Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

преди 11 минути, pacho каза:

 Чуй, чуй. :D 

 

 

Оу, любимата ѝ песен за 2022, направена с "вещачка интелигенция"... но в куплетите е със синузит малко и с "р"-то на Елена Паришева. :D Хочемо дует. Аз бях чул още миналата година в ТикТок такива неща, представяш ли си колко песни биха звучали добре и в изпълнение на друг...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , adorable каза:

Между Брена и Прия имало тиха омраза - аз си знаех, че и там има нещо, отдавна надъхва.

Как, защо, къде 😐 Нали все реват като пеят заедно и се прегръщат..или викаш то за пред хората може много неща да правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До вчера успеха й беше заради Брена, днеска се мразели, утре кой знае какво ще измислят. Някои не могат да преглътна успеха на Сашка и много им горчи. Нека, и по-горчиво ще им става!

Скоро 2ра част от албума на Барбара Бобак.

Жалко, че и тук не се правят такива кавъри:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DrAkO каза:

До вчера успеха й беше заради Брена, днеска се мразели, утре кой знае какво ще измислят. Някои не могат да преглътна успеха на Сашка и много им горчи. Нека, и по-горчиво ще им става!

Скоро 2ра част от албума на Барбара Бобак.

Жалко, че и тук не се правят такива кавъри:

 

poslednata j pesen e FLOP 😘 

шляс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Just_Me каза:

Как, защо, къде 😐 Нали все реват като пеят заедно и се прегръщат..или викаш то за пред хората може много неща да правят.

Ами не знам, чета го насам-натам, може и да са спекулации. Усещам го преиграно. Нормално е едно толкова актуално лице да предизвиква интерес от утвърдените, да искат да се отъркат в него, да се направят колко я подкрепят на общоприетия фон... Всеки иска да хване вълната. Като цяло аз на Брена много не вярвам, малко е скрита лимонка и го е доказвала. Сашка ми се струва добродушна и възприемчива, възползва се максимално от успеха си и това, че я подкрепят, но ми се губят нейната индивидуалност и характер. Иска да се има с всички, ама това в техния бранш ми е немислимо. Във всеки случай, по-добре така, отколкото със скандали. Не е моето, вече съм казвал, но събира хора. И ще й е трудно, за да задържи тоя хайп, двойно повече работа от другите ще трябва. Дано не изгърми сега всички патрони и да досади преждевременно, че и такива случаи познава историята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Skotina е много ретро и зарибява страшно. :D 

Този Ljuba е направил големи извращения с някои от клиповете. Сега е много модерно графиката да изглежда като от 1995-та - нескопосана и с пиксели. 

Edip също ми харесва горе-долу, но са й доста странни песните като цяло. По-трудно влизат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Теодора песните са ми малко като на конвейер, няма някоя запомняща се или някоя, за която да си кажа "уау". Запазих си в плейлиста 3 песни, които стават - Zena bez adrese, Ostavljas и Bruka.

На Барбара и Сандра Африка..нищо не ме грабна от новите им песни.

Изгледах сега клипа на "Ljubavi" на Емир Джулович - ма то някво евтино копие на "Да си тук" на Меди :D Блузата му даже е същата 😅

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , DrAkO каза:

На 24ти май идва албума на Теа Таирович, така че усилията на всички ще отидат в коша.

Саня Вучич я издаде в интервю - много сладка, разсмя ме 😂 вика "изрежете го това", но водещата каза че няма 🤣🤣🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз харесвам Йелена, но от няколко дни не спирам да слушам целия албум на Теодора. Поне 5 любими песни си намерих в него!

Брутална! Това се казва музика! Преславо, бързо взимай албума и го прави на български! :D 
Чудесно продължение като текст на "Последен адрес" - "Жена без адрес" ! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...