Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

Хм ;) Абе утре ще го покажа на Момо да видя кво ще каже Специалиста :unsure:Имаш ли някакъв сайт да ми покажеш случайно :unsure:

Досега се опитжах да влезна в сайта на техномаркет,защото съм го купувала оттам,обаче ми дава само няква игра за някво име на няква емблема :blink:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мирето още ли се топли под климатика :unsure:Мерси Тони :rolleyes:

Да,и със всичката си наглост яде семки на дивана под климатика,разпльокала се гола и сега ходих да си взема кола-кола и й се развиках,че прави боклуци,а днес чистачката за главата се хвана като дойде и 6 часа чисти жената къщата,а Мира сега пак прави мизерии :angry:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали да не си пуснеме една тема Чичо Доктор

 

Аз май се разболявам и май затова ми е лошо :please:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,и със всичката си наглост яде семки на дивана под климатика,разпльокала се гола и сега ходих да си взема кола-кола и й се развиках,че прави боклуци,а днес чистачката за главата се хвана като дойде и 6 часа чисти жената къщата,а Мира сега пак прави мизерии :angry:
:huh: Вие и чистачка ли си имате :unsure:Тя за това така цапа, щото знае, че има кой да го изчисти после :lol:
Дали да не си пуснеме една тема Чичо Доктор Аз май се разболявам и май затова ми е лошо :please:
:unsure: За идеята добра, ама да не те хваща грип :o
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме чистачка да,идва или събота,или неделя.В тоя огромен апартамент с 2 кучета и ние тримата-става мазало.Достатъчно ми е че мия чинии всеки ден и че готвя,за да имам време да ходя след всички да им чистя :angry:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме чистачка да,идва или събота,или неделя.В тоя огромен апартамент с 2 кучета и ние тримата-става мазало.Достатъчно ми е че мия чинии всеки ден и че готвя,за да имам време да ходя след всички да им чистя :angry:

Ахъм :unsure: я да ги строяваш всички в редичка и да се мятат да чистят, да не се опъват по-диваните :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Краси,ти всяка вечер ли пиеш бе мило? :huh:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

да, по едно две задължително то на мен тва ми е лекарството по рецепта го взимам и на час :D

Олееле,аз като се напия веднъж в седмицата и после 3 дни поватрям само:Няма да пия повече :unsure:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

да, по едно две задължително то на мен тва ми е лекарството по рецепта го взимам и на час :D

Краси помагай отново :huh:

 

Можеш ли да ми пратиш на пощата Скайпе да си го дръпна, сега не мога да си пусна скайп, грешка ми дава ужас, днес цял ден тоя комп си играе със мен :o нещо откача тотално :angry:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Краси помагай отново :huh:

 

Можеш ли да ми пратиш на пощата Скайпе да си го дръпна, сега не мога да си пусна скайп, грешка ми дава ужас, днес цял ден тоя комп си играе със мен :o нещо откача тотално :angry:

 

а подаръци ша има ли

596683.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

а подаръци ша има ли

:D Аз си го изтеглих, че и инсталирах даже, ама че съм бърза :lol:

 

Тони новия ми скайп не го ли виждаш, и на стария също ще съм, но и тоя ще ползвам :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:D Аз си го изтеглих, че и инсталирах даже, ама че съм бърза :lol:

 

Тони новия ми скайп не го ли виждаш, и на стария също ще съм, но и тоя ще ползвам :rolleyes:

 

а обнови ли го а?

596683.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам товааааааааааааааа :girl_cry2:

 

Lancome Nail lacquer star design - 49 лв.

- Разработен само в един цвят, тъмно бургундско - последен писък на модата. Полага се както всеки друг лак, но още докато е прясно нанесен се доближава до магнитната плочка на флакончето, изчаква се малко и... се появява звезда.

 

laklankome12.jpg

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...