Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Не знам, но аз още си чакам клип за This Is What You Came For... много здрав саунд, с много яко изпяване!

 

Мен тая песен така и не ми хареса!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ANTI е първото разочарование от Рияна, от началото на кариерата и досега.

Но нея не и пука.

Дано отново стане работохолик и всяка година да пуска албуми и яки клипове. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

2009 <3

 

 

Ооо, като я чуя, си спомням как я въртяха по цял ден по Джетикс/Дисни. Когато имаше хубави предавания.. :Vishenka_05:

Хваща ме носталгия. :д

 

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помните ли Ashley Тisdale от HSM ? Много я харесвах, повече от Ванеса. Жалко че последните години и двете не са ни 1 % популярни от това което бяха.

Прилича малко на Бритни, вокално :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помните ли Ashley Тisdale от HSM ? Много я харесвах, повече от Ванеса. Жалко че последните години и двете не са ни 1 % популярни от това което бяха.

Прилича малко на Бртини, вокално :3fdb8960598fa63e:

Естествено. :з

Тя в момента се занимава с Young & Hungry и имам спомени, че в някакъв сериал щеше да е в главна роля.

Аз си харесвам и двете. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванеса май съвсем доброволно се оттегли от музиката и реши да си остане само с филмите. Ашли не я знам, уж щеше да се завръща последните 1-2 години, пък нищо не стана. Единствен Зак си остана актуален от HSM, но пък той съвсем не се занимава с музика, а с брутални комедии. :1000 (29):

 

Щом сте съживили темата, малко в стил Танчето ще ви порекламирам Зейн... :D Напоследък много се кефя на творчеството му, супер як саунд.

 

 

 

Странно, че след успеха на Pillowtalk интереса към него нещо затихна, не мога да си го обясня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помня каква истерия беше по тази песен! :Vishenka_05:

Тъй като тогава бях с един скапан компютър и интернет от флашка /Vivacom xD/, не ми зареждаше youtube -.- и всеки ден чаках 18:00часа, за да почне в The Voice top 10. Сити и Дъ Войс по цял ден се местиха, за да търисм Round & Round :D Същото бе и с Naturally.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванеса май съвсем доброволно се оттегли от музиката и реши да си остане само с филмите. Ашли не я знам, уж щеше да се завръща последните 1-2 години, пък нищо не стана. Единствен Зак си остана актуален от HSM, но пък той съвсем не се занимава с музика, а с брутални комедии. :1000 (29):

 

Щом сте съживили темата, малко в стил Танчето ще ви порекламирам Зейн... :D Напоследък много се кефя на творчеството му, супер як саунд.

 

 

 

Странно, че след успеха на Pillowtalk интереса към него нещо затихна, не мога да си го обясня.

Просто уцели песента. :д

А и ми стана малко противен, след като Таня спамеше с него по цял ден.. :mf_surrender: И сега като видя Зейн - директно ми излиза в ума Zai4eto_82 xD

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто уцели песента. :д

А и ми стана малко противен, след като Таня спамеше с него по цял ден.. :mf_surrender: И сега като видя Зейн - директно ми излиза в ума Zai4eto_82 xD

Спокойно, съвсем скоро Танчето ще се върне изцяло към Рики... :3fdb8960598fa63e:

 

Време е Аврил да направи най-накрая нещо с кариерата си. Искам да стартира следващата ера с някакъв такъв по-зрял проект, много й отиват.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Justin направо разцепи през есента на 2015... Не го харесвам по принцип, но тази песен и Sorry така и не ми омръзнаха. :Vishenka_05:

 

Сори ме кефи повече, обаче го съдиха за нея, някаква жена имала нейни елементи там в началото на песента "Уууу, ууу" :д

Джъстин си вади хитове всяка година. Те хейтърите му помагат .. :д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Justin направо разцепи през есента на 2015... Не го харесвам по принцип, но тази песен и Sorry така и не ми омръзнаха. :Vishenka_05:

 

 

И при мен е така.

Може и тои да спечели клип на годината. Има достатъчно фенове. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И при мен е така.

Може и тои да спечели клип на годината. Има достатъчно фенове. :mf_surrender:

Реалният клип на годината, според мен трябва да е в Риана за BBHMM или Bey и Formation. Hymn for the weekend също е добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И при мен е така.

Може и тои да спечели клип на годината. Има достатъчно фенове. :mf_surrender:

Единствените клипове, с които би се борил са I'll Show You и What Do You Mean.

Аз все пак ще се надявам за BBHMM, за мен това си е топ. :D

 

 

 

Жалко, че е блокиран в доста държави заради някои кадри..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реалният клип на годината, според мен трябва да е в Риана за BBHMM или Bey и Formation. Hymn for the weekend също е добър.

 

И двата клипа на Taylor не са за подценяване. :Vishenka_05:

 

SG, това ми е една от любимите песни на Katty Perry, заедно с The one that got away :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...