Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Много се радвам, че вече не съм онези фенове на Брини, които очакват нещо вълнуващо от нея. С времето просто приех, че нищо такова няма да се случи и причините за това са безброй. Изпълнението беше горе-долу добре, но си личеше, че госпожа Спиърс и този път не си е дала много зор при подготовката. Избора на песните е повлиян от шоуто й във Вегас, но все пак остава меко казано странен. Плейбека вече си е нещо нормално за нея, минаха 12 години от последното й изпълнение на живо, дори най-големите оптимисти не се надяват, че ще пропее.

 

Като цяло добър пърформърс, като се има на в предвид състоянието на кариерата й и че вече не е в топ-а.

Link to comment
Сподели в други сайтове

RedOne has finished 8 songs with Lady Gaga for her next album! He's produced Poker Face, Bad Romance and other hits! :Vishenka_05:

Това е много добра новина, винаги са създавали много яки неща заедно. Дано само да не реши пак да се прави на много арт и да включи само некомерсиални песни в албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че този път на Адел и се получи..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че този път на Адел и се получи..

И аз не съм сигурен какво да си мисля за нея... Много се притеснявам да не се получи като при Гага, но все си мисля, че няма. Следващият албум ще е решаващ, ако се сети да го издаде в близките 10 години. :1000 (29):

Какво стана с тази Кейти бе, за нея вече само някакви лайфстайл новини за любовни триъгълници чета? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не съм сигурен какво да си мисля за нея... Много се притеснявам да не се получи като при Гага, но все си мисля, че няма. Следващият албум ще е решаващ, ако се сети да го издаде в близките 10 години. :1000 (29):

Какво стана с тази Кейти бе, за нея вече само някакви лайфстайл новини за любовни триъгълници чета? :roll1:

 

Да пусне "I Miss You" или "Million Years Ago", има шанс за голям хит!

 

Иначе, да.. крайно време е те с Гага да се събудят от дългия сън, който си дадоха...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде отписахте Адел и защо...

О не, не сме я отписали... Но и третия сингъл, като втория, се развива много тромаво, изненадан съм.

 

Да пусне "I Miss You" или "Million Years Ago", има шанс за голям хит!

 

Иначе, да.. крайно време е те с Гага да се събудят от дългия сън, който си дадоха...

Million Years Ago- задължително! Макар че не я знам дали въобще ще пуска още сингли, в миналата ера всичко й беше на номер 1 и си остана само с три, а в настоящата нещата не вървят много добре след Hello и може да реши да закрие страницата "25" по-скоро, отколкото ни се иска.

При Гага голямо мотаене пак, миналия път й се отрази доста зле и не знам защо доброволно си го причинява отново. След успешна ера се чака максимум година, година и нещо, а след неуспешна дори по-малко. Същото и при Кейти. Какви са тия моткания по 2-3 години, не знам...

 

Хайде, поздрав с Бритни, която пък тотално заряза всичко, но все още си има класики, които кефят на макс... :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво очаквате от албума на Фърги ?

Беше много успешна и като соло артист и в Black Eyed Peas

Единствената печелила певица на годината на МТВ наградите (2007) когато смениха концепта... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Interscope са потвърдили, че до края на годината ще излезне новия албум на Лейди Гага.

Селена Гомез е записала 8 нови песни! Очаква се скоро видеото на ''Kill em with kidness''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, изглежда ми много скучен.. Дано да греша..

Напомня ми на ''Good for you''.

Клипа няма да е нищо особено.

Като се замисля от тази ера няма някакъв клип за който да кажеш ''УАУ''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Напомня ми на ''Good for you''.

Клипа няма да е нищо особено.

Като се замисля от тази ера няма някакъв клип за който да кажеш ''УАУ''.

Е, Formation, Hands to myself, BBHMM, според мен са яки клипове.

Но пък то и като се зачудиш, за Kill Em With Kindness какъв друг клип да пусне освен имиджов?.. Може да добави и танци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Formation, Hands to myself, BBHMM, според мен са яки клипове.

Но пък то и като се зачудиш, за Kill Em With Kindness какъв друг клип да пусне освен имиджов?.. Може да добави и танци.

Говоря за ''Revival''.

Наистина ''Hands'' е добър но доста по-слаб от ''Come and get it'' или ''THWWIW''.

В клипа ще има танци. ;)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана трепе с хитове тая година!

В кшасацията на Рамания не е слезнала от Топ 10, песните й са трепач... Браво!

 

Много искам да клипира песента с Ники. Една от любимите ми е в албума. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова ме дразни Rihanna, преди какви клипове правеше а сега е голяма мърза.

Beyonce и Taylor са в топ-а когато говорим за клипове в момента.

Дано успеха на песента Hello, не отнесе наградата за клип на MTV наградите :(

Тази година нямам представа какви ще са номинациите.

Дано Wildest dreams или Out of the woods спечели, заслужават.

А ако номинират BBHMM може и тя.

Beyonce сигурно ще бъде номинирана с Formation (освен ако не пусне някои от клиповете до края на този месец) щото миналата година беше номинирана с 7/11 които според мен не заслужаваше номинация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

BBHMM за мен е задължително да я номинират... клипа е един път! Formation същата работа...

 

Миналата година Кaty Perry бунтуваше защо не я бяха номинирали BBHMM, а и Минажа стачкуваше с неината Анаконда :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази бомба ще има ли видео реализация?

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...