Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Мат Покора за 3-ти път излиза на сцената. Сега ще награждава, освен че пя микс и взе награда за певец на годината.

 

Да видим кой ще спечели за певица на годината.

 

Тейлър Суифт печели за международна певица- 2-ра награда за нея за тази вечер, но тя не присъства в залата.

 

В номинациите в тази категория беше и Ариана Гранде.

 

Сега Ed Sheeran ще пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 13 ноември излиза първият Коледен албум на Кайли Миноуг:

http://www.love-melody.com/2015/11/album-k...-christmas.html

 

На същата дата, когато излиза албума и на Бийбър.

 

На 6 ноември е излязъл албум на Анастейша с нейните най-големи хитове: Ultimate Collection:

http://www.love-melody.com/2015/11/album-a...collection.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излезе новата класация на Билборд и за моя голяма радост, баладичният сингъл на Мегън Трейнър "Like I'm Gonna Lose You" влиза в ТОП 10. Хубаво е, че американците оценяват не само забавните й песни, а и сериозните. Тя си е добър вокалист...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е супер, но защо чак сега се наложи? Клипът е от лятото...

Ари дебютира седма, честно казано очаквах повече, но и Адел, и The Weeknd, и Джъстин, и Дрейк са много силни в момента... явно и Шон Мендес, неговата песен е от пролетта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо на някои места зачитат песента на Ариана за провал- та тя вече е топ 10 хит и има 70 милиона гледания за по-малко от две седмици. Но просто няма как толкова бързо да стане Топ 3 при наличието на Адел, Бийбър и останалите изредени.

Чудно ми е къде ли ще се закопае Риана, когато пусне албума си след Адел. :helpsmilie: Същото се отнася и за Ариана де...

Съвсем скоро излиза и коледната песен на Кейти "Every Day Is a Holiday", из интернет вече има разни снипети с не много добро качество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес излезе първият Коледен албум на Кайли Миноуг. Албумът се слуша в spotify:

https://play.spotify.com/album/0XRlr1kD7uPfLb0RxQKt6W

 

Ей го и новия албум на Бийбър, който също излезе днес и е в spotify:

https://play.spotify.com/artist/1uNFoZAHBGtllmzznpCI3s

Link to comment
Сподели в други сайтове

И никъде го няма качен албума както е качен в spotify с акустичната версия на What do you mean.

Навсякъде го има или пиратско качен, защото е изтекъл преди да излезе днес и феновете не са доволни от изтичането и са казали, че ще го слушат чак като вече е излязъл днес. Или го има качен с ремикс на What Do You Mean с Ариана Гранде. Акустичната версия я има само в itunes изданието на албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да се насилих да слушам новия албум на Джъстин Бийбър и да ми хареса, е не можах да го харесам. Единственото, което ми хареса е акустичната версия на What Do You Mean. Не знам защо толкова хора са луди по Бийбъра, че чак и Ариана Гранде пее с него в ремикса на What Do You Mean. Музика за лапетата, не и за мен.

 

Това е милион пъти по-хубаво новото на Gente De Zona и Марк Антъни новия им сингъл от днес:

 

 

 

Искам и Рики с Gente De Zona. Толкова ще му отиват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Vevo са изтрили милиони гледания на някои клипове. Причината не е изяснена. Дали е защото са нереални или...? :blink:

Мен много ме съмнява всички 'пострадали' да са пазарували гледания. Примерно Hello Kitty едвам-едвам стигна до 100 милиона и няма логика да са му купили толкова малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Vevo са изтрили милиони гледания на някои клипове. Причината не е изяснена. Дали е защото са нереални или...? :blink:

Мен много ме съмнява всички 'пострадали' да са пазарували гледания. Примерно Hello Kitty едвам-едвам стигна до 100 милиона и няма логика да са му купили толкова малко.

 

И на кой са изтрили?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на кой са изтрили?

 

В ATRL има доста изредени, но най-шокращата цифра е на Good for You- спаднал е със 76 милиона. :blink:

Bitch I'm Madonna има 25 милиона по-малко, но много ме съмнява точно пък Мадона да е купувала фалшиви гледания, иначе щеше да го направи и с предните си клипове тази ера, да не говорим че на нея сигурно въобще не й дреме колко милиона има.

Hello Kitty е спаднал с 6 милиона, Flashlight- с 47 милиона и т.н... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В ATRL има доста изредени, но най-шокращата цифра е на Good for You- спаднал е със 76 милиона. :blink:

Bitch I'm Madonna има 25 милиона по-малко, но много ме съмнява точно пък Мадона да е купувала фалшиви гледания, иначе щеше да го направи и с предните си клипове тази ера, да не говорим че на нея сигурно въобще не й дреме колко милиона има.

Hello Kitty е спаднал с 6 милиона, Flashlight- с 47 милиона и т.н... :helpsmilie:

Не виждам промяна при ''Good for you''.

Вчера имаше 189 милиона, днес 190.

Съмнява ме толкова голям хит да има купени гледания. ;)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам промяна при ''Good for you''.

Вчера имаше 189 милиона, днес 190.

Съмнява ме толкова голям хит да има купени гледания. ;)

 

Възможно е в някой по-нататъшен ъпдейт да видим по-ниска цифра.

Но и мен би ме изненадало толкова голяма част от милионите на Good for You да са нереални, голям хит си беше. А и повтарям, че при клипове като тези на Аврил и Мадона въобще няма логика да са купувани гледания.

То май не е задължително самите изпълнители или лейбъли да са купувачите де... Дали обикновен, страничен човек може да заплати за фалшив трафик?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно е в някой по-нататъшен ъпдейт да видим по-ниска цифра.

Но и мен би ме изненадало толкова голяма част от милионите на Good for You да са нереални, голям хит си беше. А и повтарям, че при клипове като тези на Аврил и Мадона въобще няма логика да са купувани гледания.

То май не е задължително самите изпълнители или лейбъли да са купувачите де... Дали обикновен, страничен човек може да заплати за фалшив трафик?

 

Може страничен, но едва ли обикновен, чок пара си е. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може страничен, но едва ли обикновен, чок пара си е. :1000 (29):

 

Наистина са си доста парички 76 милиона гледания (по схемата на кака ви Кама излизат 76x300= 22 800$), но кой знае, може някой супер богат фен да е решил да подпомогне... :1000 (29):

Но не знам, нещо гнило има... Дори и аз, като фен на Деми, не мисля, че е възможно Cool for the Summer да има повече гледания от Good for You...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...