Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

 

Слушаме ли мега, гига, турбо хита на Ариана? :happyppl:

Много е добра тази песен. Така се кефя на силни, мелодични припеви. Последните години се оливат с някакви лиготии и преработен вокал за "instrumental" break след това. Малко са традиционните поп песни и това е една от тях. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн затихна, защото не промотира албума. Още Pillowtalk не я е пял никъде.

Ама сега на 10 или 11 юни е сред изпълнителите, които ще пеят на стадион Уембли, заедно с бившата

му годеница. Отделно е номиниран на Италианските музикални MTV награди и едни други награди, както и на Teen Choice наградите. Доколкото знам е заминал за Ямайка да снима клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн затихна, защото не промотира албума. Още Pillowtalk не я е пял никъде.

Ама сега на 10 или 11 юни е сред изпълнителите, които ще пеят на стадион Уембли, заедно с бившата

му годеница. Отделно е номиниран на Италианските музикални MTV награди и едни други награди, както и на Teen Choice наградите. Доколкото знам е заминал за Ямайка да снима клип.

На коя песен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На коя песен?

Не се знае. Обаче наистина много слаба реклама на албума, да не кажа никаква. Очаквах да обиколи всички предавания, а той какво-нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

SG, това ми е една от любимите песни на Katty Perry, заедно с The one that got away :Vishenka_05:

 

Супер е, Кейти още от първата ера разбиваше с яки клипове. Тази песен можеше да е още по-успешна ако беше пусната в Teenage Dream ерата.

 

Новият сингъл на Селена е супер зарибявка! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лейди Гага е психично болна.

Наскоро RedOne потвърди, че са записали 8 песни.

Последния слух е, че нито една от 8-те песни няма да бъде вкл. в албума и изобщо няма да работи с него.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лейди Гага е психично болна.

Наскоро RedOne потвърди, че са записали 8 песни.

Последния слух е, че нито една от 8-те песни няма да бъде вкл. в албума и изобщо няма да работи с него.

Елтън Джон пък беше казал, че албумът на Гага щял да излезе или в края на тази година, или чак следващата... :helpsmilie: Не знам какво й става и защо се бави толкова. След не особено успешна ера като Артпоп- 2-3 години почивка. :o Тотално си е загубила хъса и амбицията за поп музиката. Или може би се притеснява какво ще стане ако най-накрая реализира поп албум.

Е, поне в края на годината ще има още един сезон на AHS с нея и ако този път е хитра, ще го издаде по същото време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя почна да работи по джаз албум, а ние чакаме LG5, няма проблеми, няма проблеми....

"Нямам си грижи, нямам проблеми, живот си живея с пачки големи..." :roll1:

 

Не става така! Много харесвам джаз музиката и албумът с Тони беше удоволствие за сетивата, но феновете на Лейди Гага от години очакват от нея отново да разбива с поп парчета. Разбирам я, че иска да се утвърди максимално и в по-некомерсиалните стилове, донякъде може би защото се страхува накъде би отишла поп кариерата й при един евентуален следващ провал, но е крайно нетипично за нея да е толкова задрямала! Тя беше жена на рисковете!

Хубавото поне е, че успяхме да я видим колко е хубава, когато не се прави на чудовище... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Нямам си грижи, нямам проблеми, живот си живея с пачки големи..." :roll1:

 

Не става така! Много харесвам джаз музиката и албумът с Тони беше удоволствие за сетивата, но феновете на Лейди Гага от години очакват от нея отново да разбива с поп парчета. Разбирам я, че иска да се утвърди максимално и в по-некомерсиалните стилове, донякъде може би защото се страхува накъде би отишла поп кариерата й при един евентуален следващ провал, но е крайно нетипично за нея да е толкова задрямала! Тя беше жена на рисковете!

Хубавото поне е, че успяхме да я видим колко е хубава, когато не се прави на чудовище... :1000 (29):

 

И снимането на хорор стори е започнало... така че ни тази година няма да видим нищо от Гагуята.

Следващата година правят 10 години на сцената с Kейтуша, и двете с нови албуми и турнета. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И снимането на хорор стори е започнало... така че ни тази година няма да видим нищо от Гагуята.

Следващата година правят 10 години на сцената с Kейтуша, и двете с нови албуми и турнета. :3fdb8960598fa63e:

О не, на Кейта още тази година й го искам албума, без повече отлагане... :3fdb8960598fa63e: Да не се мотка и тя, че да не вземат догодина и двете с приятелката й да направят официален бенефис послучай десетата си годишнина... :roll1:

Встрани от майтапа- Witness е супер яка песен от Кейти, надявам се в албума да има повече такива! Малко се съмнявам да залага точно на такова звучене за синглите, както не заложи на It Takes Two, Choose Your Battles и т.н. но ако го направи ще е СУПЕР!

Link to comment
Сподели в други сайтове

О не, на Кейта още тази година й го искам албума, без повече отлагане... :3fdb8960598fa63e: Да не се мотка и тя, че да не вземат догодина и двете да направят официален бенефис послучай десетата годишнина... :roll1:

Встрани от майтапа- Witness е супер яка песен от Кейти, надявам се в албума да има повече такива! Малко се съмнявам да залага точно на такова звучене за синглите, както не заложи на It Takes Two, Choose Your Battles и т.н. но ако го направи ще е СУПЕР!

 

Кейтуша каза - I am touring in 2017! Май за първи път с концерти на стадиони ще бил турът!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейтуша каза - I am touring in 2017! Май за първи път с концерти на стадиони ще бил турът!

О, това е обещаващо. Да, за турнето съм съгласен да е догодина, то няма как да е тази година. Но албумът- задължително есента, най-късно началото на зимата! Повече отлагания не приемам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако наистина не вкл. песните на RedOne изобщо не очаквам албума.

Извинете но ''ARTPOP'' си беше ужасен. Феновете го хвалеха защото нямаше как но повечето песни не можеха да се слушат! Нищо зарибяващо.

RedOne я направи звезда и ще е голяма грешка ако пак се направи на интересна и пусне това което сърцето и казва.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

We could we could belong together ARTPOP!

Гага си каза че АРТПОП е албум правен тотално тя каква музика иска да слуша и на нея да и се хареса.

Мен ми допадат повечето песни, но и тя не се постаря да ги реализира с хубави клипове :mf_surrender:

RedOne казва че една от тези 8 песни, била за "грами награда" :3fdb8960598fa63e:

Не е сигурно че няма да вклучва песни от него, просто трябвало една от тези 8 да бъде пилотна, но Гага променила планът си, а как не знам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Гага не пуска нищо от страх. Твърде много нови лица се появиха след нейния епогей и не мисля, че и някой вече, освен феновете ѝ чакат нещо от нея. Мен лично с цялото това вяло държание ме изгуби. Интересно ми е какво ще направи, но не чакам с трепет.

 

Иначе като актриса е брутална, там ме кефи страшно много!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...