Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Без подигравателна и иронизираща реч, предупреждавам.

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Дано тоя път на Гага нещата ѝ се получат!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да де, Кайни Уест. Обърках се, беше грешка от бързане..

Всъщност е Кание Уест. Написах го на майтап, не за заяждане. Сигурно 90% от населението не знае как се произнася.

:whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност е Кание Уест. Написах го на майтап, не за заяждане. Сигурно 90% от населението не знае как се произнася.

:whistling:

 

Аха, ясно. Извинявам се , не съм знаела... Ще го имам предвид следващия път 1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Lady Gaga's new album has lots of different sounds, some uptempo, some slow." - Billboard on LG5

Явно пак ще е зле албума.

Забрави, че стана хитова заради комерсиалните песни - клетата.

 

Може да удари с нещо като "Hello"


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не подценявайте Гага. Ще ви скрие шапките като Бритни.

Бритни не направи кой знае какъв бум :D

От Гага и аз нямам никакви очаквания.. И по-добре

Дано само сингъла да е с разбиващ клип!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 6 октомври по Телемундо ще излъчат второто издание на Латиноамериканските музикални награди, а утре ще обявят кои са номинираните.

 

Миналата година, когато за първи път се проведоха тези награди Рики спечели 2 от наградите от трите си номинации. Спечели за Албум на годината за "А Quien Quiera Escuchar" 2015 и за Любима поп/рок песен за "La Mordidita".

 

Дано изпее новата песен с Maluma "Vente Paca", която излиза на 23 септември, а не съвпадне да е на турне.

На 6 октомври засега Рики няма ангажимент- идеална възможност да направи премиера на песента на Латиноамериканските музикални награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 6 октомври по Телемундо ще излъчат второто издание на Латиноамериканските музикални награди, а утре ще обявят кои са номинираните.

 

Миналата година, когато за първи път се проведоха тези награди Рики спечели 2 от наградите от трите си номинации. Спечели за Албум на годината за "А Quien Quiera Escuchar" 2015 и за Любима поп/рок песен за "La Mordidita".

 

Дано изпее новата песен с Maluma "Vente Paca", която излиза на 23 септември, а не съвпадне да е на турне.

На 6 октомври засега Рики няма ангажимент- идеална възможност да направи премиера на песента на Латиноамериканските музикални награди.

Кога излиза песента му с Maluma?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога излиза песента му с Maluma?

 

23 септември, нали съм писала:

 

Maluma е фен на Рики, пял е в Гласът на Мексико неговата песен "Disparo Al Corazon" . Ама идеята е на Рики да запишат заедно песен.

Факт е, че песента е записана отново в студиото в Маями на продуцента, който направи миналогодишния Грами- албум на Рики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

23 септември, нали съм писала

Е, тва, че си писала, не значи, че някой ти е прочел поста :D Както виждаш не всеки ти чете изказванията.

Благодаря иначе. Очаквам хит, Maluma прави яки парчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тва, че си писала, не значи, че някой ти е прочел поста :D Както виждаш не всеки ти чете изказванията.

Благодаря иначе. Очаквам хит, Maluma прави яки парчета.

 

Интересът и към двамата е голям само като публикуваха снимката от студиото, че са записали заедно песен.

Аз най-вече се радвам заради Рики, че година след албума се реши да пусне нещо ново, че при него новата музика след албум е като мираж.

Дано е планирал и албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

23 септември, нали съм писала:

 

Maluma е фен на Рики, пял е в Гласът на Мексико неговата песен "Disparo Al Corazon" . Ама идеята е на Рики да запишат заедно песен.

Факт е, че песента е записана отново в студиото в Маями на продуцента, който направи миналогодишния Грами- албум на Рики.

За 1 път ще си позволя да чyя и дрyга песен от Рики,но само заради Малyма

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...