Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Каква е драмата между Ким, Уест и Тейлър?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е драмата между Ким, Уест и Тейлър?

 

През 2009 на VMA наградите когато Таylor взе награда за най-добър клип на певица /мисля че така беше категорията / West излезе и каза че Taylor не заслужава тази награда а Beyonce, и каза че тя има едни от най-добърите клипове (нищо че Бионсе тогава взе клип на годината (главната награда) с Single Ladies :3fdb8960598fa63e: ). И нали през 2015 се сдобриха на VMA когато се прегърнаха и си казаха добри думи. Сега West в тази песен Famous пее че той направил позната Taylor (i made that bitch famous). Имайки в предвит че тогава с този скандал на VMA през 2009 уж той я направил позната.

И в клипа на Famous нали има един лик на Taylor и всички други които уж West ги е направил познати. :mf_surrender:

Аз така знам. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е драмата между Ким, Уест и Тейлър?
Ами заради текста на Феймъс и там където се споменава името на Тейлър. Уест я е питал дали може да го изпее, казала да, ама не и казал цялата част. И сега нещо го обвинява май, а Ким го защити. Качи запис от разговора на Уест и Тейлър, където се чува, че я пита само за едната част (смисъл, където не се споменава, че е кучка и я е направил известна).
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кение (или както там се казва) е изключително нагло същество! Манията му за величие е толкова нелепа... не знам що за екип има щом го оставят да се излага така. От въпросната случка с Тейлър Суифт през 2008 си е повярвал, че едва ли не е някакъв критерии в музикалния бизнес и не спира да се заяжда с този или онзи. Нито песента му е хубава, нито пък клипът добре че има една гола гърда..

Link to comment
Сподели в други сайтове

65 Demi Lovato Body Say 2821 – Първи синглъл!

 

И после се изненадвате, че клетите хора проверяват коя е тя в интернет.. ми много ясно, тая жена не знам защо продължва да прахосва парите си, след като е просто един брутален провал. :dontknow:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

65 Demi Lovato Body Say 2821 – Първи синглъл!

 

И после се изненадвате, че клетите хора проверяват коя е тя в интернет.. ми много ясно, тая жена не знам защо продължва да прахосва парите си, след като е просто един брутален провал. :dontknow:

 

Съвсем не е провал, просто песента не е за лятото. Cool for the summer, Really Don't care се приеха доста добре. Body Say е за октомври, ноември. По-студените месеци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем не е провал, просто песента не е за лятото. Cool for the summer, Really Don't care се приеха доста добре. Body Say е за октомври, ноември. По-студените месеци.

 

Тя и Good for you не беше за лятото, но ето на... :)

 

А и като пусна Студен камък през студените месеци да не би да стана хит? :D

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и Good for you не беше за лятото, но ето на... :)

 

А и като пусна Студен камък през студените месеци да не би да стана хит? :D

 

Леле, виж, аз въобще забравих за Stone cold :o

И тя е хубава, но не се наложи..

Деми е с един от най-мощните гласове в световния поп, защо така става с нея? Милата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

According to Yahoo, Katy Perry is set to open the 2016 MTV VMAs on August 28th with RISE! :3fdb8960598fa63e:

Откриване на Олимпийските игри, откриване на MTV VMA... Връщаме се мощно в играта, и то с песен, която дори не е официален сингъл от албум! :3fdb8960598fa63e:

 

Salvatore, не виждам какво толкова искаш да постигнеш като всеки ден се опитваш да ме подразниш с тези статистики за Деми. Тази година Е СЛАБА за нея, но това съвсем не е толкова заради някакъв нулев интерес, колкото заради ужасните стратегии на нея и екипа й. За съжаление не съм сигурен дали следващата й ера ще може да бъде дори и наполовина толкова силна колкото Confident, камо ли колкото DEMI... Започна да изпуска въжето на актуалността, язък за таланта...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откриване на Олимпийските игри, откриване на MTV VMA... Връщаме се мощно в играта, и то с песен, която дори не е официален сингъл от албум! :3fdb8960598fa63e:

 

Salvatore, не виждам какво толкова искаш да постигнеш като всеки ден се опитваш да ме подразниш с тези статистики за Деми. Тази година Е СЛАБА за нея, но това съвсем не е толкова заради някакъв нулев интерес, колкото заради ужасните стратегии на нея и екипа й. За съжаление не съм сигурен дали следващата й ера ще може да бъде дори и наполовина толкова силна колкото Confident, камо ли колкото DEMI... Започна да изпуска въжето на актуалността, язък за таланта...

 

ОМГ, това пък какво общо има с теб?! Света около теб ли се върти? Да не би ти да си Деми Ловато? Леле... това вече ме остави тотално без думи :roll1:

 

То Confident какъв здрав флоп беше, а какво остава за сега.. но не знам, може би пък нещата ще се променят. Стой на щрек, може пак да постна някои статистики, за да те подразня! :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОМГ, това пък какво общо има с теб?! Света около теб ли се върти? Да не би ти да си Деми Ловато? Леле... това вече ме остави тотално без думи :roll1:

 

То Confident какъв здрав флоп беше, а какво остава за сега.. но не знам, може би пък нещата ще се променят. Стой на щрек, може пак да постна някои статистики, за да те подразня! :roll1:

Почти всеки ден ти или -А повтаряте колко зле била Деми, а в някои от случаите тези коментари са били точно след като с теб сме спорили в друга тема, но все пак съм ги подминавал. Не виждам друг човек, пред който да искаш да го доказваш това тъй огромно падение на дадената певица, при положение, че аз съм единствения тук, който попринцип я защитава повече и който е спорил с вас за нея. Но ОК, щом казваш, че не било заради мен- може и да не е... А може и да е било подсъзнателно...

Не виждам за какъв флоп при Confident говорим при наличието на един почти ТОП 10 и един почти ТОП 20 хит... Само Stone Cold е провал, другото си беше що-годе добре, включително и продажбите на албума в световен мащаб. И под 'добре' нямам в предвид продажби като на Адел, а цифри, добри за настоящото положение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти всеки ден ти или -А повтаряте колко зле била Деми, а в някои от случаите тези коментари са били точно след като с теб сме спорили в друга тема, но все пак съм ги подминавал. Не виждам друг човек, пред който да искаш да го доказваш това тъй огромно падение на дадената певица, при положение, че аз съм единствения тук, който попринцип я защитава повече и който е спорил с вас за нея. Но ОК, щом казваш, че не било заради мен- може и да не е... А може и да е било подсъзнателно...

Не виждам за какъв флоп при Confident говорим при наличието на един почти ТОП 10 и един почти ТОП 20 хит... Само Stone Cold е провал, другото си беше що-годе добре, включително и продажбите на албума в световен мащаб. И под 'добре' нямам в предвид продажби като на Адел, а цифри, добри за настоящото положение.

 

Излагаме факти, които доказват, че действително интересът към нея е слаб. Какво мога да направя аз в случая? Тук е място, за да се публикуват именно такива неща, правил съм го за много изпълнители. Сега Деми е тази, която пусна първи сингъл от новия си албум и защо да не проследявам как вървят нещата? Ако бяха добре, сигурно пак всичко изписано тук щеше да е заради теб? Това са просто пълни глупости, излез от филма. Confident откъм продажби на самия албум беше слабо, дори към днешна дата в Топ 150 не е. Това определено си е провал, колкото и някой да се опитва да казва, че си е имал стабилни хитове. Дано слабият старт на този не предвещава и бъдещото му развитие, само това бих казал.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Селена малко по-малко се качва при големите.

Последната песен не е на челните места по класациите но за 39 дни направи 100,000,000 гледания.

Турнето също не мога да го нарека провал!

Дразни ме, че постоянно хейтърите променят данните за посещаемостта на Revival Tour.

Следя една страница където постоянно дават вярна информация за нея и досега само 2-3 пъти не са били продадени билетите на макс а в Wikipedia пише съвсем друго нещо.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, явно ще трябва да го покажа нагледно.

 

16.07.2015, Поп-фолк скандали:

 

Преслава ако е чалга доайен от предишна епоха, не знам Десислава каква е... :1000 (29):

Никоя.

След липсата на отговор от моя страна, малко по-късно в Поп скандали:

 

"Body Say" въпреки, че е по модела на "Good For You" пак покъртително зле се приема, клетата!

Но отново никой не ти отговори и след няколко дена изведнъж пак:

 

65 Demi Lovato Body Say 2770

 

Клетата!

 

Вместо да се вдига, тя пада стремглаво надолу.. И то това е първи сингъл :mf_surrender:

 

3к продажби в Америка са буквално нищожни.

Продължаваме в следващия пост, тъй като в този не дава повече цитати... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами както феновете на Преслава правехте някакви смешни сравнения с 1 месец по-старата "Пей сърце", защо сега да не правим сравнение и между песните на Ивана и Преслава, разликата между които е по-малко от три седмици? Преслава каквато и гледаемост да е имала първите дни заради първоначалния тласък, със сигурност сега ще си бъде забавно ако толкова скоро след това певицата, която тя навремето измести, започне да прави повече дневни гледания от нея...

Това, разбира се, е само вероятност, не знам дали интересът към Ивана ще се задържи. Но щом Преслава вчера беше направила 89k, а Ивана за момента има над 70k без дори и да е минало денонощието... кой знае...

Целта ми не е да хапя никого. Ето първият ми коментар за проекта на Преслава:

Тоест и аз очаквах парчето да стане хит, но може би не очаквах да го възвисявате чак толкова много само заради началните гледания. Нали знаете, че на Преслава й е нужен само един такъв фенски момент за годината, за да се подиграе догодина с трудещите се колежки и отново да стане Певица?

 

И не виждам с какво толкова съм захапал Преслава сега- просто отбелязах, че Ивана може да мине и нея по дневни гледания, което би било много по-шокиращо, отколкото да мине Глория.

 

И се вижда, че е имало защо- това към днешна дата е най-гледаната самостоятелна балада в канала на Планета.

 

А шокиращо ли е, че Татяна мина Деса по дневни гледания?

 

Щом си почнал да сравняваш песни на 2 месеца с песни от 2 дни :)[/

Бъркаш, "Ако утре ме губиш" я гази по всички параграфи. Фатмето само може да мечтае за такава песен, или ако Галена и даде милостинята си с някой съвет - може би .

И т.н...

 

И няколко минути по-късно, в Поп скандали, 'изведнъж' пак се присещаш за другата ми любимка...

 

65 Demi Lovato Body Say 2821 – Първи синглъл!

 

И после се изненадвате, че клетите хора проверяват коя е тя в интернет.. ми много ясно, тая жена не знам защо продължва да прахосва парите си, след като е просто един брутален провал. :dontknow:

 

По-назад не ми се връща.

Не знам кого заблуждаваш, може би себе си. А може би наистина всичко е подсъзнателно, дете си все пак. Признавам, че дори и аз съм се държал така в някои случаи... :whistling:

 

И, между другото, аз лично не знам някъде да е потвърждавано, че Body Say е първи сингъл от албум, но ако е така- мерси за инфото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От лиглите единствено Пери и Тейлър Суифт се задържаха, останалите както блеснаха, така и угаснаха.

Можеш ли да повярваш, че Тейлър прави 10 години на сцена, вчера го осъзнах... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потвърди ми твърдението, че живееш във форума, чак е плашещо това.. не си отдавна тийн, и не е много положително, но ти си знаеш все пак :)

 

Не живея, за да засегна нечия любимка. Ако нещо е хубаво и качествено – няма как да не го призная, никога не съм се правил на сляп за хубавите и стойностни неща. Животът за мен е нещо много по–голямо от това да следя музикални успехи и падения, той е цел, която за сега следвам и постигам. НИКОГА не бих избивал комплекси тук, не ме интересува дали нещо ще стане хит или не, оповавам се на качествените и стойностни неща. Не приемай всяко падение на Деми толкова лично, че няма да ти се отрази добре.

 

Аз просто не знам какво да кажа, тия неща ми дойдоха ту мач, цели филми имаш в главата.. успех за напред! :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потвърди ми твърдението, че живееш във форума, чак е плашещо това.. не си отдавна тийн, и не е много положително, но ти си знаеш все пак :)

 

Не живея, за да засегна нечия любимка. Ако нещо е хубаво и качествено – няма как да не го призная, никога не съм се правил на сляп за хубавите и стойностни неща. Животът за мен е нещо много по–голямо от това да следя музикални успехи и падения, той е цел, която за сега следвам и постигам. НИКОГА не бих избивал комплекси тук, не ме интересува дали нещо ще стане хит или не, оповавам се на качествените и стойностни неща. Не приемай всяко падение на Деми толкова лично, че няма да ти се отрази добре.

 

Аз просто не знам какво да кажа, тия неща ми дойдоха ту мач, цели филми имаш в главата.. успех за напред! :)

Виж сега, на мен целта ми не е да те изкарам крив, комплексиран, луд или нещо такова... Опитвам се присъствието ми във форума да е колкото се може повече насочено към анализа на някои неща, а не директното отсичане на дадена теза- нещо, с което ти не можеш да се похвалиш в повечето от постовете си, но не си и длъжен де, не сме на конференция в Белия дом, все пак... Ама в случая просто не виждам за кого друг в този раздел може постоянно да ги изтъкваш тези работи покрай провалите на Деми... Ще се съгласиш, че е малко съмнително как се сещаш за нея точно след като сме спорили в друга тема...

А аз именно защото не живея във форума въобще не съм си правил труда да се обяснявам нито на теб, нито на -А след всички тези уж съжалителни коментари колко зле била кариерата на Деми, просто някои неща са ми направили впечатление. Извини ме, ако съм сгрешил, никой не е съвършен. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеш ли да повярваш, че Тейлър прави 10 години на сцена, вчера го осъзнах... :D

Много бе, аз я забелязах чак през 2012-та, преди това може и да съм я чувал, но не съм и слушал песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, сгрешил си. Не може да даваш етикети кой е дете, на кой постовете са стойностни и т.н. Дори 1% ако ме познаваше, щеше да знаеш, че звучиш много абсурдно. Просто Деми е провал, статистиките ще продължавам да си ги публикувам, ти ако имаш нещо против, освен ако не си част от екипа и, дори "гък" не можеш да ми кажеш. Направи си живееш във форума - по цял ден следиш, пишеш, музикални кариери, клипове, гледания, изпълнения. Няма да се товаря повече, защото в детския ми живот отбягвам точно такива хора като теб – не е нужно да спамиш още с поредни "факти", просто затвърди на 100% всичко, което мислех, а аз в повечето случаи и не греша.

 

Успех в живота – (хит от Деми и Деси Слава)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, сгрешил си. Не може да даваш етикети кой е дете, на кой постовете са стойностни и т.н. Дори 1% ако ме познаваше, щеше да знаеш, че звучиш много абсурдно. Просто Деми е провал, статистиките ще продължавам да си ги публикувам, ти ако имаш нещо против, освен ако не си част от екипа и, дори "гък" не можеш да ми кажеш. Направи си живееш във форума - по цял ден следиш, пишеш, музикални кариери, клипове, гледания, изпълнения. Няма да се товаря повече, защото в детския ми живот отбягвам точно такива хора като теб – не е нужно да спамиш още с поредни "факти", просто затвърди на 100% всичко, което мислех, а аз в повечето случаи и не греша.

 

Успех в живота – (хит от Деми и Деси Слава)

Етикетът го дадох, защото ми звучиш точно като стандартните деца в този форум, съжалявам ако не съм познал. И да уточня- под 'дете' нямам в предвид 5-годишно, а нещо от сорта между 15 и 20. Погледни се само как ме захапваш по всевъзможни начини в Поп-фолк скандали без аз въобще да съм отправял каквито и да е коментари към теб, просто съм изтъквал любимката си или съм критикувал твоята. Виж и ти самия какви етикети си ми слагал и продължаваш да ми слагаш. И после ела пак да ми говориш кой живеел във форума... Отварям си Рамания често, да, но в повечето случаи просто преглеждам да видя дали има нещо интересно, не коментирам нон-стоп всичко по всички теми, камо ли да се засягам на личностна основа задето някой не харесвал Деса, Деми и т.н. Тук обаче има някои големи дразнители, които могат да те провокират да пишеш повече понякога. Теб не те слагам при тях, въпреки че понякога се опитваш... :D

Успех и на теб.

 

Много бе, аз я забелязах чак през 2012-та, преди това може и да съм я чувал, но не съм и слушал песните.

Даам, 2006 е първият албум... :1000 (29): Но до 2012 тя не е била чак толкова масова, въпреки че е печелила Грамита... Чак покрай албума RED нашумя повече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я знаех и отпреди това с Mean и You Belong With Me, както и скандална от наградите на МТВ 2009. Иначе тя допреди 2012 си беше в кънтри нишата, едва с последните 2 ери стана известна извън Америка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...