Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Cool for the Summer е много яка :happyppl: Не знам защо не може да се нареди в челните места, уникална песен!

 

Деми поначало е един от най-можещите и пеещи изпълнители на новото поколение звезди, но за съжаление това хем е оценено, хем не. Към Селена все още има малко по-голям интерес... и все пак и Деми доказва, че не е за подценяване. Много хора предричаха, че успехите й ще си останат само в Дисни, а тя си остана доста стабилна и след това.

 

Номер 11 всъщност не е толкова зле, но е кофти, че е на крачка от ТОП 10. Дано с втория сингъл нещата да са различни, той очевидно ще е водещ към албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми поначало е един от най-можещите и пеещи изпълнители на новото поколение звезди, но за съжаление това хем е оценено, хем не. Към Селена все още има малко по-голям интерес... и все пак и Деми доказва, че не е за подценяване. Много хора предричаха, че успехите й ще си останат само в Дисни, а тя си остана доста стабилна и след това.

 

Номер 11 всъщност не е толкова зле, но е кофти, че е на крачка от ТОП 10. Дано с втория сингъл нещата да са различни, той очевидно ще е водещ към албума.

Искам песен от сорта на Neon Lights. Любимата ми нейна :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми поначало е един от най-можещите и пеещи изпълнители на новото поколение звезди, но за съжаление това хем е оценено, хем не. Към Селена все още има малко по-голям интерес... и все пак и Деми доказва, че не е за подценяване. Много хора предричаха, че успехите й ще си останат само в Дисни, а тя си остана доста стабилна и след това.

 

Номер 11 всъщност не е толкова зле, но е кофти, че е на крачка от ТОП 10. Дано с втория сингъл нещата да са различни, той очевидно ще е водещ към албума.

Към Селина има много повече интерес. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста интересни неща в HOT 100 тази седмица. Джъстин Бийбър дебютира на номер 1, превръщайки се в най-младия изпълнител, дебютирал на върха. Cool for the Summer за огромно съжаление се качва едва на номер 11 и на практика песента губи шанса си за ТОП 10, тъй като другата седмица със сигурност ще е по-надолу... Най-голям е шока обаче при позицията на Wildest Dreams- номер 15. :o Това просто не мога да си го обясня- всичко сочеше, че сингълът ще е ТОП 5. Може би отсъствието на точките от Spotify си казва думата, там Бийбър е тотален лидер.

Точно... Както писах и малко по-горе, тоя номер с великата премиера минава един път. Този път и песента е известна, и в клипа ги няма половината моделки B - lister-ки. Песента не е лоша (но в 1989 има и по-хубави), клипът също не е лош, ама... толкова. Освен това Тайчето явно се взе на сериозно, за да пусне сингъл по едно и също време с Бийбз. Той не е пускал нищо (солово!) от доста време, народът си беше зажаднял за него.

 

Той дори и в YouTube я е смачкал - да, при клиповете я води само с 1 милион, но аудиото към What do you mean, което беше пуснато по-рано има още 34 милиона.

 

Малко прекалено се прехласвате по Суифт, What do you mean беше добро приземяване.

 

П.П. Да, това е първият номер 1 на Джъстин в Билборд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е първия номер 1 сингъл на Джъстин нали?

 

Да, досега върхът му беше Boyfriend- номер 2. Странно ми е песни като тази и Baby да не са били номер 1, но и при любимката ми Аврил беше същото- в първите си няколко най-силни години нямаше номер 1 хит.

 

Към Селина има много повече интерес. :3fdb8960598fa63e:

 

Всъщност интереса към двете постепенно се изравнява. Доста хора подценяваха Деми и не очакваха тя да прави силни песни след Дисни, но това е факт. От миналата ера Heart Attack беше супер смаш, а Neon Lights и Really Don't Care- супер популярни. От по-предишната беше същото с Skyscraper и Give Your Heart a Break. Да не говорим за Let It Go, която благодарение на филма й е най-гледаното видео от Ютуб и е по-гледано от всичко на Селена. :3fdb8960598fa63e:

Но аз и двете ги харесвам, а Селена даже я видях и отблизо няколко пъти, когато беше в БГ. Но като цяло Деми ми е любимката от двете, възхищавам се на гласа й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно... Както писах и малко по-горе, тоя номер с великата премиера минава един път. Този път и песента е известна, и в клипа ги няма половината моделки B - lister-ки. Песента не е лоша (но в 1989 има и по-хубави), клипът също не е лош, ама... толкова. Освен това Тайчето явно се взе на сериозно, за да пусне сингъл по едно и също време с Бийбз. Той не е пускал нищо (солово!) от доста време, народът си беше зажаднял за него.

 

Той дори и в YouTube я е смачкал - да, при клиповете я води само с 1 милион, но аудиото към What do you mean, което беше пуснато по-рано има още 34 милиона.

 

Малко прекалено се прехласвате по Суифт, What do you mean беше добро приземяване.

 

П.П. Да, това е първият номер 1 на Джъстин в Билборд.

 

Не знам дали да го наричаме 'приземяване', защото все още има шанс Тейлър да влезе поне в ТОП 10, което ще е добре. Но е жалко, че шансовете й за четвърти номер 1 явно са доста малки щом дори и със забележителен клип като този, промотиран на VMA, не можа да дебютира на челните места.

Но от друга страна това само доказва колко велик е рекорда на Кейти и Майкъл. Някои я водеха еднодневна комерсиалка, която със сладникавости и ремикси е достигнала 5 последователни сингъла номер 1, а ето, че Тейлър с подобна 'бонбонена', комерсиална схема и много повече продадени албуми не успява да направи повече от 3, камо ли последователни.

Но още не е късно де, макар че аз не мисля, че Тейлър и лейбълът ще продължават да се опитват да имат още номер 1 сингли от 1989. Ако искат да чупят рекорда, тепърва трябва да направят поне още 3 такива сингъла, което въобще не го виждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, досега върхът му беше Boyfriend- номер 2. Странно ми е песни като тази и Baby да не са били номер 1, но и при любимката ми Аврил беше същото- в първите си няколко най-силни години нямаше номер 1 хит.

Всъщност интереса към двете постепенно се изравнява. Доста хора подценяваха Деми и не очакваха тя да прави силни песни след Дисни, но това е факт. От миналата ера Heart Attack беше супер смаш, а Neon Lights и Really Don't Care- супер популярни. От по-предишната беше същото с Skyscraper и Give Your Heart a Break. Да не говорим за Let It Go, която благодарение на филма й е най-гледаното видео от Ютуб и е по-гледано от всичко на Селена. :3fdb8960598fa63e:

Но аз и двете ги харесвам, а Селена даже я видях и отблизо няколко пъти, когато беше в БГ. Но като цяло Деми ми е любимката от двете, възхищавам се на гласа й.

Ами например oops i did it Alain, която е най-големия хит на Бритни и една от най-силните песни за онова време никога не е била номер 1. Има много такова парадокси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, досега върхът му беше Boyfriend- номер 2. Странно ми е песни като тази и Baby да не са били номер 1, но и при любимката ми Аврил беше същото- в първите си няколко най-силни години нямаше номер 1 хит.

Всъщност интереса към двете постепенно се изравнява. Доста хора подценяваха Деми и не очакваха тя да прави силни песни след Дисни, но това е факт. От миналата ера Heart Attack беше супер смаш, а Neon Lights и Really Don't Care- супер популярни. От по-предишната беше същото с Skyscraper и Give Your Heart a Break. Да не говорим за Let It Go, която благодарение на филма й е най-гледаното видео от Ютуб и е по-гледано от всичко на Селена. :3fdb8960598fa63e:

Но аз и двете ги харесвам, а Селена даже я видях и отблизо няколко пъти, когато беше в БГ. Но като цяло Деми ми е любимката от двете, възхищавам се на гласа й.

Деми може да ти е любимка но Селина е по-хитова и популярна!!!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами например oops i did it Alain, която е най-големия хит на Бритни и една от най-силните песни за онова време никога не е била номер 1. Има много такова парадокси.

 

Ами каквото е при Oops, същото е и при Complicated- всички си мислят, че са били номер 1, но не са. :D За Gangnam Style да не говорим...

 

Деми може да ти е любимка но Селина е по-хитова и популярна!!!

 

Като цяло да, Селена още от Дисни времената беше малко над Деми. Топ 3 бяха Майли, Селена и Деми, в този ред. И сега е същото, но на мен лично ми се струва, че Деми поддържа добри позиции и е съвсем малко зад Селена. А ако тръгнем да им сравняваме гласовете... по добре да не го правим. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали да го наричаме 'приземяване', защото все още има шанс Тейлър да влезе поне в ТОП 10, което ще е добре. Но е жалко, че шансовете й за четвърти номер 1 явно са доста малки щом дори и със забележителен клип като този, промотиран на VMA, не можа да дебютира на челните места.

Но от друга страна това само доказва колко велик е рекорда на Кейти и Майкъл. Някои я водеха еднодневна комерсиалка, която със сладникавости и ремикси е достигнала 5 последователни сингъла номер 1, а ето, че Тейлър с подобна 'бонбонена', комерсиална схема и много повече продадени албуми не успява да направи повече от 3, камо ли последователни.

Но още не е късно де, макар че аз не мисля, че Тейлър и лейбълът ще продължават да се опитват да имат още номер 1 сингли от 1989. Ако искат да чупят рекорда, тепърва трябва да направят поне още 3 такива сингъла, което въобще не го виждам.

Може и да пробват още един сингъл, не за да изравняват рекорди (вижда се, че няма как), а за приходи. Това, а не славата, май е основният мотив на Тайчето.

С подчертания абзац съм напълно съгласна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами каквото е при Oops, същото е и при Complicated- всички си мислят, че са били номер 1, но не са. :D За Gangnam Style да не говорим...

Като цяло да, Селена още от Дисни времената беше малко над Деми. Топ 3 бяха Майли, Селена и Деми, в този ред. И сега е същото, но на мен лично ми се струва, че Деми поддържа добри позиции и е съвсем малко зад Селена. А ако тръгнем да им сравняваме гласовете... по добре да не го правим. :D

Селина може да няма брутален глас но има визия, харизма и явно знае как да прави нещата.

Да не говорим, че от Диснитата тя има най-сносна кариера. Ако погледнеш filmography - тя е с най-много главни роли и филми като цяло.

Нейния образ също (ако изкл. Бийбър връзката) е най-одобрявания.

Сега подписа с хитова компания.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Селина може да няма брутален глас но има визия, харизма и явно знае как да прави нещата.

Да не говорим, че от Диснитата тя има най-сносна кариера. Ако погледнеш filmography - тя е с най-много главни роли и филми като цяло.

Нейния образ също (ако изкл. Бийбър връзката) е най-одобрявания.

Сега подписа с хитова компания.

 

Селена наистина добре си подрежда нещата, кариерата й е на добро ниво. На мен лично Деми ми харесва повече, но не мога да кажа на черното бяло.

Откъм филмография Селена наистина е по-добре, но пък Деми като цяло се е съсредоточила повече върху музикалната си кариера и затова няма кой знае колко филми.

И на двете обаче все още им липсва нещо, за да преминат към лигата на най-големите като Кейти, Тейлър и т.н. В това отношение Майли е няколко крачки пред тях, макар че тя вече съвсем се излага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес излиза клипа на Wisin,Pitbull , Mohombi на Baddest girl in town. Значи все пак ще има клип. :P

 

wisin:

wisin Video #baddestgirlintown @pitbull @mohombimusic 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥#exitomundial

https://instagram.com/p/7WM1PDkFVL/

19 hours ago

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста интересни неща в HOT 100 тази седмица. Джъстин Бийбър дебютира на номер 1, превръщайки се в най-младия изпълнител, дебютирал на върха. Cool for the Summer за огромно съжаление се качва едва на номер 11 и на практика песента губи шанса си за ТОП 10, тъй като другата седмица със сигурност ще е по-надолу... Най-голям е шока обаче при позицията на Wildest Dreams- номер 15. :o Това просто не мога да си го обясня- всичко сочеше, че сингълът ще е ТОП 5. Може би отсъствието на точките от Spotify си казва думата, там Бийбър е тотален лидер.

 

Че на мен не ми излиза така класацията сега?

 

Наистина ли е най-младият, на Бритни "Бейби, още един път" :1000 (29): :1000 (29): не е ли започнала на върха?

 

На Деми Ловато е яка, заслужаваше си една десета позиция, има наистина доста успешни песни в последните години, с "Let it go" спечели доста позитиви и добре, че има разлики в нейната версия, защото иначе на Idina Menzel щеше съвсем да я засенчи, не, че Деми не е добра де.

 

За мен не е неочаквано това за "Wildest dreams", аз отначалото не вярвах много в нея, яка е, както почти абсолютно всичките ѝ песни, но просто като песен не мисля, че може да е чак хит, много е женски ориентирана просто с това "standing in a nice dress" и допълнително някак разточена и лигава може да звучи на моменти, не искам да звучи сексистко по някакъв начин, ама просто няма да стане любимата песен на мъжете, въпреки че може да им е приятна за слушане, а с това губи важна част от аудиторията. Разбира се, че те песните ѝ като цяло са си женски, това е нормално, но при някои има такъв power, който просто трудно оставя безразличност, какъвто не виждам тук, или могат да се възприемат и сериозно, и леко иронично като "Blank space".

 

На Бийбър тая песен пък ми е трудно да повярвам, че е станала номер едно, мен не ме впечатляват неговите неща.

 

Тейлър да снима и "All you had to do was stay" от тоя албум, според мен има потенциал в тази песен. 10 секунди интро и почва направо ясно, текстът се разбира, поне на мен мелодията ми е много интересна и леснозапеваема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че AYHTDWS ще стане хит, има хитово звучене, със сигурност.

 

Иначе музиката наистина рови дъното вече, тая боза на Бийбър за нищо не става, иначе на първо място. Буквално нито една песен в топ 10 не става. Watch Me зарибява, но не е качествена песен. Lean On втръсна на 3-тото слушане. ТРА-ГЕ-ДИЯ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Wildest Dreams тепърва ще се изкачва нагоре и има шансове за топ 5.

 

За следващите сингли - New Romantics & All you had to do was stay и ще видите дали няма да подобри рекорда. :3fdb8960598fa63e:

 

А и от албум с 8 милиона продадени бройки....трудно да наложиш 5-ти сингъл, че и балада на всичкото отгоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Wildest Dreams тепърва ще се изкачва нагоре и има шансове за топ 5.

 

За следващите сингли - New Romantics & All you had to do was stay и ще видите дали няма да подобри рекорда. :3fdb8960598fa63e:

 

А и от албум с 8 милиона продадени бройки....трудно да наложиш 5-ти сингъл, че и балада на всичкото отгоре.

 

Колкото и да я харесвам, нещо вече не я виждам да прави повече номер 1 хитове от този албум. Посочените песни са харесвани от феновете, но то и Style беше, плюс това беше и едва трети сингъл, а си остана на крачка от ТОП 5... А тези две песни ако са шести и седми сингъл, вече съвсем не виждам как ще стане работата... А ако решат да чупят рекорда, значи трябва да пуснат и осми сингъл и той също да стане номер 1...

Дори и някак Тейлър да успее да настигне Кейти и Майкъл, Teenage Dream пак ще си остане единственият албум с 5 последователни номер 1- просто не я знам как го направи това Кейта, страшно трудно е...

Според мен сега Тейлър ще си продължи с турнето и по някое време ще пусне последен шести сингъл с кадри от него. То е супер успешно и със сигурност ще влезе в ТОП 10 на женските турнета на всички времена!

 

А по отношение на рекорда- мисля, че и преди съм казвал, че единствената, която с лекота можеше да го счупи, беше Адел. Вече си имаше три сингъла, оставаше й да пусне само Rumour Has It и Turning Tabels и готово. После и Don't You Remember и имаше шанса да е единственият изпълнител с 6 номер 1 сингъла. Не знам защо се отказа само на 3, дано в новата ера да е различно.

Адел е и примерът как с балади и не толкова комерсиални песни можеш да продаваш 30 милиона и междувременно да правиш номер 1 след номер 1, независимо кой под ред сингъл е песента... Някакво чудовище е тази жена, да видим дали ще успее да задържи нивото поне наполовина, защото не мисля, че някой очаква втора версия на 21.

 

Обложките на Селена и Деми са страхотни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Бийбър какво ли ще каже като я види?

Селина вече е свободно момиче и не трябва да се обяснява на никой. Има една от най-силните музикални компании зад гърба и са решили така да промотират албума. Евала за което! Мисля, че при нея не се е получил ефекта ''гнус''.

Не мога да разбера защо толкова много хора я хейтват за тази снимка. Време е да разберат, че тя вече не е Дисни пикла.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми е плътно зад Селена само във фантазиите ви.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...