Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Интересното е, че денс клипа (по български ТВ Версия) има реален шанс да е Видеоклип на годината, а това дори няма номинация.

Риана все я резват :(

Work има номинация, ама не ме кефи.

Дори Дрейк с народните му танци е номиниран -.-

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли това :helpsmilie:

 

Бритни неслучайно е всепризнатата кралица на VMA - дори и с такова потресаващо изпълнение пак доминира и е в устите на всички. Надявам се довечера да се завърне подобаващо - хората чакат нея, защото колкото и да е поизгубила блясъка си в последните години, всички помнят изпълненията с Мадона и със змията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни неслучайно е всепризнатата кралица на VMA - дори и с такова потресаващо изпълнение пак доминира и е в устите на всички. Надявам се довечера да се завърне подобаващо - хората чакат нея, защото колкото и да е поизгубила блясъка си в последните години, всички помнят изпълненията с Мадона и със змията.

 

Да, нажалост славата уби младото момиче Бритни. Всичко и е опростено.

Като казва Бионсе в този монолог -

And now that i'm famous

it's really difficult to do

very simple things.

I think it's the hardest thing

to give up

.....

When you're famous

no one looks at you

as a human anymore.

You become the property of the public.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага и Кeйти са достатъчни за есента, добре че Бритни сега си пусна албума иначе ще минеше като Бритни Джин да беше пуснат през есента.

Добре че и Бионсе си пусна албума пролетта, иначе можеше да доминира като през 2013 като гром от ведро небе. :3fdb8960598fa63e:

 

Тази година всички по-големи имена имат албуми, догодина остава сама кралицата Taylor Swift :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз постоянно търся информация колко е продал ''Revival'' но никъде не мога да намеря истинска!

ПОМОЩ.

Аз не следя продажби. Не ме интересуват. Важното е, че турнето върви повече от добре :Vishenka_05:

Ако догодина има в Арената, но е май месец, би ли се върнал в България заради концерта? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не следя продажби. Не ме интересуват. Важното е, че турнето върви повече от добре :Vishenka_05:

Ако догодина има в Арената, но е май месец, би ли се върнал в България заради концерта? :D

Мислех да ходя на ''Revival tour'' в Мадрид, но се отказах защото никой не се нави.

Ако дойде с България и не съм в сесия със Salvatore сме там!

Ако не пускат непълнолетни аз ще съм ти придружител. ;)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех да ходя на ''Revival tour'' в Мадрид, но се отказах защото никой не се нави.

Ако дойде с България и не съм в сесия със Salvatore сме там!

Ако не пускат непълнолетни аз ще съм ти придружител. ;)

:Vishenka_05: Там съм!

 

@Роберт - ЙЕС БЕЕЕЕ!! ДА ИМ ПОКАЖЕ КАК СЕ ПРАВИ! :3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нее, не искам formation. Ще се избухне яко ако направи микс с Hold up, Freedom, Sorry и Sand castles. :Vishenka_05:

 

Аз искам Formation, тази песен има такво настроение че е невероятна, но предполагам че ще пее любимата и' Freedom, щото е номинирана а и Кендрик Ламар ако е там. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли това :helpsmilie:

 

 

:roll1: :roll1:

 

Американската Андреа!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен не ми излиза в програмата на MTV.

От 03:00ч. ли почваха?

 

Да, Фаст ако можеш намери линк и аз нямам МТV с новата кабелна. Иначе на саита ще има камери от бекстеиджите само :D

А и тези два вечери много малко спах, не вярвам да ги гледам, но ще опитам :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...