Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

  • 2 weeks later...

Очаква се доста интересна година за попа... Албуми от Кейти Пери, Лейди Гага, Бритни Спиърс, Риана, може би и Тейлър Суифт, Шакира, Аврил Лавин... Адел също ще продължи да развива своя... Абе направо нямам търпение да видя какво са ни подготвили, дано всичко да се получи по план и да си имаме всичките тези тави в близките месеци.

Дано дългото моткане на Кейти да не й се отрази зле, а за това на Аврил и Бритни пък съвсем не знам какво да кажа. :helpsmilie: Хайде, Аврил горе-долу я разбирам, че имаше лаймска болест и това я забави, не че и попринцип не се мотае като за световно... Но Бритни трябваше още миналата година да е пуснала нещо, и без това годината не беше сред най-силните за попа и имаше шанса да изпъкне с нещо яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаква се доста интересна година за попа... Албуми от Кейти Пери, Лейди Гага, Бритни Спиърс, Риана, може би и Тейлър Суифт, Шакира, Аврил Лавин... Адел също ще продължи да развива своя... Абе направо нямам търпение да видя какво са ни подготвили, дано всичко да се получи по план и да си имаме всичките тези тави в близките месеци.

Дано дългото моткане на Кейти да не й се отрази зле, а за това на Аврил и Бритни пък съвсем не знам какво да кажа. :helpsmilie: Хайде, Аврил горе-долу я разбирам, че имаше лаймска болест и това я забави, не че и попринцип не се мотае като за световно... Но Бритни трябваше още миналата година да е пуснала нещо, и без това годината не беше сред най-силните за попа и имаше шанса да изпъкне с нещо яко.

Бритни никъде не е потвърдила, че следващия й албум ще излезе тази година. Преди няколко месеца преподписа договора за резиденцията си във Вегас до края на 2017-та, така че ако не се появи спад продажбите на билети не се надявайте много на нови неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни никъде не е потвърдила, че следващия й албум ще излезе тази година. Преди няколко месеца преподписа договора за резиденцията си във Вегас до края на 2017-та, така че ако не се появи спад продажбите на билети не се надявайте много на нови неща.

 

Е тя направо си е тръгнала да се отказва, като гледам... 1000%20(29).gif След не толкова успешна ера с едва два сингъла, като Britney Jean, трябваше да се засили да пусне нещо още в края на следващата, най-късно по-следващата. А сега излиза, че може да не пуска нищо и по-по-следващата.1000%20(29).gif

 

Аз някъде четох, че уж подготвяла албум и щяла да го пусне тази година, но ще видим, то и за миналата се говореше същото, а накрая... само Pretty Girls. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя направо си е тръгнала да се отказва, като гледам... 1000%20(29).gif След не толкова успешна ера с едва два сингъла, като Britney Jean, трябваше да се засили да пусне нещо още в края на следващата, най-късно по-следващата. А сега излиза, че може да не пуска нищо и по-по-следващата.1000%20(29).gif

 

Аз някъде четох, че уж подготвяла албум и щяла да го пусне тази година, но ще видим, то и за миналата се говореше същото, а накрая... само Pretty Girls. :D

От 2007-ма се говори, че Бритни иска да сложи край на кариерата си, но е обвързана със сериозни договори и ще остане без пукната стотинка ако го направи. Дали е вярно не мога да кажа, но се вижда, че не работи с много желание.

 

Иначе да, тя записва разни неща, но предполагам повечето изпълнители правят това постоянно, това нищо не значи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни и да иска, не може да сложи край на кариерата си не толкова заради загробащи договори, а защото вече поредна петилетка е юридически несъстоятелна да взима такива самостоятелни решения. Щото я обявиха за луда, и е под опеката на баща си и някъф адвокат дългосрочно.

 

Друг е въпроса дали иска - докато касират приходи, закво да се хабят с нов албум? Другия бизнес си върви, в албумите отдавня няма кинти, сериозните мангизи падат от турнета, или в нейния случай - от гиговете в Лас Вегас, които явно са по-сладки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни и да иска, не може да сложи край на кариерата си не толкова заради загробащи договори, а защото вече поредна петилетка е юридически несъстоятелна да взима такива самостоятелни решения. Щото я обявиха за луда, и е под опеката на баща си и някъф адвокат дългосрочно.

 

Друг е въпроса дали иска - докато касират приходи, закво да се хабят с нов албум? Другия бизнес си върви, в албумите отдавня няма кинти, сериозните мангизи падат от турнета, или в нейния случай - от гиговете в Лас Вегас, които явно са по-сладки.

Да, това с баща й също го има. Има какви ли не теории относно поведението й, от това, че е загубила гласа си, до конспирации, че истинската Бритни е умряла през 2007-ма. Истината никога няма да излезе наяве.

 

 

А концертите във Вегас на нея й отговарят, защото хем изкарва милиони, хем си стои в къщи. След всеки концерт се качва на самолета и се прибира в Лос Анджелис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде може ли да видя продажбите на ''Revival''?

 

На 7-мо място е в Топ 200 албуми, значи са доста добри.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде може ли да видя продажбите на ''Revival''?

 

В края на 2015 бяха към 210 000 в САЩ и 420 000 по света. Не знам как е в момента, но навярно пак се въртят някъде около тези числа. За съжаление такова е положението при продажбите на почти всички изпълнители днес- максималният брой не стига повече от 500 000 - 1 000 000. Трябва да се направи нещо по въпроса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази седмица е продала общо 57 хиляди, което не е зле.

Надявам се, че ''Hands to mysеlf'' и следващия сингъл ще помогнат на албума и ще достигне милион продажби.

 

Тази ера със сигурност й е най-силната досега- два супер хита, средно успешен албум, а сега и още един заформящ се хит. Според мен Hands to Myself ще последва съдбата на предните два сингъла и ще стигне най-малкото ТОП 10.

 

BTW, тук май не сме коментирали, че след като дебютира с 3 милиона продажби само в САЩ, Адел продължи да стои на лидерското място с по още някое и друго милионче на седмица. :D Не знам просто как го прави, крайно необяснимо е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

After releasing the last single from '1989', Taylor Swift is reportedly taking a two year break from making music.

 

Айдее чак до 2018 без нова музика..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

After releasing the last single from '1989', Taylor Swift is reportedly taking a two year break from making music.

 

Айдее чак до 2018 без нова музика..

 

Ами всеки изпълнител си прави почивка. За Рики какво да кажа 6 години като се беше оттеглил. Аз си го знам как го чаках.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази ера със сигурност й е най-силната досега- два супер хита, средно успешен албум, а сега и още един заформящ се хит. Според мен Hands to Myself ще последва съдбата на предните два сингъла и ще стигне най-малкото ТОП 10.

 

BTW, тук май не сме коментирали, че след като дебютира с 3 милиона продажби само в САЩ, Адел продължи да стои на лидерското място с по още някое и друго милионче на седмица. :D Не знам просто как го прави, крайно необяснимо е.

 

Ами няма го в Спотифай, като за начало, това отговаря ли ти на въпроса що има такива добри продажби?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами няма го в Спотифай, като за начало, това отговаря ли ти на въпроса що има такива добри продажби?

 

Спотифай може да е фактор най-много за това, че Адел стигна 3 милиона първата седмица, а не остана 'само' с 2... :D Но основният фактор си е самата Адел- тя е някакъв невероятен феномен за времето си. Постоянно ми е кеф като се сетя какъв изпълнител издуха всички и се настани на заслуженото си място номер 1.

 

А това за дългата пауза на Тейлър се говори от доста време, но се съмнявам да чака чак толкова дълго. Може би този път просто ще прекъсне традицията си да пуска албум на всеки две години, и чак догодина ще представи нещо ново. Тъкмо тази година няма да е заплаха за Кейти и Гага. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужена почвика ще си направи Тейлър, след супер успешни песни, турне, продажби, албумът все още е топ 10. Време ѝ е за почивка. И съм сигурен, че ще смаже отново всичко що диша през 2018-9!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Building Pop Radio Airplay Chart (after 6 days): @selenagomez' #SameOldLove pulls ahead of @justinbieber's #Sorry.

 

Щом Селена мина ''Sorry'' и ''Hello'', значи определено става все по-хитова! Не очкавах такъв успех за тази песен.

Бавно се разви, но пък перфектно!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Песента на отцепилия си от "Уан дайрекшън" не я спирам трети ден ... клип, текст, музика ... направо е на светлинни години пред това, което момчетата са правили.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на отцепилия си от "Уан дайрекшън" не я спирам трети ден ... клип, текст, музика ... направо е на светлинни години пред това, което момчетата са правили.

 

Абсолютно! Страхотна песен, думи нямам!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...