Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Ще избухне от нищото като Адел. :3fdb8960598fa63e:

И аз така си мисля.

Разликата м/у нашите звезди и тези извън границата е, че не се издържат с песни и може да пускат само по 1 песен на 2,3 години. Повече ги търсят за реклами, интервюта и т.н. и изкарват луди пари така. Може би затова повечето поп певци си позволяват толкова дълги почивки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не мисля, че 2 години почивка са много след ера като тази на Кейти. Да не говорим, че турнето й не приключи толкова отдавна. Тя вече не е дебютанта и едва ли се притеснява, че публиката ще я забрави, дори напротив, колкото повече я няма толкова по-успешна ще е следващата ера.

 

Виж при Гага нещата са съвсем други, последният й албум беше пълен провал и излезе толкова отдавна. Кариерата й върви от инерцията на първите й два албума, а масовата публика дори не подозира, че е жива...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих бил много доволен ако дългото отсъствие на Кейти й се отрази както при Адел. Но още ми е някак странно как след ера като Teenage Dream отсъства само година, а след PRISM се очертават повече от две. Но Super Bowl и успешното турне бяха доста актуални през 2015 и на практика почивката й започна чак към края на годината. Дано отсъствието от сцената и любовта са я заредили с емоциите за създаването на нещо, което да остане във времето.

 

А за Гага не мисля, че се е загубила чак толкова. Просто хората вече не я приемат за чак толкова актуална поп певица, иначе покрай джаз албума, разнообразните изпълнения и нормалната визия започна да си гради имидж и пред друга част от аудиторията. А AHS й се отрази добре на актьорската кариера, която беше доста оплювана преди това. Но и тя нещо започна пак да се мотае и да си губи инерцията от последно време, а не трябваше. Още миналата година трябваше да пусне поп албум, заедно с участието в сериала. Но може и тази година да го направи, доколкото разбрах ще участва и в следващия сезон. Но да не се бави повече, нейната ера беше по-неуспеша от тази на Кейти и трябваше да издаде нещо скоро след ARTPOP.

Link to comment
Сподели в други сайтове

US Sales:

 

ANTI: 370,000 (2 months)

Lemonade: 500,000 (4 days)

 

Кралицата мачка! :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

пп. Новата песен на Бритни в понеделник!

:o Не знаех, че леля Бритни ще изкарва песен. Дано да е нещо като Work Bietch

Link to comment
Сподели в други сайтове

:o Не знаех, че леля Бритни ще изкарва песен. Дано да е нещо като Work Bietch

 

E тя и албум скоро ще пуска, и Кристина Агилера с нов албум тази година... но тяхното време мина :mf_surrender:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

E тя и албум скоро ще пуска, и Кристина Агилера с нов албум тази година... но тяхното време мина :mf_surrender:

Според мен още има потенциал в тях, но трябва да се стегнат. Искам от тях по-различни ери от Britney Jean и Lotus.

И за Марая Кери преди години хората си мислеха, че й е минало времето, но тя се завърна с The Emancipation of Mimi и отново разби. После пак западна де, но поне показа, че един изпълнител винаги може да стане интересен отново. За Мадона да не говорим...

Ако през тази година излязат всичките албуми, за които се говори, ще е нещо страшно- Бритни, Кристина, Кейти, Гага, за Риана се говори че ще пуска още един, на Мегън Трейнър и Ник Джонас също могат да са доста силни предложенията... Като гледам Тейлър вече прекрати ерата 1989 и като нищо може да реши и тя по традиция да се завърне с нещо ново есента или зимата. Но за нея се съмнявам. Така или иначе сега е по-добре първо другите да пуснат нещо. Към тях с известно колебание ще добавя и любимката си Аврил, от която не съм се отказал, но напоследък ми се струва, че тя самата се е отказала- гледам я, че по цял ден качва снимки от екскурзии, почивки, хотели, плажове, палми и т.н... :1000 (29): А албум няма от почти три години, да не говорим от колко време няма мега хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана мачка в момента. "Work" е най-големия хит за 2016, онази с черни-белия клип също се харесва и сега с Calvin Harris е брутална.

Време беше да се завърне, и нея я чакахме повече от необходимото. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никаква премиера не е била насрочвана за днес! Беше обявено, че днес ще има голяма новина за Бритни, нищо не е споменавано за нови парчета. Новината е че ще изпълни най-големите си хитове на наградите на Билборд.

Не знам от къде тръгна това за албума, който щял да излезе през май, но изобщо не се надявайте! Каквато е малоумна Брита сигурно пак ще си пусне албума заедно с новите тави на Гага и Кейти Пери за да се закопае съвсем!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никаква премиера не е била насрочвана за днес! Беше обявено, че днес ще има голяма новина за Бритни, нищо не е споменавано за нови парчета. Новината е че ще изпълни най-големите си хитове на наградите на Билборд.

 

Това за най-големите хитове го прочетох но и премиера на Make me (ohhh) ще правела тогава, па как ще бъде ще видим :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за най-големите хитове го прочетох но и премиера на Make me (ohhh) ще правела тогава, па как ще бъде ще видим :3fdb8960598fa63e:

Има такива слухове, че клипа ще излезе по време на наградите, че ще обяви датата на, която ще излезе албума и т.н. Но като дългогодишен фен на Бритни познавайки метода й на работа, това ми звучи като виц.

 

Най-вероятно ще изпее (на плейбек, разбира се) три-четири песни и ще се прибере у тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Britney Spears' new single 'Make Me (Ooh)' has reportedly been pushed back to a "late summer" release.

 

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Ох, и Аврил миналата ера се мотаеше и отлагаше така и накрая не искам да си спомням докъде стигна с албума... :helpsmilie:

 

Къде мога да гледам наградите на Billboard? :girl_cry2:

Ето тук долу дават нещо, май Червеният килим... Не знам дали после ще излъчват и Наградите.

http://www.billboard.com/articles/news/bbm...pet-live-stream

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз намерих това и за сега ми върши работа. Дано излъчат и наградите. :D Благодаря иначе :)

За нищо.

Много ми се гледат Наградите, ама хич не ми се чака, заспивам вече... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми се гледат, а са чак в 3. :D До 3 ще чакам, но от 3 нататък не знам как ще процедирам. :D

Тази година ще е интересна, макар и да не пее някоя от любимките ми Кейти, Аврил, Тейлър... Микса на Бритни изглежда интересен, жалко че няма да представи новата песен. А Адел май клипа на Send My Love ще промотира, нямам търпение да го видя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...