва резултатът. За моя радост - имам там - някакви си 3-4 хиляди активни слушатели на всички платформи.

Пък текст без естествен интелект е просто потресаващо решение. Що се отнася до музиката - в моя случай - тананикам дадената мелодия, която ми е в главата и   при аранжимента смесвам различни инструменти и стилове. Реално няма кой знае каква разлика дали ще правиш това в студио, където аранжорът смесва семпли и тн или ще го правиш с AI, който да работи по твои инструкции, но многократно по-бързо. Какво правят повечето автори? Смесват семпли, комбинират инструменти, понякога може и да ги изсвирят на живо. Текстописецът може да пише текста на база на "на, на, на" подложки върху демо версия или върху готовата мелодия. 

В моя случай първо пиша текста, после имам определени идеи за мелодия, записвам я с на-на-на и подавам на ИИ да я "изсвири" най-общо казано, с инструменти, жанрове и тн, които искам. Понякога го оставям и той да даде идея за мелодия. Но след това доста преработвам, защото не се получава от раз и 80% от случаите не ми харесва. 

Реално моята стратегия не е непозната. В реални условия - това да имаш текст и да изтананикаш мелодия, след което да я изсвири оркестър е тотално същото, което правя аз. С тази разлика - че правя всичко автоматизирано.

Заключение: няма значение дали смесваш ръчно готови семпли или автоматизираш процеса.  Така че - да - авторските права са изцяло мои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текста кърти, има големи попадения. А ти да се праскаш някъде с друга ...😁

И даа, харесва ми! Предупреждавай ме следващия път и по друг начин, че пак изпуснах премиерата. Време пропилях! 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Текста кърти, има големи попадения. А ти да се праскаш някъде с друга ...😁

И даа, харесва ми! Предупреждавай ме следващия път и по друг начин, че пак изпуснах премиерата. Време пропилях! 2😁

❤️ ❤️ Не получи ли мейл през раманиашкия си профил (пощата, с която си се регнала)?  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, meleto каза:

❤️ ❤️ Не получи ли мейл през раманиашкия си профил (пощата, с която си се регнала)?  

Не съм си гледала мейла 😁 Вече ще следя по-внимателно ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Stela каза:

Не съм си гледала мейла 😁 Вече ще следя по-внимателно ❤️

Още си чакам топ 3-то, макар че то вече е за топ 5 :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Още си чакам топ 3-то, макар че то вече е за топ 5 :D 

Мерси, че ми напомни 🙈

Ето:

1. Мисля за друг 

2. Истеричка

3. Дзен

4. Ти беше с друга

5. Осъден

Направо си беше за Топ 5. Моя фаворит се запази с времето, но то ти е ясно 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Мерси, че ми напомни 🙈

Ето:

1. Мисля за друг 

2. Истеричка

3. Дзен

4. Ти беше с друга

5. Осъден

Направо си беше за Топ 5. Моя фаворит се запази с времето, но то ти е ясно 😁

Изненадан съм от #4 - не знаех, че я харесваш :D Мисля че си падаш по тематиката с малко егоизъм :P Имам още в тоя сегмент. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Изненадан съм от #4 - не знаех, че я харесваш :D Мисля че си падаш по тематиката с малко егоизъм :P Имам още в тоя сегмент. 

Не съм ли ти казала, че ми харесва? Мисля, че всички сме ги коментирали, но може да съм пропуснала. 😁 Значи ще си очаквам по моята тематика още неща. А ти падаш ли си по нея щом ги твориш или просто мислиш, че аудиторията ги харесва? 😛

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Stela каза:

Не съм ли ти казала, че ми харесва? Мисля, че всички сме ги коментирали, но може да съм пропуснала. 😁 Значи ще си очаквам по моята тематика още неща. А ти падаш ли си по нея щом ги твориш или просто мислиш, че аудиторията ги харесва? 😛

Честно казано... нямам представа. Просто така ми идват думите. Като дойде даден израз и го изцоцвам докрай. И да, знам че ще се хареса, щото в чалгата всичко е директно. Даже се чудих дали "да се праскаш с други" не е прекален. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, meleto каза:

Честно казано... нямам представа. Просто така ми идват думите. Като дойде даден израз и го изцоцвам докрай. И да, знам че ще се хареса, щото в чалгата всичко е директно. Даже се чудих дали "да се праскаш с други" не е прекален. :D 

Точно този израз прави песента. Това със сигурност не е използвано в друг текст преди този. 😁

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Stela каза:

Точно този израз прави песента. Това със сигурност не е използвано в друг текст преди този. 😁

 

То въобще праскаш май не е ползвано в текст. Поне не се сещам. Но @DevilWish е регистър за текстове и песни. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, meleto каза:

То въобще праскаш май не е ползвано в текст. Поне не се сещам. Но @DevilWish е регистър за текстове и песни. :D 

Фразата се помни лесно, може би щяхме да се сетим ако беше. Нека все пак енциклопедията каже 😁. Колега @DevilWish, ти си на ход! 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...