Jump to content



Емануела - Сиромах


Препоръчани коментари

По голям провал от мегафлопа на Счета и Слави няма да е,така че излишно се пънете. Така или иначе Окадар е хита на годината засега затова дори тази да не стане голям хит няма да е проблем. Предполагам че пази песента от Ганев за декември. Поздравления,че е решила да пусне нещо по-умерено след предишната дивотийка. Харесва ми и песента,и сисите на Емануела:naked:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

В коментарите под кое видео на личен канал има негативни коментари? А сиса това ли е, което си мисля :D 

Да, "сиса" е същото , дето при нас е с Ц :D така че сърбите не хвалят баш песента 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Емануела е като ремикс на сръбската балада - пак иновативна!:1000(33): Така се прави, като си взимат поне да представят парчето в ново звучене. Другите като си харесат нещо за кавър, направо гепват всичко 1:1. Пореден хит от кралицата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново гаден мастер на Тенекийката... Много й жужат вокалите... Все едно слушам пчеличката Мая да пее ЗЗззЖжжЖж.... Не знам каква е тая мания с тоя гаден филтър върху вокалите.

И пак кавър....

Да не са я минали с валяка цялата че лъщи като боядисана :D 

Не ме грабна особено тази песен.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , xroflx9 каза:

По голям провал от мегафлопа на Счета и Слави няма да е,така че излишно се пънете. Така или иначе Окадар е хита на годината засега затова дори тази да не стане голям хит няма да е проблем. Предполагам че пази песента от Ганев за декември. Поздравления,че е решила да пусне нещо по-умерено след предишната дивотийка. Харесва ми и песента,и сисите на Емануела:naked:

Мегафлоповете нямат такива дни

image.png.69d204ec77b268eec921e4a15e9479c8.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Мегафлоповете нямат такива дни

image.png.69d204ec77b268eec921e4a15e9479c8.png

Ами то точно това я прави мегафлоп де,даже тук провала е по-голям и от този с Шмекерия. За 24ч в ютюб имаше около и над 500к,а след 2 седмици и половина е паднала на 61к. В спотифай дебютира в топ 15,а вече е извън топ 100,в чалгарската Епъл мюзик пък вече е към топ 30. А като прибавим и че вероятно си е платила за този дует със Слави срама е още по-голям.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Ами то точно това я прави мегафлоп де,даже тук провала е по-голям и от този с Шмекерия. За 24ч в ютюб имаше около и над 500к,а след 2 седмици и половина е паднала на 61к. В спотифай дебютира в топ 15,а вече е извън топ 100,в чалгарската Епъл мюзик пък вече е към топ 30. А като прибавим и че вероятно си е платила за този дует със Слави срама е още по-голям.

Очевадно беше, че са напазарували за първите дни, за да оставят впечетление за хит. Такива цифри дори лидерките не правят вече. И като свършиха платените гледания - по 50К💀Ето това е истински пример за ФЛОП (пропадане). Дали ще докрета и до 3 милиона за месец. Емилия отново се доказа като най-умната чалгарка (отзад-напред) - след предния провал само й липсваше да се забърква и с политическо лице.:1000(10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Gerganafen каза:

Очевадно беше, че са напазарували за първите дни, за да оставят впечетление за хит. Такива цифри дори лидерките не правят вече. И като свършиха платените гледания - по 50К💀Ето това е истински пример за ФЛОП (пропадане). Дали ще докрета и до 3 милиона за месец. Емилия отново се доказа като най-умната чалгарка (отзад-напред) - след предния провал само й липсваше да се забърква и с политическо лице.:1000(10):

Просто млъкни! Не разбираш от шоубизнес. Неприязънта ми към Емилия ще свърши зле, count on me.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Просто млъкни! Не разбираш от шоубизнес. Неприязънта ми към Емилия ще свърши зле, count on me.

Ами взимай мерки, какво да ти кажа.:dontknow:

В този случай неприязънта ми дори не е към Емилия - дори коментирах, че песента е хубава, но да не беше с Дългия... Както и да е. Нали знаеш, че не е задължително да отвръщаш с лична нападка на всички чалга коментари несъвпадащи с твоето мнение?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Очевадно беше, че са напазарували за първите дни, за да оставят впечетление за хит. Такива цифри дори лидерките не правят вече. И като свършиха платените гледания - по 50К💀Ето това е истински пример за ФЛОП (пропадане). Дали ще докрета и до 3 милиона за месец. Емилия отново се доказа като най-умната чалгарка (отзад-напред) - след предния провал само й липсваше да се забърква и с политическо лице.:1000(10):

Нормално е да има първоначален интерес - отворили са по веднъж-дваж хората да чуят.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FolkEmpire каза:

Отново гаден мастер на Тенекийката... Много й жужат вокалите... Все едно слушам пчеличката Мая да пее ЗЗззЖжжЖж.... Не знам каква е тая мания с тоя гаден филтър върху вокалите.

И пак кавър....

Да не са я минали с валяка цялата че лъщи като боядисана :D 

Не ме грабна особено тази песен.

Още в началото като чух тенекиения бас ми дойде да 🤮 

изисква се талант толкова години да не подобриш звука си

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...