Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

А Sia занимава ли се с турнета? Нищо не съм чул за концерти.

Аз не я следя особено, но ме е яд, че заряза така албума.

Имаше един потенциален мегахит - ''Unstoppable''.

Не знам за турнета, но май ходи на разни концерти тук-там. Аз бих отишъл да я чуя и видя.

 

Очаквах повече да се оцени Rise :dontknow:

И аз, но и Кейти и екипа й сами са си виновни, че не стана така. Този iTunes exclusive прецака всичко- после се видя, че Spotify и радиото умишлено я пренебрегнаха. И преди беше имало такива случаи, Кейти просто трябваше да си знае какви може да се последствията.

Втората грешка беше, че премахна видеото със спортистите- то беше натрупало към 20-30 милиона, което си беше много добре като за клип със статут като на lyric видеата.

Липсата на промо също си каза думата, песента беше изпълнена само на онзи концерт в подкрепа на Хилари Клинтън и после- нищо... Дори и на Олимпийските игри взе, че не се появи... :helpsmilie:

Поне сингълът успя да стигне номер 1 в US и WW iTunes за около седмица и да получи добри отзиви от критици, което за buzz сингъл си е доста добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Taylor Swift is back in the studio again.

 

Ужас, тази змия пак ще трови..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се събудиха изведнъж тази година. Да видим каква бозица ще пусне Тейлър. :lol:

Майтапа настрани, Тейлър си пуска стабилни хитове. Последните малко флопнаха, ама все пак. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд Тейлър да издава тази година. Според мен се подготвя за титаничното завръщане догодина...

Кейти да издава още сега! Да не се мъчи да пребори comeback ерата на Тейлър след 1989!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е обложката на Love on the brain, така че сигурно скоро излиза!

 

https://pbs.twimg.com/media/Cr72rlVUIAAtOQo.jpg:large

Има и друга обложка, тази не е официална, до колкото знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Селена щеше да мачка на една сцена с Rihanna, Major Lazer, Metallica и Kendrick Lamar, но явно заради болестта си е отказала участието и на нейно място са сложили Деми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, и на официалните профили тази е постната :3fdb8960598fa63e:

Знам, но имаше друга, която бяха разпространили. :1000 (29):

Както и да е, важното е скоро да пуснат клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Селена щеше да мачка на една сцена с Rihanna, Major Lazer, Metallica и Kendrick Lamar, но явно заради болестта си е отказала участието и на нейно място са сложили Деми.

Да, отказала е да участва.

Имаше слух, че в момента е в болница и се лекува.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд Тейлър да издава тази година. Според мен се подготвя за титаничното завръщане догодина...

Кейти да издава още сега! Да не се мъчи да пребори comeback ерата на Тейлър след 1989!

И мен ме съмнява да издава тази година, нито мисля, че ще пробва метода на изненадващ рилийз.

Много от феновете й спекулират, че й предстои албум в инди рок/инди поп стил, да видим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жоре, готови ли сме за joint албума на Бионсе и Джей Зи догодина :Vishenka_05:

Абсолютно! :Vishenka_05:

А може и да не чакаме догодина, а няколко месеца...3 например :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно! :Vishenka_05:

А може и да не чакаме догодина, а няколко месеца...3 например :o

Тц, съмнявам се :D

Само се надявам да е добър албума, Бионсе много вдигна нивото, аз рок албум чаках, пък тя реши с тоя прелюбодеец да работи, аман :mf_surrender: #РазводМуДай

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тц, съмнявам се :D

Само се надявам да е добър албума, Бионсе много вдигна нивото, аз рок албум чаках, пък тя реши с тоя прелюбодеец да работи, аман :mf_surrender: #РазводМуДай

Неее, аз си ги шипвам хД Макар да е грозен и да не я заслужава :Д

Очаквам разбивация!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неее, аз си ги шипвам хД Макар да е грозен и да не я заслужава :Д

Очаквам разбивация!

Аз все още не знам какви са ми чувствата спрямо тях ;D В началото на Lemonade съм готова лично да й изготвя документите за развод, после почва All Night и рева два часа :D

 

Много различни мнения за Гага към този момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...