Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Не знам, но защо съм останал с впечатление, че двете тръгнаха по едно и също време и ми напомнят, като Преслава (Tanja Savic )и Галена (Slavica Cukteras) :3fdb8960598fa63e:

 

Еми те бяха единствените женски финалисти в първата сезона на Звезде Гранда и тогава Саша реши всичките (6) финалисти да ги задържи и всичките да снимат по един безплатен албум. Славица в началото беше в вързка с Жика Јакшич.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина са пускали по телевизията на Драгана Миркович...не знаех...засичал съм на Бобан Здравкович версията, която е снимана в България и дават плочката, където пише Планета Пайнер :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина са пускали по телевизията на Драгана Миркович...не знаех...засичал съм на Бобан Здравкович версията, която е снимана в България и дават плочката, където пише Планета Пайнер :3fdb8960598fa63e:

 

 

DM sat преди 10 години беше фактор, сега не е. Сега само Dragana, Boban Rajovic, Aleksander Dimi по 1000 пъти на ден :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

DM sat преди 10 години беше фактор, сега не е. Сега само Dragana, Boban Rajovic, Aleksander Dimi по 1000 пъти на ден :3fdb8960598fa63e:

А коя от музикалните телевизий е "фактор" сега?Гранд ТВ ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление в България никой от операторите не излъчва Гранд ТВ.Гледах я миналата година докато бях в Белград и ми се стори интересна - имат доста живи предавания.В София има само ДМ Сат и БН Мюзик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление в България никой от операторите не излъчва Гранд ТВ.Гледах я миналата година докато бях в Белград и ми се стори интересна - имат доста живи предавания.В София има само ДМ Сат и БН Мюзик.

 

Гранд имат много богата програма. Различни МУЗИКАЛНИ предавания. ДМ САТ вече рядко кои си поръчва песни чрез СМС на ТВ, а в това беше тяхната сила. Друг проблем много са назад с качеството в сравнение с другите телевизии и като предавания са нула в сравнение с Гранд ( или Пинк (макар че Пинк вече не е чисто музикална телевизия, но има си Pink Music)). На БН преди гледах БН Коктел с Горан Чомор, които сега е на Гранд с същото предаване но мога да призная че когато предаването вървеше на БН, повече ми харесваше.

Аз напоследък слушам музика на KCN1/2/3, макар че пускат едни и същи песни но пък на Гранд и ДМ пускат многоо фолк и народно което не ми харесва. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

При вас явно има по-голям избор - все пак сте бивша Юго република.Тука макс по 1 сръбски канал пускат.Преди години имаше Пинк Плюс на всички кабеларки, но после го спряха, защото за него се плаща, а за Дм Сат не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При вас явно има по-голям избор - все пак сте бивша Юго република.Тука макс по 1 сръбски канал пускат.Преди години имаше Пинк Плюс на всички кабеларки, но после го спряха, защото за него се плаща, а за Дм Сат не.

 

Така е. Но примерно сега аз в къщи нямам Планета а Фен ТВ имаме. Преди имахме и Планета. Зависи от кабелната и пакетите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото на 21 век ПИНК беше излъчвана от всяка кабеларка в България и около 2010 изведнъж я спряха всички май.

А те нямат ли 3-4 Пинкове? Пинк Екстра, Пинк Фолк и т.н.?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото на 21 век ПИНК беше излъчвана от всяка кабеларка в България и около 2010 изведнъж я спряха всички май.

А те нямат ли 3-4 Пинкове? Пинк Екстра, Пинк Фолк и т.н.?

Имат не 3-4 ами май са над 50 канала с тая марка.Мисля че платформата им се казва klikpink.

 

Така е. Но примерно сега аз в къщи нямам Планета а Фен ТВ имаме. Преди имахме и Планета. Зависи от кабелната и пакетите. :3fdb8960598fa63e:

Спряли са ви Планета по същата причина, поради която в България спряха Пинк и не излъчват Гранд ТВ - каналите са кодирани и за тях се плаща.Фен Тв се излъчва безплатно и некодирано, както ДМ Сат и за това кабеларките пускат него - пестят пари;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...