Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

:huh: Сребърния Ланец :D

ДАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

 

IMG6-1195566324.jpg

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Честит да ти е тогава, Да си го носиш със Здраве! :speak_cool:

 

Кога ще ти го доставят :rolleyes:

аМА АЗ ОТ СЪЩАТА ДЕТО СЕ ОТКАЗА ДА ГО ПРОДАВА ПРЕДИ ГО ВЗЕМАМ,ДЕМЕК ОТ ТАЯ НА СНИМКАТА

 

 

КАЗА ЧЕ УТРЕ ГО ПУСКА,ВЪВ ВТОРНИК ТРЯБВА ДА Е ТУК

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

аМА АЗ ОТ СЪЩАТА ДЕТО СЕ ОТКАЗА ДА ГО ПРОДАВА ПРЕДИ ГО ВЗЕМАМ,ДЕМЕК ОТ ТАЯ НА СНИМКАТА

КАЗА ЧЕ УТРЕ ГО ПУСКА,ВЪВ ВТОРНИК ТРЯБВА ДА Е ТУК

Да Тони разбрах аз, че ще е същата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да Тони разбрах аз, че ще е същата....

нАКанила се най-после щото искала да си купува незнам си кво за Коледа :D

 

И й казах да го изпраща тоя път и да не вземе пак да се откаже :huh:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

нАКанила се най-после щото искала да си купува незнам си кво за Коледа :D

 

И й казах да го изпраща тоя път и да не вземе пак да се откаже :huh:

Ами да се надяваме да не се откаже Госпожицата :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да се надяваме да не се откаже Госпожицата :o

Ох,сега голямото чакане до вторниииииииик 444.gif

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да сега ще те гризе от вътре, знам какво е като чакаш нещо ;)

Абе получих инфо че си щяла да заминаваш на 19-ти за Германия 398974_orig.jpg

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, споко ще се върна скоро :unsure:

Е как можеш да ги вършиш такива бе :angry:

Вместо да си седиш със семейството през най-хубавите празници,ти ще заминаваш :o

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как можеш да ги вършиш такива бе :angry: Вместо да си седиш със семейството през най-хубавите празници,ти ще заминаваш :o
На 7 Януари се връщам :unsure: Еми така се получи, не можах да откажа просто ;)

 

Потребителите ни са написали общо 9 034 коментараИмаме 406 реални регистрирани потребители (активни)Най-новият потребител е: szsszsБраво, форума добре върви до Нова Година сигурно ще имаме 1000 потребителя

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 7 Януари се връщам :unsure: Еми така се получи, не можах да откажа просто ;)

А с 1000 зора се докопах до адреса ти,за да ти направя изнандка с подаръче по пощата,а ти сега развали всичкоооооооооооооооооо398977_orig.jpg

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А с 1000 зора се докопах до адреса ти,за да ти направя изнандка с подаръче по пощата,а ти сега развали всичкоооооооооооооооооо398977_orig.jpg

:o А , мале за това ли ми се обадиха да ме питат за адреса ми :blink: и накрая ме излъгаха друго :huh: Няма нужда бе Тони :unsure: иначе Мерси :rolleyes: Направо съм трогната

Link to comment
Сподели в други сайтове

:o А , мале за това ли ми се обадиха да ме питат за адреса ми :blink: и накрая ме излъгаха друго :huh: Няма нужда бе Тони :unsure: иначе Мерси :rolleyes:

Да,затова!Чувствай се виновна сега,баси разваляш всичкоооооооооооооо398984_orig.jpg

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,затова!Чувствай се виновна сега,баси разваляш всичкоооооооооооооо398984_orig.jpg

Е що ми каза ;) нащи щяха да го получат :unsure: и като се върна щяха да ме изненадат :unsure: Те сигурно по изненадани от мен щяха да останат, понеже щяха да се чудят от кой е :huh: Въпреки, че съм споменавала на Брат ми за вас :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

61884a.gif

Баааааааси флегматичната целувка,ще заспя до де се наканиш да ме целунеш :o

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

61885l.gif

И кво 2 седмици ще киснеш в Германия,лаптопаа ще взимаш ли scare6rw.gif

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам две седмици и половина 61887y.gif Еми да ще го вземам естествено

61578o.gif

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...