Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Топ 50 хитове в световен мащаб за първата половина на 2016:

 

01. Love Yourself - Justin Bieber

02. 7 Years - Lukas Graham

03. Stressed Out - Twenty One Pilots

04. Work - Rihanna feat. Drake

05. I Took A Pill In Ibiza - Mike Posner

06. One Dance - Drake feat. WizKid & Kyla

07. Sorry - Justin Bieber

08. Work From Home - Fifth Harmony feat. Ty Dolla $ign

09. Pillowtalk - Zayn

10. Cake By The Ocean - DNCE

11. Cheap Thrills - Sia

12. Hello - Adele

13. Can't Stop The Feeling! - Justin Timberlake

14. Faded - Alan Walker

15. Me, Myself & I - G-Eazy feat. Bebe Rexha

16. My House - Flo Rida

17. Stitches - Shawn Mendes

18. Fast Car - Jonas Blue feat. Dakota

19. This Is What You Came For - Calvin Harris feat. Rihanna

20. Panda - Desiigner

21. No - Meghan Trainor

22. One Call Away - Charlie Puth

23. Don't Let Me Down - The Chainsmokers feat. Daya

24. Lush Life - Zara Larsson

25. Adventure Of A Lifetime - Coldplay

26. Dangerous Woman - Ariana Grande

27. Roses - The Chainsmokers feat. Rozes

28. Hymn For The Weekend - Coldplay

29. Light It Up - Major Lazer feat. Nyla & Fuse ODG

30. What Do You Mean? - Justin Bieber

31. Hands To Myself - Selena Gomez

32. Never Forget You - Mnek feat. Zara Larsson

33. Just Like Fire - Pink

34. Ex's & Oh's - Elle King

35. When We Were Young - Adele

36. Hotline Bling - Drake

37. Middle - DJ Snake feat. Bipolar Sunshine

38. Sugar - Robin Schulz feat. Francesco Yates

39. Close - Nick Jonas feat. Tove Lo

40. Bang My Head - David Guetta feat. Sia

41. The Hills - The Weeknd

42. Too Good - Drake feat. Rihanna

43. This Girl - Kungs vs. Cookin' On 3 Burners

44. Here - Alessia Cara

45. In The Night - The Weeknd

46. H.O.L.Y. - Florida Georgia Line

47. Can't Feel My Face - The Weeknd

48. Same Old Love - Selena Gomez

49. No Money - Galantis

50. Send My Love (To Your New Lover) - Adele

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато от парфюмите си имаш печалба милиард и половина долара и си продала над 30 милиона бутилки само с името си, не ще се пръскаш, ами ще се къпеш с тях. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато от парфюмите си имаш печалба милиард и половина долара и си продала над 30 милиона бутилки само с името си, не ще се пръскаш, ами ще се къпеш с тях. :1000 (29):

 

Ами омръзна ми, този детински глас, само танцува... определено вече си е лелка, не е на 20 :mf_surrender:

 

 

Това пръскане ми е любимо :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яки песни и от Кейти, и от Бритни. Неслучайно окупираха върха на iTunes за нула време. Ще ги видим накъде ще се развият, пожелавам им успех.

Доколкото разбрах, Rise ще има и още едно видео. Надявам се на нещо страхотно в Кейти Пери стайл... :P Но и това си е много силно, докосва те по друг начин.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Body Say" въпреки, че е по модела на "Good For You" пак покъртително зле се приема, клетата!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

65 Demi Lovato Body Say 2770

 

Клетата!

 

Вместо да се вдига, тя пада стремглаво надолу.. И то това е първи сингъл :mf_surrender:

 

3к продажби в Америка са буквално нищожни.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти вече няколко дена е номер 1 в iTunes на USA и още някои страни, и то без песента да е официален сингъл от албум... :Vishenka_05: И в YouTube има добра гледаемост, всеки момент ще направи 10 милиона. Жалко, че песента не е качена в Spotify и не е добавена официално към радиостанциите в САЩ, номер 1 в Билборд можеше да й е гарантиран...

 

Излязла е нова песен и на Оли Мърс, която е страшно яка и е някак различна от неговия стил... Поздрав:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че песента не е качена в Spotify и не е добавена официално към радиостанциите в САЩ, номер 1 в Билборд можеше да й е гарантиран...

До една две седмици ще е навсякъде. В момента се води екзлузивна за iTunes / Apple Music.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До една две седмици ще е навсякъде. В момента се води екзлузивна за iTunes / Apple Music.

Добре поне, че и в Ютуб я ъплоуднаха... :1000 (29):

На тази песен тепърва й предстои да е масова- представяте ли си какво ще е, когато започнат Олимпийските игри...

Всичко това обаче ме навява на мисълта, че скоро може и да не видим официален сингъл и албум от Кейти... но кой знае... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Вече прави по 10милиона на ден

В Слънчев Бряг по главната като минаваш в 20:00ч. по дискотеките гъмжи, а за по-късно не знам как стоят нещата, но със сигурност няма да са по-различни. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Слънчев Бряг по главната като минаваш в 20:00ч. по дискотеките гъмжи, а за по-късно не знам как стоят нещата, но със сигурност няма да са по-различни. :1000 (29):

И не само в Слънчев Бряг... :1000 (29): В София гърми отвсякъде, егати хита... Задминава дори Work, даже съм сигурен, че ако беше включена в ANTI като първи сингъл, щеше да е нещо още по-разбиващо... Но нямаше да пасва на стила на албума.

Риана разбива вече 10 години- отдавна не беше имало изпълнител, който да се е задържал толкова дълго на върха!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И не само в Слънчев Бряг... :1000 (29): В София гърми отвсякъде, егати хита... Задминава дори Work, даже съм сигурен, че ако беше включена в ANTI като първи сингъл, щеше да е нещо още по-разбиващо... Но нямаше да пасва на стила на албума.

Риана разбива вече 10 години- отдавна не беше имало изпълнител, който да се е задържал толкова дълго на върха!

Не знам за София, преди седмица бях за ден на Слънчев Бряг и затова знам. :1000 (29):

Ако я беше включила с ANTI по-малко щеше да се забележи според мен, а и така стана по-добре, сега цяло лято ще гърми. Не че иначе нямаше, но щеше да е омръзнала на повечето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...