Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Деми е страхотна! Макар и албумът да дебютира на номер 2 в САЩ с над 77 000 чисти копия и над 98 000 копия по новата формула на Билборд, в световен мащаб е продала 186 000, което прави Confident петият най-добър дебют на жена тази година!

Много ми се иска с Ник да дойдат и в България като част от турнето, но надали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който има да пуска нещо, да пуска, че от 20 ноември нататък ще става лудница...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми липсва Лейди Гага! Искам да пусне албум възможно най-скоро и да смаже, както правеше преди.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми липсва Лейди Гага! Искам да пусне албум възможно най-скоро и да смаже, както правеше преди.

Лейди Гага има покана за ''American Horror Story 6'' но се чуди дали да приеме защото е планирала да издаде албум и турне по време на снимките за сезон 6.

 

Тя има нов сингъл, но смятай колко е "успешен", щом и тези, които я харесват, не знаят... Залезе.

Тази песен е корона в нейната кариера. Не е правена за да стане хит или популярна.

Не мисля, че тази песен някой я слуша в ежедневието си.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи гост-изпълнителят на концерта на Тейлър Суифт от турнето е била Айдина Мензъл и по случай Хелоуин са пели "Let it go", като втората си е нали Елза, а Тейлър - като Олаф. :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя има нов сингъл, но смятай колко е "успешен", щом и тези, които я харесват, не знаят... Залезе.

Мога да ти обещая, че феновете знаеха за тази песен много преди да бъде пуснат официалният запис.

И тя никога не е била правена за хит. Аман от неуспешни опити за принизяване. :mf_surrender:

Те явно билборд не разбират и затова са я направили жена на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя самата си е достатъчно принизена. Да си прави там джаз и хипстърските песни, но да не се прави на поп кралица. Попът е комерсиален, мелодичен и разпознаваем, а тя няма нищо подобно в последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кенджи изкара супер якия албум. Неслучайно спечели Гласът на Франция. Оправда и този път. Евала за гласа му, таланта му. Само за една година и нов албум, даже по-хубав от предишния му албум.

На 7 ноември ще бъде пак на наградите NRJ Music Awards.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли някакво инфо за албума на Адел?

 

Освен, че излиза на 20-ти, не знам друго.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви скандали е имало напоследък с Ариана, аз не съм видял, нещо с Биг Шон ли?

Че тя беше станала за резил преди няколко месеца, на 4-ти юли излезе някаква видео, в което казва как мрази Америка, даваха я как облизва една поничка в магазин и я връща на щанда и още какви ли не изцепки. Много противно момиче, но пък ѝ пишат много добри песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя беше станала за резил преди няколко месеца, на 4-ти юли излезе някаква видео, в което казва как мрази Америка, даваха я как облизва една поничка в магазин и я връща на щанда и още какви ли не изцепки. Много противно момиче, но пък ѝ пишат много добри песни.

 

Сериозно? :1000 (29): Отървал съм ги тия неща, хаха, макар че за първото мисля, че съм мяркал нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...