Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

А помним ли Нели? :Vishenka_05:

Гласувайте!

 

Много жалко че не се разви достатъчно. Moжеше много повече. Според мен Кaty Perry и' e заместник. :mf_surrender:

Дано реши да пусне албум, макар че няма да има никакъв успех :(

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как няма да е заслужено? :1000 (29):

20 млн. копия албуми за няма и една година и 8 млн. за "Hello".

 

При тези факти, кое ще е незаслужено по-точно? :1000 (29):

Махнете ги тия глупави цифри, става въпрос за качество на продукцията. А това качество уж се води мерилото за Грамитата, само дето през година си сменят критерия.

 

Моята любима група спечели "Албум на годината" 2011 на Грамитата с некомерсиален албум, който беше известен само в инди средите, пред Еминем, Гага и Кейти Пери :)

Редактирано от Slunchice.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Махнете ги тия глупави цифри, става въпрос за качество на продукцията. А това качество уж се води мерилото за Грамитата, само дето през година си сменят критерия.

 

Моята любима група спечели "Албум на годината" 2011 на Грамитата с некомерсиален албум, който беше известен само в инди средите, пред Еминем, Гага и Кейти Пери :)

 

В Адел няма ли качество ? Заслужава си жената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Адел няма ли качество ? Заслужава си жената.

Сравни го с Lemonade. Лично за мен Бионсе изкара по-добрият албум - като музика, текстове, творене в различни жанрове, концепция (която далеч не е дали Джей Зи й е изневерил, или не), послание. Признавам, че "Hello" заслужава песен.

 

Както и да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сравни го с Lemonade. Лично за мен Бионсе изкара по-добрият албум - като музика, текстове, творене в различни жанрове, концепция (която далеч не е дали Джей Зи й е изневерил, или не), послание. Признавам, че "Hello" заслужава песен.

 

Както и да е.

 

Е да, и мен Lemonade ми е нещо наи-добро в последните години, като цялостен проект. Но не мисля че Би ще спечели. Също така и Kanye West и Drake имат шанс за нещо да спечелят, West винаги е бил в хаилаитовете на Грамите, но ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Weeknd миналата година смаза с 2 грамита ;)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията и продажбите на Gaga потънаха като Титаник!

Да ходи да прави реклама на песента.

 

Гага е бита карта, не може да се котира от съвременната младеж!

 

Поне успя да има 1 мегахит в лицето на BR, но към днешна дата една Meghan Trainor има по-големи хитове!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага е бита карта, не може да се котира от съвременната младеж!

 

Поне успя да има 1 мегахит в лицето на BR, но към днешна дата една Meghan Trainor има по-големи хитове!

Little Monsters да отворят 100 прозорци и да пускат клипа на ''PI'' за да трупат гледания.

Определено тази девойка загуби нюха за хитове. Може да не го е загубила всъщност а просто вече да не иска да е комерс певица което е тъпо защото благодарение точно на комерса разбрахме за такава певица. Не мисля, че с песни като ''PI'' и ''Born this way'' (+ целия албум с изкл. на ''Judas'') някой щеше да е забележи.

Все пак аз имам надежди за нейната кариера - да направи дует със Селена Гомез!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много жалко че не се разви достатъчно. Moжеше много повече. Според мен Кaty Perry и' e заместник. :mf_surrender:

Дано реши да пусне албум, макар че няма да има никакъв успех :(

 

Когато Нели Фуртадо мачкаше, Кейти Пери е пеела с дезодоранта пред огледалото!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Little Monsters да отворят 100 прозорци и да пускат клипа на ''PI'' за да трупат гледания.

Определено тази девойка загуби нюха за хитове. Може да не го е загубила всъщност а просто вече да не иска да е комерс певица което е тъпо защото благодарение точно на комерса разбрахме за такава певица. Не мисля, че с песни като ''PI'' и ''Born this way'' (+ целия албум с изкл. на ''Judas'') някой щеше да е забележи.

Все пак аз имам надежди за нейната кариера - да направи дует със Селена Гомез!

 

Феновете вече са го помислили...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...