Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Срам и погнуса ако това е вярно!

Какво значи срам и погнуса? BOHEMIAN Rhapsody е най-великата песен на всички времена, а няма припев.

Но така или иначе това са глупости, песента ще има припев.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен без припев би било страхотен експеримент от Гага... но зависи какво ще замества припева. Ако е някакъв взривяващ саунд, съм съгласен!

И все пак и аз мисля, че това е просто слух и ще си има припев.

Не съм си пускал предполагаемата изтекла версия, защото искам да си чуя направо истинската песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още 6 часа :Vishenka_05:

 

Аз няма да си пускам тийзъра.

И аз съм в отрицание. Така и така почти никакво време не остана, поне да ми е изцяло ново усещането :)

 

Навивайте будилника за 5:55 и подготвяйте интернета:

http://radiosound.us/wkst-96-1-kiss-fm/

 

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Гага не ми харесва. Идва ми много поп рок в стил Аврил Лавин, на което се кефихме преди десетилетие, сега не знам дали ще има успех... но песента, макар и слаба, е риск за нея, за което браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Гага не ми харесва. Идва ми много поп рок в стил Аврил Лавин, на което се кефихме преди десетилетие, сега не знам дали ще има успех... но песента, макар и слаба, е риск за нея, за което браво.

Не е чак толкова Аврил-ска тази песен, но действително има някои сходни елементи- може би затова толкова й се кефя... :D Но звученето е доста по-различно, все пак с този зверски глас Гага би превърнала дори и банална песен на Оцко в нещо в изцяло нейн си стил. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Sia обаче се превърна в машина за хитове!

Много ме зариби и тази песен!

Да не говорим, че се продава много добре и гледанията също са супер.

Аз си мисля, че тя ще е новата масова любимка на хората ако Адел не реши да скандализира.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

SIA е страхотна, в началото не бях сигурен дали е възможно не чак толкова известна певица на около 40 години да се задържи с повече от 1-2 хита, но тя доказа противното. Харесва ми колко е нестандартна и ексцентрична, да продължава все така напред!

 

Главната ми любимка (едната от двете) пък взе, че все пак стигна 50 милиона и скоро ще мине най-големия си флоп Birthday... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Хубавото е, че макар и не много хитов (като за нея), този проект беше одобрен от доста критици. И все пак, от предстоящият lead сингъл очаквам да е смаш, който да се помни с години, не приемам друго! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

SIA е страхотна, в началото не бях сигурен дали е възможно не чак толкова известна певица на около 40 години да се задържи с повече от 1-2 хита, но тя доказа противното. Харесва ми колко е нестандартна и ексцентрична, да продължава все така напред!

 

Главната ми любимка (едната от двете) пък взе, че все пак стигна 50 милиона и скоро ще мине най-големия си флоп Birthday... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Хубавото е, че макар и не много хитов (като за нея), този проект беше одобрен от доста критици. И все пак, от предстоящият lead сингъл очаквам да е смаш, който да се помни с години, не приемам друго! :1000 (29):

А Sia занимава ли се с турнета? Нищо не съм чул за концерти.

Аз не я следя особено, но ме е яд, че заряза така албума.

Имаше един потенциален мегахит - ''Unstoppable''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме зариби PI, страхотна песен! Вече втори ден е в световния тренд в Туитър, Гага смаза като ненормална! Искам мигом клип!!!

 

П.С. В САЩ без никакво промо е номер 1 по продажби, там официално излиза на 13 септември ;)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...