Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Лесно ви е на вас,а аз сега изпадам в питаницата;Заминал ли е или да? :feminist_en:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влака тръгва точно в този момент :(
:huh: Aми тогава, утре стягаш багажа и отиваш при него :unsure:
Лесно ви е на вас,а аз сега изпадам в питаницата;Заминал ли е или да? :feminist_en:
Да се надяваме, че не е ;)
Link to comment
Сподели в други сайтове

:huh: Aми тогава, утре стягаш багажа и отиваш при него :unsure:
Все си мисля,че може и да не е заминал...най много се надявам да се е запил някъде :shy:Някой да ми е пускал ЛС ?Обаче без да иска да го е адресирал до друг потребител ? :D

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да ми е пускал ЛС адресирано до мен,но без да иска попаднало на друг потребител? :D

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: :o :D

Добре че е попаднало на подходящ човек ибеше любезен да ми го препрати,наш Викторчо :D

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

sorry

Няма нищо,важното е че е при мен и ти благодря страшно много!

 

И сега щес и пусна една песничка,знаеш коя... :rolleyes:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано ти оправи настроението :D

Вече съм по-добре :D

 

И мисля,че не всичко е свършено,дори да е заминал,ще пътувам утре и аз към него :lol:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрасти, то станало вече утре.Честит празник на всички студенти и весел празник.Па дано някой се сети да почерпи.

Кръвна захар-9.0 :(
По добре от 11.1 :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрасти, то станало вече утре.Честит празник на всички студенти и весел празник.Па дано някой се сети да почерпи.По добре от 11.1 :D

Аз ям диабетично блокче с лешници,искаш ли :D

 

не съм студентка,никога не съм била и няма да бъда-така че някой друг да черпи :lol:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря за поканата.Никога не съм ял диабетичен шоколад и не знам ще ми хареса ли.А на теб явно ти помага.За около 2 часа 2 единици надолу.Леля ми беше диабетик в начален стадий и когато усетеше, че и пресъхва устата, вземаше сутрин на гладно лъжица кисело мляко и една ванилия. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря за поканата.Никога не съм ял диабетичен шоколад и не знам ще ми хареса ли.А на теб явно ти помага.За около 2 часа 2 единици надолу.Леля ми беше диабетик в начален стадий и когато усетеше, че и пресъхва устата, вземаше сутрин на гладно лъжица кисело мляко и една ванилия. :D

Ми две единици надолу с хапче,сега пих още едно.А това за ванилията и мялкото какво е-за сваляне ли :o

 

Аз знам,че канелата сваля :blink:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да за сваляне и не пазеше диета. :D

Ето че научих нещо ново :D

 

Аз не ям 100 000 нещаааааааааааа :down:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...