Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Обичат се Деми и Уилмър:

 

Demi Lovato @ddlovato:

#bae 💜💞💜

Wilmer Valderrama

741448120544.jpg

14 hours ago

 

Утре Деми и Селена ще пеят на Американските музикални награди. Джей Ло ще води наградите.

Стискам палци на Рики за утре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продажбите на Адел надминават всички очаквания! За първия ден е продала 900 000 САМО в iTunes! :o 100% сигурно е, че в САЩ ще счупи рекорда на Бритни за най-добра първа седмица на жена и 99% сигурно, че ще счупи и този на NSYNC за най-добра първа седмица изобщо! Възможно е само в САЩ да продаде 3 милиона, а не ми се мисли в световен мащаб какво ще става... :helpsmilie:

Тази жена е тотален феномен, издуха абсолютно всички в и никой не може да й е конкуренция! Това просто си е най-голямата звезда на новото време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продажбите на Адел надминават всички очаквания! За първия ден е продала 900 000 САМО в iTunes! :o 100% сигурно е, че в САЩ ще счупи рекорда на Бритни за най-добра първа седмица на жена и 99% сигурно, че ще счупи и този на NSYNC за най-добра първа седмица изобщо! Възможно е само в САЩ да продаде 3 милиона, а не ми се мисли в световен мащаб какво ще става... :helpsmilie:

Тази жена е тотален феномен, издуха абсолютно всички в и никой не може да й е конкуренция! Това просто си е най-голямата звезда на новото време.

За 2 дни продажбите САМО в САЩ са 1,9 млн. вече... Очаква се над 3 млн. в САЩ и над 2 млн. в другите държави.. Лудница..

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За 2 дни продажбите САМО в САЩ са 1,9 млн. вече... Очаква се над 3 млн. в САЩ и над 2 млн. в другите държави.. Лудница..

 

Тотална лудница, при това... Аз си очаквах Адел да чупи рекорди с гигантски цифри, но въпреки това съм смаян... И същевременно радостен, че подобен тип музика е докоснала толкова хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана щяла да пуска албума първо в Tidal и после по другите места... Така де, да си подсигури автогола... :helpsmilie:

Така или иначе отлага излизането му 100 пъти по-добре да го отложи още веднъж! Ще изглежда като мишка с 200-300 хиляди копия първата седмица, пред 3-те милиона на Адел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така или иначе отлага излизането му 100 пъти по-добре да го отложи още веднъж! Ще изглежда като мишка с 200-300 хиляди копия първата седмица, пред 3-те милиона на Адел.

 

Не мога да й се начудя на Риана какво прави тази година. Безкрайно отлагане на албума, премиери в TIDAL, хаотично пускане на нови и нови сингли... А сега и този нов брутален автогол да се конкурира с Адел... :helpsmilie:

 

BTW, Коледният клип на Кейти за H&M трябва да излезе днес, чакам с интерес. В нет-а вече има една доста дълга реклама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2,3 млн. за 3 дни в САЩ, прогнозни за седмицата: 2,9 млн.

 

Ойде рекорда на ЕнСинк :)

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей го Бийбъра директно на номер 1 с новия си албум в Билборд 200. Нищо, че имаше скандали доста около него, уж мразен,а пак е номер 1:

http://www.billboard.com/charts/billboard-200

 

А в Hot 100, повечето му песни от албума са в топ 5:

http://www.billboard.com/charts/hot-100

 

Единствено Адел му е конкуренция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли е дългоочакваната коледна песен на Кейти?

 

Да, всички очакваха да е официално издадена, но всъщност Кейти не е потвърждавала такова нещо и затова ще си я слушаме само в рекламата. :D

Btw, VEVO потвърдиха, че някои гледания са изчезнали заради бъг. Започнаха да го оправят и Good for You вече си е ОК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Бийбър, показа на всички как се прави. И че имиджа не е всичко, ако музиката ти наистина е добра. Сега спокойно може да си търси нови хейтъри, защото старите му станаха фенове. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Бийбър, показа на всички как се прави. И че имиджа не е всичко, ако музиката ти наистина е добра. Сега спокойно може да си търси нови хейтъри, защото старите му станаха фенове. :D

Аз чак фен не съм му станала, но телефонът ми звъни с една изчанчена версия на What do you mean. Никога не съм го понасяла, но албумът му е добър.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък след като днес изслушах всичките песни от новия албум на Бийбър с превод, учудващо, харесаха ми текстовете.

 

"Sorry" много ми харесва, особено с излълнението му на вода на Американските музикални награди от неделя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нещо съм изпуснал. Някой ще обясни ли какво точно става с Бийбър - две години не се явяваше никакъв, малко скандали със Селена Гомез, малко рев на награди, защото се бил завърнал (той никога не си е тръгвал) и хоп - рекорди, номер 1-та, хитове и т.н. Нещо от цялостната картина ли не схващам или на Запад съвсем си загубиха акъла, след като им се появява същия певец, който не са харесвали през 2013, който през 2015 вече се ядва?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нещо съм изпуснал. Някой ще обясни ли какво точно става с Бийбър - две години не се явяваше никакъв, малко скандали със Селена Гомез, малко рев на награди, защото се бил завърнал (той никога не си е тръгвал) и хоп - рекорди, номер 1-та, хитове и т.н. Нещо от цялостната картина ли не схващам или на Запад съвсем си загубиха акъла, след като им се появява същия певец, който не са харесвали през 2013, който през 2015 вече се ядва?

 

На 13 ноември пусна новия си албум "Purpose"- в деня на атентатите. Тази седмица в новото класиране на Билборд 200 за албуми, албумът влиза директно на номер 1. В неделя той пя на Американските музикални награди 3 песни от новия си албум като хита "What do you mean", "Sorry" и "Where are you now".

"What do you mean" я изпя в по-бавна версия, а "Sorry" беше пеене и танци във вода- беше много яко с водата.

В Шоуто на Елън беше тези дни и там за новия си албум.

 

http://www.billboard.com/articles/columns/...-charts-purpose

 

http://www.billboard.com/biz/charts/the-billboard-200

 

 

 

А това взе награда на Aмериканските музикални награди в неделя:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да ви кача изпълненията от наградите на Селена, Деми, Бийбъра, Джей Ло, че никъде ги няма с хубаво качество в youtube. Пък аз нали ги свалих наградите.

 

Бийбъра закри наградите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да ви кача изпълненията от наградите на Селена, Деми, Бийбъра, Джей Ло, че никъде ги няма с хубаво качество в youtube. Пък аз нали ги свалих наградите.

 

Бийбъра закри наградите.

Ако можеш моля те качи и на Ариана, уникална е :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...