Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Паметен момент е 9/9 – денят на излизането на PI!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли не виждам голям потенциал в тази песен? :dontknow:

Гага може много, ама много повече от това, което предложи. Да, различно е, да не е комерсиално, но може много повече, дори и да не пуска комерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен Гага нещо не ми хареса. :(

Като я слушах за първи път, бях в екстаз. Може би, защото съм чакал песента дълго, знам ли? :dontknow: Но като я replay-вам, все ме изгубва, вместо да ме кара да я слушам пак и пак, и пак. Правя го на сила. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага имаше три години да го мисли тоя сингъл и накрая пусна нещо, което звучи като демо и със слаб key change :D

Не разбирам защо й беше да експериментира, Бионсе и Рияна, които й бях конкуренция в това отношение, също решиха, че не им се правят комерси. Гага вече я признаха като талант извън поп сферата, лично според мен й трябваше точно едно здраво поп парче, за да я върне в играта.

 

Нямах очаквания и все пак съм разочарована. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, песента на Гага е силна! Много по-силна е примерно от BTW, която също беше първи сингъл, а и може би от Applause. Просто по-трудно се възприема, личи с колко хъс я е изпяла - Гага е класа!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Гага си е доста силна, според мен... Тук проблемът по-скоро е не какво пуска тя, а доколко е запазила силата си да превръща всичко свое в хит. Тя загуби този върховен звезден статут още след Born This Way (песента)- онова беше краят на онази Гага, която властваше в музиката. Оттам нататък всичко при нея е на етапи- ту е силна, ту е слаба... А големите паузи между ерите явно не й се отразяват никак добре.

Очаквах повече от Perfect Illusion откъм продажби, но все още смятам, че с едно добро промотиране би се превърнала в някакъв ТОП хит. Песента си има качествата за това, по мое мнение. А и тепърва ще излиза клипа, там е главната надежда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете правят статистики от това, че в Сащ няма никакво промо, а песента успя да стигне номер 1, както стана известно там излиза официално на 13-ти. Надявам се Гага да се стегне този път и да промотира песента на възможно повече места, и да я превърне в Топ хит!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то оставаше да не стигне номер 1, щеше да е тотален резил... :1000 (29): Тя и Бритни го стигна, това си е нормално за големите имена. Важното е колко ще се задържиш на върха. Гага според мен пак може да се качи там, но й трябва промо. А и Closer става тотален хит, силна конкуренция си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то оставаше да не стигне номер 1, щеше да е тотален резил... :1000 (29): Тя и Бритни го стигна, това си е нормално за големите имена. Важното е колко ще се задържиш на върха. Гага според мен пак може да се качи там, но й трябва промо. А и Closer става тотален хит, силна конкуренция си е.

 

Време е Гага да се завърне в играта в пълния смисъл на думата! А това означава да ходи по интервюта, да пее по разни шоута и т.н., да направи всичко възможно, за да си рекламира албума силно!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е Гага да се завърне в играта в пълния смисъл на думата! А това означава да ходи по интервюта, да пее по разни шоута и т.н., да направи всичко възможно, за да си рекламира албума силно!

В изминалата година тя имаше това промо на самата себе си като име- участие в AHS, спечелен Златен глобус, номинация за Оскар, запомнящо се изпълнение на Оскарите, на Грамитата, на Superbowl... Въпреки това явно не е успяла да си върне по-голямата част от силата като поп име. Поне сега се задава новият сезон на AHS, той ще й е доста добра реклама, тъкмо тогава да пусне и албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вече Gaga не я възприемам като поп изпълнител.

Какво поп има в ''Perfect illusion''?

Абсурд да стане някакъв голям хит защото към днешна дата консуматорите на музиката не търсят това което тя предложи.

Да видим с другата песен какво ще стане.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е силна, само мен не ме кефи гласа на Гага в песента. Не е като преди, няма я същата боя, особено в припева :(

 

Забравих че на БГ се казва "цвят" :3fdb8960598fa63e:

А защо е трудно не комерсиална песен да стане хит ? Различното е много рискателно, ако се получи получаваш много обаче много рядко се получава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последният голям хит на Гага, за мен е G.U.Y или Do What You Want

G.U.Y. е най-големия провал в кариерата на Гага.

''DWUW'' можеше да стане брутален хит на ниво песните от ''The fame'', но тя тогава беше в депресия и реши да не пуска клипа. :mf_surrender:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Последният голям хит на Гага, за мен е G.U.Y или Do What You Want

 

Ооо GUY и не се разпространи много. Според мен е втория DWYW :3fdb8960598fa63e:

Applause хич не ми допада, ни като песен ни като клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

G.U.Y. е най-големия провал в кариерата на Гага.

''DWUW'' можеше да стане брутален хит на ниво песните от ''The fame'', но тя тогава беше в депресия и реши да не пуска клипа. :mf_surrender:

Глупости, доста се наложи Джи Ю Уай.

Съгласен съм за DWUW, трябваше клип :/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е сега какво ще направи с видеоклипа. Дали ще срази с клип или по-скоро е направила нещо скучно?! :scratch:

 

Ами ако е като на обложката, не ми се вярва да е нещо наистина яко.

Жоро не се наложи тази песен, стига си я бутал :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, доста се наложи Джи Ю Уай.

Съгласен съм за DWUW, трябваше клип :/

За съжеление не.

Най-малко продаваната нейна песен и най-лошо място в billboard hot 100.

Песни като ''Dope'' без реклама достигнаха топ 20.

Пика на ''G.U.Y.'' беше 78-мо място което като за Гага е срам.

Песента не е лоша, но си е абсолютен флоп.

 

Интересно ми е сега какво ще направи с видеоклипа. Дали ще срази с клип или по-скоро е направила нещо скучно?! :scratch:

Не, скучен ще е.

Снимала е на някакво пияно и в барче.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...