Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

преди 21 часа , DrAkO каза:

adorable ,то "дискутираме" едно и също, само да се спомене Цеца и се почва. Остави хората да слушат музика, тръгнал си и ти да спасяваш света от български чалга форум. В сръбския шоубизнес няма невинни, всеки е рода с някого или си е вдигал краката пред друг.

Интересна на Гага почти бившия мъж от какво натрупа тея милиони, имаш ли информация да ни осветлиш?

 

Саня Малетич е родила първото си дете на 51-годишна вързаст. Честито.

 

 

 

Ами от какво ги е направил... първо знам, че с пари на роднина е проходил - щото в началото с Гага е нямал нищо... После тя му е била добър навигатор, макар че се изкарва просто една "уметничка душа". Главно покрай автомобилите натрупват това състояние, затова и там трудно ще поделят бизнеса след развода. В последно време се забъркал с някакви по-съмнителни сделки и на Гага това не ѝ харесало, това е част от причините за развода и пропадането на Тонката чисто личностно... Друго не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , stereoto_ каза:

Jelena да се пази, че Сека ще я прегази като тир.

Тировете не са толкова тежкотоварни колко задника на тая Сека. Баси тюлена грозен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.07.2024 г. от 21:12, Emanuela.Carey каза:

Seka Aleksić напада Карлеуша.

Кефи ме че сръбкините се хапят 24/7. При нашите от години е твърде тихо и спокойно.
IMG-5851.jpg

Като са диви селянки без основно образование и израстнали без стабилни семейства. 

А Зухра ака Сека се развежда, ще пуска и албум, който след толкова флопове се надявала да е успешен и работела с изцяло нов екип - с 2 думи, трябва да вдиха медиен шум. Отделно я нападат много за килограмите, защото и тя прекалява с фотошопа.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DrAkO каза:

Като са диви селянки без основно образование и израстнали без стабилни семейства. 

А Зухра ака Сека се развежда, ще пуска и албум, който след толкова флопове се надявала да е успешен и работела с изцяло нов екип - с 2 думи, трябва да вдиха медиен шум. Отделно я нападат много за килограмите, защото и тя прекалява с фотошопа.

 

 

Взели са Емилия за пример.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Emanuela.Carey каза:

Бресквица в челна позиция с песен без клип. Със следващия сингъл очакваме да разбие.
IMG-5906.jpg

Фактите са си факти! Любимата ми сръбска певица е първа! Размазала е всичко живо! Само така, Теодорче! 
На тая песен ще пада як секс! От сега си знам!

Следващи в списъка за хит номер 1 трябва да бъдат: Жена без адресе, Брука, Оставляш и Синема! Мачкай ги, скъпа Бруко!!! ❤️ Смажи гииииии! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Карлеуша: Теа Тайрович е оригинална и истинска, ще взриви Белградската арена. Може би е заради българския ориентал, турския, но тя е фантастична в него, браво. Много ми харесва.

Нали точно заради “българския турбо фолк” не я харесваше? Нещо си е сменила мнението на 360 градуса.

WWW.INSTAGRAM.COM

352 likes, 22 comments - srbija_showbizz on July 6, 2024
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.07.2024 г. от 12:20, Emanuela.Carey каза:

Бресквица в челна позиция с песен без клип. Със следващия сингъл очакваме да разбие.
IMG-5906.jpg

много се радвам, че милица макар и само с 3 песни премаза бизона Тея Тирович.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Брутално е видеото, даже ми харесва повече от първото в албума, но много го забави, сега може да вади по 1 клип на година от тези албуми и така следващият албум ще е след 20 години. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да е някоя на Яница. :D

Айде да ги качва, че ми е интересно. Нещо май дадоха пауза в Сърбия, не излизат много песни напоследък. 

Цеца нали концерт щеше да прави, явно ще е догодина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Дано да е някоя на Яница. :D

Айде да ги качва, че ми е интересно. Нещо май дадоха пауза в Сърбия, не излизат много песни напоследък. 

Цеца нали концерт щеше да прави, явно ще е догодина.

Догодина ще е, уж албума до края на годината. Снимала е клипове.

 

Иначе на Рада в неделя 13:00 бг време. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Северина се заклева да не стъпва в Сърбия докато “диктатора” Вучич е на власт, след като била задържана и разпитвана по политически въпроси на път за участие в Сърбия.

Карлеуша естествено се намесва и коментира, че Северина “ще гори в ада” и е по-лоша от наркотрафиканти и престъпници (вероятно има предвид Цеца).

Северина ѝ отвръща “Перуката ти стърчи от задника на Вучич”.

WWW.FOCUS-NEWS.NET

Хърватската поп звезда Северина се зарече никога да не се връща в Сърбия, докато "диктаторът“ Алекса...
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Emanuela.Carey каза:

Северина се заклева да не стъпва в Сърбия докато “диктатора” Вучич е на власт, след като била задържана и разпитвана по политически въпроси на път за участие в Сърбия.

Карлеуша естествено се намесва и коментира, че Северина “ще гори в ада” и е по-лоша от наркотрафиканти и престъпници (вероятно има предвид Цеца).

Северина ѝ отвръща “Перуката ти стърчи от задника на Вучич”.

WWW.FOCUS-NEWS.NET

Хърватската поп звезда Северина се зарече никога да не се връща в Сърбия, докато "диктаторът“ Алекса...

Това те първа ще търпи развитие.
Става интересно!

Карли бич приглася иначе няма да има паре за светски клипове.. Амин!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 11 минути, stereoto_ каза:

Милица Павлович е първата гостенка на Цеца в новит сезон на шоуто й.

Край с друждата й с Карвелюша. :D :D :D

И аз това се чудих, нали е бфф с Карла :D

a Цеца да не си е оперирала носа или са й барнали кофти снимките 🤔

Screenshot_2024-09-10_154558_optimized.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Just_Me каза:

И аз това се чудих, нали е бфф с Карла :D

a Цеца да не си е оперирала носа или са й барнали кофти снимките 🤔

Screenshot_2024-09-10_154558_optimized.png

 

253421133_269535861853995_7207174490255390711_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...