Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Песента на отцепилия си от "Уан дайрекшън" не я спирам трети ден ... клип, текст, музика ... направо е на светлинни години пред това, което момчетата са правили.

 

Само погледът му в клипа е мега безизразен. :mf_surrender: Сега ходи по интервюта и разправя как не е искал да е в бандата, как продуцентите са диктували всяка стъпка и не са ги оставили да бъдат себе си. Това, че е така - така е. Но без годините в групата никога нямаше да има този трамплин и връзки сега, за да направи самостоятелна кариера.

Иначе One Direction можеше да бъдат спасени и да не се стига до тази "временна" раздяла. Трябваше да разнообразяват откъм стилове, да им се дава и почивка от време на време. А те ги изстискаха, докато са още млади и ги вкараха в някакви граници. В последните им два албума почти няма песни за света.

В първите години - мега весели и безгрижни, а сега като ги погледнеш - смачкани отвсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Айде на новия световен хит :)

 

П.С. "АНТИ" на Риана е страхотен! Имам само забележка към първият сингъл - това е една от малкото слаби песни в албума! Избрали са я за сингъл, само защото е дует с Дрейк, жалко. Надявам се задължително да презентира Desperado, Needed Me, Love On The Brain или Kiss It Better, както и невероятната балада Close To Me. Много са песните с потенциал, усещам, че Риана ще мачка!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Зейн наистина е голяма зарибявка, клипът също е добър. Вярно ли е, че и Хари Стайлс е напуснал One Direction?

 

One Direction се разделиха "временно". Хари Стайлс е напуснал мениджмънта на бандата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Taylor Swift: 7 Grammy Awards

Lady Gaga: 6 Grammy Awards

Mariah Carey: 5 Grammy Awards

Katy: Perry

 

Rihanna: 13 #1s, 8 Grammy's

Beyonce: 5 #1s, 20 Grammy's

Nicki: 5 abortions

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на отцепилия си от "Уан дайрекшън" не я спирам трети ден ... клип, текст, музика ... направо е на светлинни години пред това, което момчетата са правили.

 

Палец.

Парчето е жестоко.

Единственияt, който харесвах от групата е той.Другите са толкова безлични :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се кефя как Зейн направи по-голям хит от който и да е на Дайрекшъна. Заслужава го, макар да е някаква лекенце тип Бийбър.

 

А аз не спирам чалгийката на Sia - Cheap Thrills. Това, ако го пусне като сингъл, ще стане страшен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се кефя как Зейн направи по-голям хит от който и да е на Дайрекшъна. Заслужава го, макар да е някаква лекенце тип Бийбър.

 

А аз не спирам чалгийката на Sia - Cheap Thrills. Това, ако го пусне като сингъл, ще стане страшен хит.

Ха, наистина има малко пайнерска жилка в песента :D Но пък е супер приятна.

 

От събота 99% от музиката, която слушам е или

 

 

 

или

 

 

 

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Това ще бъде голям хит!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Това ще бъде голям хит!

Да, само дето тоя борсук Шон Пол разваля всяка песен, в която се включи. Оригиналната е 1000 пъти по-яка, а тая е на границата да ме дразни дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият албум на Талия ще бъде на испански и английски.

Преди дни тя приключи записите по албума

Ще има и няколко дуета, сред които с Джей Ло и Енрике Иглесиас.

 

Талия, направи нещо и с Рики, защото го обожаваш. Двамата много си паснахте в Испанските Миньони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Не знам за вас, но мен Мегън Трейнър все повече ме радва... :1000 (29): Първият й албум беше доста добър, а сега като гледам е решила да смени насоката и вече да не е чак толкова 'бонбонена'. :D

Новото парче е много здраво, припомня ми старите хитове на Бритни, Спайс Гърлс, Destiny's Child от детството, очевидно такава е и целта...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Нали трябваше нов сингъл да излезе от Бритни ? :mf_surrender:

А албума скоро...

Да, ще пуска нов сингъл на име Make Me (Oooh), поне според ATRL... :D

 

Трети сингъл от албума на Адел- Send My Love (To Your New Lover)! Много добър избор- радвам се, че най-накрая е решила да заложи на някоя по-закачлива песен. Хитът се очертава да е титаничен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Katy Perry бая дълга почивка си взе. Да взима да се стяга вече, искам нов избухващ хит. :band:

Мани, нея не искам да я коментирам... :1000 (29): Сега се говори, че албума за 2016 можело да се отложи за 2017... :helpsmilie: Не знам защо и тя реши да си бие автогол с такава огромна пауза. Изпълнители като Гага и Аврил се сринаха след толкова моткане, само Адел можеше да си позволи повече от 1-2 години почивка. А Кейти няма сингъл от почти 2, а навярно ще станат и повече ако наистина е решила да се помотае още.

Поне в личен план изглежда щастлива с Орландо. Много ми допадат като двойка, даже бих се накефил той да участва в някой нейн клип... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мани, нея не искам да я коментирам... :1000 (29): Сега се говори, че албума за 2016 можело да се отложи за 2017... :helpsmilie: Не знам защо и тя реши да си бие автогол с такава огромна пауза. Изпълнители като Гага и Аврил се сринаха след толкова моткане, само Адел можеше да си позволи повече от 1-2 години почивка. А Кейти няма сингъл от почти 2, а навярно ще станат и повече ако наистина е решила да се помотае още.

Поне в личен план изглежда щастлива с Орландо. Много ми допадат като двойка, даже бих се накефил той да участва в някой нейн клип... :1000 (29):

Тя поне правеше яки песни с новаторските клипове. Не знам какво ще прави с албума, но поне сингъл да изкара това лято. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя поне правеше яки песни с новаторските клипове. Не знам какво ще прави с албума, но поне сингъл да изкара това лято. :mf_surrender:

Даам, супер си е Кейти, само не съм сигурен как ще й се отрази толкова голяма пауза, не трябваше да прави такава. Но все още се надявам да имаме сингъл и албум до края на годината, пък ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...